כך תגרמו לאורחים להתרגש מאירוע בר המצווה של ילדכם

מדובר באחד האירועים המשמחים שניתן לעלות על הדעת ולמעשה, טקס ההתבגרות החשוב הזה, עשוי להוות זיכרון משמעותי לאורך כל חיינו, כך שבמידה ונופלת ההחלטה לקיים אירוע בר מצווה בירושלים, אין ספק כי הכותל עשוי להיות בדיוק המענה לאירוע מושלם ומרגש.

29.05.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
כך תגרמו לאורחים להתרגש מאירוע בר המצווה של ילדכם

 

המשפחה מתרגשת, והאורחים כבר חמושים במיטב הסוכריות שנועדו לפגוע בנקודות אסטרטגיות אצל המתבגר, החיוכים מזמן באוויר והילד נרגש למדיי, תוך שהוא משנן טקסטים מהכתובים ומנסה בכל כוחו לא לזייף בזמרתו.

אין ספק, מדובר באירוע קסום וכנראה שלא משנה לאן נפנה, תמיד נשמע עצות שונות ומגוונות באשר לקיום האירוע המושלם עבור ילדינו ההולכים ומתבגרים. במקרים מסוימים, כדאי ומומלץ להקשיב, באחרים פחות, והעיקר הוא שנעשה את מה שמרגיש לנו טוב בבטן, מה שמומלץ על ידי לקוחות אחרים שעברו אירועים דומים ואת מה שירגש את כולנו.

בר מצווה מרגשת בכותל בירושלים

גם אם אתם לא ירושלמים ואולי יהיה קשה מעט להתנייד לאזור, הרי שאירוע בר המצווה הוא אירוע שמתרחש פעם אחת ובודדת בחיים, והמאמץ עשוי להשתלם רבות. כולנו מחפשים להתרגש בחיים האלו, ובמיוחד במהלך טקסים כל כך משמעותיים שנחרטים בזיכרוננו לנצח.

  • אתם יכולים לשכור צוות צילום שילווה אתכם במהלך האירוע, ניתן לבקש הפרחה של בלונים (קיימות חברות אשר עוסקות בהפקות של בר מצווה בכותל ונועדו לספק מענה עבור אלו) וכמובן, שרצוי ללות את האירוע במטעמים כאלו ואחרים (לרוב, ההפקות של בר מצווה בכותל כוללות גם ארוחות בוקר קלילות).

 

  • הטקס של ההתבגרות מרגש מאוד ואפשר לעבור אותו באופן קלאסי למדיי. ניתן לערוך אירוע בר מצווה בכותל , שיכלול כתיבה של הנער על קלף וגם הענקה של טלית וערכת תפילין.

אירוע מרגש בירושלים בשעות הביניים של היום

אם אפשרי בבחינתכם ובבחינת הגורמים המעורבים האחרים, מומלץ מאוד לקיים אירוע בר מצווה בכותל בשעות בין הערביים וליהנות מתאורה טבעית מחשמלת ביופייה ומלטפת בו זמנית. מבחינת מזג האוויר, כמובן וההמלצה הכללית היא לנסות ולקיים אירועים בימים לא חמים מדי.

אירוע בר המצווה, הוא אירוע שמתרחש פעם אחת בלבד. בשל זאת, כמעט ולא משנה באיזו צורה נחגוג אותו, הוא תמיד ירגש אותנו, כך שגם אם תקציבכם אינו מאפשר הפקות על סוגיהן, תמיד תוכלו לקיים בר מצווה בכותל שהיא אינה מופקת, אך מיוחדת וקסומה בדרכה שלה. צלמו, שלפו את מכשיריכם הניידים, ערכו את התמונות לאחר מכן ואחר לכו למסעדה טובה באזור.

מזל טוב! 

 

תגובות

מומלצים