כל הדרכים להפוך ליפות יותר בזכות קוסמטיקאית בירושלים

ביקור אצל קוסמטיקאית בירושלים הוא חוויה חיובית מאוד, גם מבחינת השינוי במראה החיצוני וגם לנפש: כל מי שמפנה פרק זמן מסוים לטובת טיפול פנים, הלחמת ריסים, בניית ציפורניים, פדיקור, הסרת שיער ושאר פעולות שהופכות אותה ליפה יותר זוכה לזמן איכות אמיתי ומרגוע חיוני מהמולת היומיום.

29.06.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
כל הדרכים להפוך ליפות יותר בזכות קוסמטיקאית בירושלים

 

עיצוב גבות

הגבות מוצבות מעל העיניים כדי להגן עליהן, אבל כמובן שיש להן גם השפעה ניכרת על האסתטיות של הפנים. לפעמים שינוי קטן של קו הגבות משנה לחלוטין את מראה הפנים כולן, ולכן פותחו טכניקות שונות לעיצוב השערות הדקיקות והקצרות.

השיטה הטובה ביותר שבה יכולה להשתמש קוסמטיקאית בירושלים היא שיטת השערה. היתרון הבולט שלה הוא יצירת מראה טבעי, שהוא תמיד המחמיא ביותר.

הלחמת ריסים

ריסים קצרים מדי או דקיקים מדי מייצרים מראה לא חיוני. גם דלילות עלולה להקנות לאזור העיניים כולו נוכחות חיוורת ולא מחמיאה. הלחמת ריסים היא טכניקה אפקטיבית מאוד להוספת ריסים סינתטיים, באורך של 6-14 מ"מ, לאלה הקיימים ובכך להגיע למראה המלא ושופע החיוניות הרצוי.

טיפול בשיטה זו נמשך כשעתיים. למיומנות של הקוסמטיקאית יש תפקיד קריטי – ובפרט היא מבטיחה התאמה מלאה של קו הריסים החדש למבנה העין ולמבנה הפנים. חשוב להדגיש שהריסים הטבעיים ממשיכים לצמוח ולכן לאחר כ-3 חודשים נדרשים תיקונים נקודתיים, שאותם יכולה הקוסמטיקאית המנוסה להשלים תוך זמן קצר מאוד.

מניקור ופדיקור

מניקור – כלומר טיפוח כפות הידיים ובפרט הציפורניים, ופדיקור – ביצוע פעולות דומות בכפות הרגליים, הן הבסיס של כל שגרת טיפוח נכונה.

לצורך המניקור מונחות תחילה כפות הידיים במים חמימים שהומסו בהם חומרים ייחודיים. לאחר מכן תטפל קוסמטיקאית בירושלים בעור שסביב הציפורניים ותסיר רקמות מתות. השלב הבא הוא גזירת הציפורניים ושיופן. אחרי שהציפורן הופכת לחלקה ונטולת קצוות מפוצלים, אפשר למרוח את הלק וגם לקשט את הציפורניים ובכך להקנות להן מראה ייחודי.

פדיקור נחלק ל-2 סוגים, קוסמטי ורפואי. פדיקור קוסמטי דומה במהותו למניקור, ואילו זה הרפואי כולל גם מענה לבעיות נפוצות כמו יבלות, ציפורן חודרנית, פטרת העור ועוד. הסרת יבלות למשל מבוססת על ניקוי יסודי של כף הרגל ושיוף תאי העור המתים. שמירה על היגיינה והקפדה על פדיקור בתדירות נכונה מצמצמת משמעותית את הסיכון להופעת פטריות, שמהוות גם מפגע בריאותי וגם מפגע אסתטי.

פעולות נוספות שמבצעת קוסמטיקאית בירושלים

שירות נוסף שמציעה קוסמטיקאית בירושלים הוא בניית ציפורניים. שירות זה אפשרי בשתי דרכים - לק ג'ל ובנייה באקריל. כמו כן ניתן לעבור מגוון רחב של טיפולי פנים, בין אם כאלה כלליים במטרה להאט את קצב ההזדקנות הטבעי של העור, ובין אם כאלה שיש להם מטרה ספציפית כמו טיפול באקנה או בפיגמנטציה. בהקשר זה כדאי לדעת שהטכנולוגיות החדשניות ובהן גלי רדיו, לייזר ומזותרפיה מאפשרות להגיע לשיפור מרשים מאוד ללא תופעות לוואי ותוך זמן קצר במיוחד.

 

תגובות

מומלצים