כל היתרונות של הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר היא טיפול חדשני שמתאפיין בשלל יתרונות, ובהתאם הוא זוכה לפופולריות רבה, הן בקרב גברים שרבים מהם אימצו בשנים האחרונות את המראה החלק למשעי באזורי גוף שונים, והן בקרב נשים שהתפישה האסתטית המקובלת היא שעליהן להיות חלקות.

16.12.2018 מאת: פורטל הכרמל
כל היתרונות של הסרת שיער בלייזר

איך פועלת הסרת שיער בלייזר?

הסרת שיער בלייזר מבוססת על הפגיעה – המבוקרת והמדויקת – של קרן הלייזר במלנין. המלנין הוא פיגמנט שנמצא בבסיס של השערה, ובזכות ההתמקדות של הלייזר בחלק זה של השערה, התוצאה היא הרס הבסיס שלה כך שהיא לא רק מוסרת אלא גם לא צומחת יותר, והשיפור הוא לצמיתות.

מדוע נדרשת סדרת טיפולים כדי להסיר שיער בלייזר?

הסרת שיער עם לייזר מחייבת סדרת טיפולים – הסיבה לכך היא שלא כל שערה צומחת בכל נקודת זמן. כלומר במועד ביצוע הטיפול, ישנן שערות שבכלל לא נמצאות מעל לפני השטח, אלא רק מתחתיו. הטיפול בלייזר מסיר את רוב רובן של השערות הנראות לעין, לצמיתות, אבל כעבור חודש צצות שערות חדשות, אלה שהיו חבויות בזמן הטיפול הראשון, ולכן נדרשת סדרת טיפולים כדי להבטיח מראה חלק לחלוטין. מספר הטיפולים מושפע ממספר האזורים שמהם תרצו להסיר את השיער ומצפיפות השיער.

כמה זמן נמשך כל טיפול?

גם פרק הזמן של כל טיפול הסרת שיער בלייזר בפני עצמו משתנה בהתאם לאזורי הגוף שמהם רוצים להסיר את השיער המיותר. כך למשל מהרגליים תוכלו להעלים את השיער ב-30-40 דקות, מהידיים הסרת השיער נמשכת 10-20 דקות, ואילו כשמדובר על חזה גברי, תוך כ-20-25 דקות הוא הופך לחלק!

מאילו אזורים בגוף אפשר להסיר שיער בלייזר?

הטכנולוגיה החדשנית מאפשרת להפוך אזורים רבים בגוף לחלקים, כאמור ללא כאב וביעילות מרבית – בפרט נהוג להסיר שיער בלייזר מהגב, מבתי השחי, מהמפשעות, מהזרועות, מהרגליים וגם מאזור הפנים.

בטיחות מרבית

כל היתרונות המשמעותיים של הסרת השיער בלייזר לא באים על חשבון הבטיחות, אלא להפך. זהו טיפול בטוח לחלוטין, הטכנולוגיה מאושרת לשימוש על-ידי ה-FDA (מנהל המזון והתרופות בארה"ב, וגוף שמוכר בעולם כולו כמקור סמכות בהקשר של טיפולים רפואיים שונים).

האם חובה לעבור הסרת שיער רק בחורף?

לא.

עם הדור החדש של מכשירי הלייזר הסרת שיער אפשרית גם בקיץ. השינוי העיקרי של הסרת שיער בלייזר עם הדגמים המתקדמים הוא שהחימום הדרגתי, והוא אזורי ולא נקודתי – כלומר פועל על גבי מקטעים ולא באופן נקודתי. בזכות היתרונות של המכשירים האלה, תוכלו להגיע לגוף חלק גם אם אתם בוחרים לעבור את הטיפול בעונת הקיץ, ומבלי לחשוש לנזקים שונים עקב החשיפה לשמש.

יתרון נוסף של מכשירי הלייזר החדשניים הוא היכולת שלהם להסיר גם שיער פלומתי, ובעצם שיער מכל סוג שהוא. ללא כאב, ברמת בטיחות מקסימלית, במינימום זמן ובשיטה שמתאימה לכולם, גברים ונשים, צעירים ומבוגרים – כך שבאמת כל אחד וכל אחת יכולים להיות חלקים לגמרי.

 

תגובות

מומלצים