כפר השעשועים עוספיה הפנינג מכירות ביום הבחירות

הפנינג מכירות מטורף יתקיים בכפר השעשועים בעוספיה, ביום שלישי 17-9-2019 בין השעות 12:00 בצהריים עד 20:00 בערב, כפר השעשועים מותג איכות ואחריות על המוצר, תגיעו.

14.09.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
כפר השעשועים עוספיה הפנינג מכירות ביום הבחירות

 

כפר השעשועים סניף עוספיה בחירה נכונה אוהבים משחקי מחשבה, בובה מדברת, רכב צעצוע גדול, בנוסף לעוד אלפי משחקים וצעצועים, הכל תחת קורת גג אחת, לרגל כניסת הבעלים החדשים מאלק ארשד, כפר השעשועים מודיע על מבצעים והנחות, צעצועי כפר השעשועים עם אחריות בכל הרשת בישראל.

 

 

סניף כפר השעשועים בעוספיה שפתוח בכל ימות השבוע משעה 10:00 בבוקר עד 21:00 בערב, נמצא בכביש הראשי מול קונדיטוריה שפיק, מעניק שירותים ללקוחות כפרי הכרמל ואזור חיפה יוקנעם והסביבה.

הסניף בעוספיה עובד מזה מספר שנים ורשם הצלחות במכירת צעצעוים ומשחקים לכל הגילאים של כל חברות המותגים בישראל ובעולם.

מאלק ארשד הבעלים הנכנס מתמחה בענף הצעצועים ובעל ניסיון רב בתחום, נכנס להנהלת הסניף בעוספיה עם הטבות רבות ובשורה ללקוחות.

מאלק פותח בפני הלקוחות הזדמנות לרכוש מוצרים איכותיים, בעלי מותג עולמי, במחיר מבצע לרגל כניסתו לתפקיד, "עבדנו קשה למענכם, ע"מ שתוכלו להיות בטוחים במוצר ובאיכותו בכל המשתמע, ברשת כפר השעשועים המוצרים עם אחריות".

תחשבו על זה, אם רציתם לקנות מתנה לחבר או חברה, משתלם להיכנס לסניף כפר השעשועים בעוספיה ולרכוש מתנה הולמת, בובה או משחק מחשבה, או צעצוע אהוב, בכפר השעשועים תמצאו מתנה לכל אירוע משמח, כי המחיר משתלם והמתנה שווה.

כפר השעשועים הינה רשת חנויות צעצועים ומשחקים, שמפעילה עשרות סניפים מקרית שמונה ועד אילת. מוצרים של מותגים מובילים בעולם ובישראל במחירים אטרקטיביים.

ניתן להשיג בכפר השעשועים, בלונים, נרות, ברכות, שלטים ומגוון רחב של מתנות קטנות, כל הצעצועים והגאדג’טים שילדים אוהבים, מגוון עצום של מתנות המתאימות לילדים ונערים.

בנוסף למשחקי חשיבה והרכבה, דרך חוברות קריאה וצביעה, צעצועים ודמויות משחק מוכרות ואהובות.

לתינוקות תוכלו למצוא מגוון בובות, נשכנים, רעשנים, פעלולונים, מוביילים ומעודדי זחילה.

בנוסף בכפר השעשועים, ניתו להשיג כלי כתיבה, קלמרים, מדבקות, מחברות, יומנים, קלסרים ועוד, במחירים שמתאימים לכל כיס.

בכפר השעשועים מספקים הזמנות למוסדות, גני ילדים ובתי ספר.

ניתן לבקר בסניף כפר השעשועים עוספיה, בכל ימות השבוע, טל 048390859

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים