כרטיס אשראי ויזה למה שווה להחזיק?

כרטיס ויזה הפך בשנים האחרונות לאמצעי תשלום פופולארי ושכיח ביותר בקרב לקוחות רבים. המבצעים, ההנחות וההטבות השונות לחברי הכרטיס גורמים ללא מעט לקוחות ליהנות ממגוון תנאים אטרקטיביים והטבות ייחודיות רק ללקוחות כרטיס אשראי ויזה.

26.09.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
כרטיס אשראי ויזה למה שווה להחזיק?

צילום:depositphotos

 

לכן אין פלא שהרבה אנשים מוציאים כרטיס אשראי ויזה ונהנים מכל ההטבות הנלוות.

מהו כרטיס אשראי ויזה?

כרטיס אשראי ויזה הוא אמצעי לתשלום בעסקים רבים. הכרטיס עצמו מגיע ככרטיס בנקאי או ככרטיס חוץ בנקאי שניתן לשלם איתו על עסקאות שונות בחו"ל. התאמת הכרטיס נעשית בהתאם לצרכים האישיים שלכם.

למה כדאי לכם כרטיס אשראי ויזה ולא כרטיס אחר?

עם כרטיס ויזה המוכר בארץ ובעולם ניתן ליהנות ממגוון מבצעים, הנחות והטבות ייחודיות לבעלי מחזיקי ויזה. מעבר לחוברת ההטבות שמקבלים לקוחות ויזה עם דף החשבון, מקבלים הלקוחות קופונים שווים ומשתלמים על מגוון מוצרים או שירותים שחוסכים הרבה מאוד כסף. את כרטיס הויזה קל ניתן לבחור בהתאם לצרכים האישיים שלכם. כך שאם בא לך כרטיס בנקאי תוכלו להזמין מהבנק  ואם בא לך כרטיס חוץ בנקאי שלא קשור לבנק תוכלו גם כן להזמין ולבצע קניות מאתרים מחו"ל.

למי מתאים כרטיס אשראי ויזה?

כרטיס אשראי ויזה מתאים לאנשים עם חשבון תקין וללא מעוקל, בעלי פיקדונות והחסכונות שרוצים לשלם באשראי מבלי להיסחב עם מזומן או צ'קים. כמו כן, הכרטיס מתאים גם לכל  מי שיש לו כרטיס אשראי מחברה אחרת ורוצה עוד כרטיס בנוסף.

יתרונות כרטיס ויזה

באמצעות כרטיס ויזה ניתן ליהנות מהיתרונות הבאים:

מסגרת אשראי שאינה קשורה לבנק- כרטיסי ויזה כוללים מסגרת אשראי נוספת שאינה קשורה למסגרת הבנק שלכם. כך שיש לכם מסגרת נוספת שניתן למשוך ממנה ללא כל בעיה ואשר אינה משפיעה על חשבונכם האישי.

הנחות והטבות לחברי ויזה- ניתן ליהנות ממגוון נבחר של הטבות, הנחות ומבצעים שונים למחזיקי כרטיס אשראי ויזה. מדובר על מחירים משתלמים ביותר על מגוון נרחב של מוצרים ושירותים שחוסכים לא מעט כסף.

מוכר בעולם ובארץ- כרטיס אשראי ויזה הוא כרטיס בינלאומי. הכרטיס מוכר בארץ וברחבי העולם כך שניתן להשתמש בו לקניות הן בארץ והן בחו"ל תלוי בסוג הכרטיס שיש לכם.

הלוואה- חברי ויזה זכאים להלוואה מטעם חברת האשראי ללא צורך בערבים כפי שנהוג בדר"כ. כך שאם אתם זקוקים להלוואה מיידית או שהבנק לא אישר לכם, תוכלו לפנות לחברת האשראי ולבקש ממנה.

כרטיס מכובד- כרטיס האשראי מכובד ברוב בתי העסק הן בארץ והן בחו"ל, כך שניתן לשלם איתו במגוון נרחב של חנויות הן בארץ והן בחו"ל.

הודות ליתרונות אלו כרטיס האשראי הוא הכרטיס הטוב והמוביל ביותר בקרב חברות האשראי, כך שניתן לבצע איתו עסקאות רבות בארץ ובחו"ל, ורוב העסקים מכבדים אותו הן בארץ והן בחו"ל, כך שאין חשש לשלם איתו.

 

תגובות

מומלצים