כריכים רבותיי, כריכים!

מתכננים אירוע חשוב בקרוב? מעוניינים שכל האורחים שלכם ייצאו שבעים ומרוצים? מובן שכן. הרי גם אתם יודעים שאין אירוע מושלם בלי אוכל טוב. לכן, תרצו להשקיע מחשבה רבה בכיבוד שתגישו להם.

10.04.2019 מאת: פורטל הכרמל
כריכים רבותיי, כריכים!

 

כדאי שתדעו שלא תמיד יש צורך להזמין קייטרינג הכולל הגשה ובניית תפריטים מסובכים, לפעמים כריכים לאירועים הם כל מה שאתם צריכים כדי לעשות את כל ההבדל בין אורח שבע, ואירוח שיישאר רעב. אל תדאגו, המגוון הוא עצום כך שתוכלו להיות בטוחים שכל האורחים שלכם ימצאו את הכריך המועדף עליהם.

כריכים לכל אירוע

  • לאירועי חברה – ימי גיבוש בעבודה או אירועי חברה כאלו ואחרים הם סיבה נפלאה להזמין מגשי כריכים מגוונים. הכריכים מהווים תחליף לקייטרינג ומבטלים את הצורך במציאת מקום ובחירת תפריט. לצד עובדה זו, העובדים ירגישו שחשבו והשקיעו בהם מפאת המגוון הרב, וכל אחד יוכל למצוא בקלות את הכריך האהוב עליו!
  • לימי הולדת ואירועי מצווה – בזמן העלייה לתורה או בתחילת האירוע, האורחים בדרך כלל מחפשים למלא את הבטן לפחות עד המנה הראשונה. ילדים ומבוגרים כאחד אוהבים כריכים ואלו נחטפים במהירות, בעיקר כאשר הם מגיעים בשפע של צבעים וטעמים.
  • מסיבות בית ומסיבות פרטיות – מגשי כריכים יהוו כיבוד מדויק בעיקר במסיבות קטנות ואירועים המתקיימים בבית (לדוגמא חנוכת בית, מסיבת יום הולדת או כל אירוע אחר). מלבד המוזיקה, הארגונים, עיצוב הבית והזמנת החברים עליכם לדאוג גם לכיבוד הולם. לרוב יהיה מדובר באירועים קלילים ומהנים, בהם כריכים יוכלו להשתלב בצורה נפלאה.
  • ישיבות – לא קיימת ישיבת הנהלה שלא כלולים בה מטעמים. בימינו, אבד הקלח על הבורקסים והקרואסונים ואת מקומם תופסים מגשי האירוח הצבעוניים. לצד הכריכים תוכלו להגיש גם פלטת ירקות חתוכים, טורטיות ועוד. אתם יודעים הרי מה אומרים, כל ישיבת הנהלה הופכת נעימה יותר כשכולם שבעים ומרוצים.

מי הזיז את הכריך שלי?

לפני שבוחרים את המילויים והטעמים, יש לבחור את חברת הקייטרינג ממנה תבצעו את ההזמנה. עליכם להבין האם מדובר בחברה שתכין מגוון רחב של כריכים ושכולם יהיו טעימים. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת, היא פשוט להשוות בין מספר קטן של חברות (כדי לא ללכת לאיבוד, הרי קיימות אין סוף חברות קייטרינג של אספקת כריכים בשוק) ולצאת לטעימות. כאשר תתנסו בעצמכם, תקבלו מושג הרבה יותר טוב אודות החברה ומטעמיה.

בנוסף לכך, כאשר תיפגשו עם נציגי החברה פנים אל פנים תוכלו לבחון בעצמכם את הכימיה; האם הנציגים קשובים לכם, שמחים לעזור ועובדים בראש פתוח, האם הם זורמים אתכם ומבינים לעומק את הצרכים שלכם? כל אלו יהיו קריטיים בבחירת הקייטרינג שלכם. שהרי בסופו של דבר גם אם מדובר "רק" בישיבת צוות ולא אירוע גדול, אתם כבר יודעים שאין כמו אוכל טוב כדי ליצור אווירה נעימה יותר. וחוץ מזה, למה לכם להסתפק בכריכים שהם רק סבירים, כשאתם יכולים לתת לעצמכם את הטוב ביותר?

 

תגובות

מומלצים