לא על הפסטה לבדה: טיסות זולות לרומא

מי מאיתנו לא חלם להגיע לרומא? כמה מאיתנו התמכרו לעיר המיוחדת וכעת מוצאים את עצמם נוהרים אליה לפחות פעם בשנה? זה לא סוד שהעיר האירופאית הפכה למוקד עליה לרגל עבור רבים מהישראלים, ולמזלם ישנן טיסות זולות לרומא בשפע לכל אורך השנה.

25.09.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
לא על הפסטה לבדה: טיסות זולות לרומא

 

במרחק טיסה קצר תנחתו בעיר שכל כולה היסטוריה, קולינריה, ותרבות יוצאת דופן.

על טיסות זולות לרומא ועל העיר עצמה

לאחר שמצאתם טיסות זולות לרומא וסגרתם כרטיס, הגיע הזמן ללמוד כמה דברים על העיר עצמה:

  • אל תרוקנו את הארנק במסעדה – התחזית שלנו אומרת שאתם תשבו במסעדה מצוינת יותר מפעם אחת במהלך הטיול. הדרך הטובה ביותר שאתם מכירים להראות הערכה כלפי השירות והאוכל המוצלח, היא להשאיר טיפ נדיב. זכרו שאין בכך צורך; כאן, המלצרים מתוגמלים במשכורת הוגנת. מקובל לעגל את הסכום כלפי מעלה, כך שלדוגמא אם קיבלתם חשבון של 28 יורו, תעגלו ל- 30.
  • אל תשקיעו רק בשופינג – רומא מלאה באתרים היסטוריים נפלאים שהם חלק מאבן הדרך בהיסטוריה שלהם. פיאצה נבונה, המדרגות הספרדיות, ועוד. עד כדי כך האתרים הללו חשובים, עד שבשנים האחרונות נחקק חוק האוסר השתכשכות במזרקות השונות ברחבי העיר (דבר אגב, שרק התיירים עושים, מסתבר). טיילו בעיר והעריכו את ההיסטוריה הנהדרת של הרומאים, מבלי לפגוע בה.
  • תצאו קצת מאיזור הנוחות – כמו בכל עיר אחרת באירופה גם רומא מפורסמת בכיכרות המרכזיים. מה דעתכם לצאת מעט מהמרכז ולחקור את האיזורים הפחות מתוירים של העיר? סמטאות קסומות, רחובות ציוריים וחוויה מקומית אותנטית יותר – כל אלו יחכו לכם ברחבי העיר העצומה.
  • אל תכעסו על המלצר – אומרים שרומא מתנהלת בקצב שונה מאשר מה שאנחנו רגילים אליו. ובכן, אפשר לומר זאת על כל מקום אחר בעולם שהוא אינו הבית. כאן, אנשים פחות בלחץ, הרבה יותר רגועים. תתכוננו, אתם עלולים להגיע למסעדה הטובה ביותר ברומא ועדיין לחכות דקות ארוכות בין המנה הראשונה והמנה השניה. אך אל דאגה, אף אחד לא שכח אתכם. האיטלקים אוהבים להירגע, לתת לאוכל להתעכל ולהדליק שוב את הרעב לפני המנה הבאה. תהנו מהשקט והרוגע!

איפה מזמינים טיסות זולות לרומא?

ממקור אמין ומוכר! ההמלצה שלנו עבור טיסות זולות לרומא היא לפנות לסוכן מוכר שהוכיח את אמינותו בקרב שורה ארוכה של לקוחות, ולשמוע על האפשרויות והמבצעים שיש לו להציע. בפעמים רבות, הסוכן מחזיק באמתחתו מבצעים מיוחדים שלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר, והדבר נכון גם לגבי טיסות זולות לרומא ולמגוון יעדים נוספים.

אז אם אתם מעוניינים לצאת לחופשה עירונית בקרוב ביעד לא רחוק, צבעוני, תרבותי ומיוחד – רומא היא היעד הבא שלכם. שריינו את כרטיסי הטיסה שלכם עוד היום, ארזו את המזוודות וטוסו לחופשה בלתי נשכחת.

 

תגובות

מומלצים