לבצע פוליגרף בירושלים בשביל השקט הנפשי

בין אם בשביל השקט הנפשי שלכם ובין אם אתם מצויים בתוך הליך משפטי סבוך, ביצוע פוליגרף בירושלים יכול לגרום לכם להיות הרבה יותר רגועים. החשיבות של ביצוע בדיקת פוליגרף מקצועית במכון אמין, היא קריטית להשגת תוצאות שיכולות לקדם אתכם ואת האינטרסים שלכם.

02.09.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
לבצע פוליגרף בירושלים בשביל השקט הנפשי

 

הסיבות לביצוע הבדיקה יכולות להיות רבות, אך בסופו של דבר הרעיון הוא לבטא באופן מוחלט את האמת של האדם הנבדק ולהבין כיצד ליבו תואם את פיו.

לאילו צרכים ניתן לבצע בדיקת פוליגרף בירושלים?

הבדיקה הקרויה פוליגרף משמשת בני אדם מזה מאות שנים, כאשר מטרתה להביא לידי ביטוי את התת מודע ואת אותם הרצונות שאינם גלויים בקרב האנשים אשר עוברים את הבדיקה. מכון של בדיקת פוליגרף בירושלים יכול לבצע את הבדיקה הזו עבור לקוחות שונים, כאשר לכל אחד מהם יכול להיות אינטרס אחר, לאו דווקא משפטי.

הנה כמה מן השימושים של תוצאות בדיקות פוליגרף ולאילו עניינים הן יכולות לסייע:

  1. השימוש הנפוץ ביותר הוא אכן לצרכי הוכחת אשמה או חפות בבית המשפט. הצורך הוא להוציא מן האדם הנחקר בפוליגרף הודאה במעשה, או להפך – אי הודאה, אשר דווקא היא תתגלה כאמת לאמיתה.
  2. ביצוע פוליגרף בירושלים יכול גם לשמש עבור זוגות, כאשר השכיחות היא בהזמנת השירות עבור בן הזוג שנחשד בבגידה.
  3. גם חברות וארגונים המבצעים אבחונים טרום תעסוקתיים עבור עובדים פוטנציאליים, יכולים להזמין בדיקות פוליגרף באזור ירושלים על מנת לוודא אמינות של המועמדים למשרות.
  4. במהלך תקופת ההעסקה של העובד, בדיקות פוליגרף מקצועיות יכולות להוכיח אמינות ומהימנות של אותו אדם, מה שיאפשר את המשך העסקתו ולא רק במקרים ספציפיים של חשד לפלילים.
  5. חשוב לפנות אך ורק אל חברה בעלת ניסיון ומוניטין לביצוע בדיקות פוליגרף בירושלים אשר יכולה להציע שרות מקצועי ובעיקר – דיסקרטי. כדאי להבין מה בדיוק כוללת הבדיקה, איזה ניסיון יש למכון בביצוע בדיקות לאותו הצורך ולהרגיש תחושה של אמינות לאורך כל הדרך.

מדוע אנשים בוחרים בבדיקות פוליגרף עבור אותם הצרכים?

כמובן שבכל אחת מן הסיטואציות המתוארות מעלה וגם ברבות אחרות, חקר האמת משלב בתוכו מגוון שיטות כאשר בדרך כלל, גם באמצעות חקירה רגילה של שיחות – האמת תתגלה. עם זאת, במקרים רבים האנשים שנחשדים במעשים הפליליים או הלא מוסריים, מתעקשים על אמת אחרת ולכן ביצוע פוליגרף בירושלים הוא זה שיוביל אל התשובה הברורה האמיתית.

כאשר מדובר בביצוע בדיקת פוליגרף לצרכים תעסוקתיים, לעיתים ניתן להוכיח אם מקרה של גניבה או רמאות בתוך מקום העבודה אכן התרחש על ידי אדם מסוים או לא, כאשר הרצון להישאר בתפקיד ימנע מאותו העובד להגיד את האמת בחקירה רגילה. הרצון להוכיח חפות, יגרום לעובד כזה לשתף פעולה ולהסכים לבצע בדיקת פוליגרף, אשר תבהיר את העניינים לכאן או לכאן ותאפשר את המשך ההעסקה של אותו אדם, או לחילופין תצדיק את פיטוריו.

 

תגובות

מומלצים