להשיג יותר מהדאטה שלכם בעזרת כלים ל BI

אתם מחפשים את הדרך הכי טובה שיש לקדם את הארגון שלכם? לא מצליחים לבצע הסקת מסקנות בצורה הכי יעילה שאפשר? ברור לכם שיש הרבה מידע שמגיע אליכם אך אתם לא לגמרי מנצלים אותו בצורה הכי טובה? הרבה מהמידע אתם בכלל לא מוצאים ולא מצליחים להגיע אליו?

19.07.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
להשיג יותר מהדאטה שלכם בעזרת כלים ל BI

 

אם כך, כדאי שתדעו שאתם לא לבד.

למעשה, זה קורה בהרבה מאוד ארגונים, וכאשר מגיע הרגע שבו רוצים להתמודד עם המצב, חשוב לדעת שיש איך לעשות את זה. יש היום הרבה מאוד כלים שיוכלו לעזור לכם להשיג יותר מהדאטה שלכם, והכלים האלה קשורים לבינה המלאכותית, כלומר ל BI.

איך לבחור את הקורס המתאים?

בין אם אתם בעצמכם רוצים ללמוד את הנושא ובין אם אתם רוצים לשלוח את אחד מהעובדים שלכם ללמוד את התחום הזה, ברור מדוע יש לכם דילמה. האמת היא, שיש מגוון רחב מאוד של קורסים שעוסקים היום בBI ולכן נשאלת השאלה: איזה קורס באמת יהיה שווה את ההשקעה שלכם? והאם הקורס שבו אתם בוחרים יהיה מוצלח יותר או פחות? אם יש משהו ברור, זה שלא תרצו לבזבז את הזמן היקר שלכם על קורס שבסופו של דבר לא ייתן לכם את הכלים שלהם אתם זקוקים. לכן, בבואכם לבחור קורס כזה, חשוב לבדוק מה חושבים הבוגרים. האם הם הרגישו שהקורס מספיק מעשי אך גם עיוני? האם הם הרגישו שאחרי הקורס הם מבינים יותר בתחום ויכולים לנצל את כל הידיעות שלהם בנושא? האם הקורס הועבר על ידי אנשי מקצוע שחיים ונושמים את התחום הזה? חשוב להבין, תמיד כשמדברים על נושא מבוקש כל כך, יש רמות שונות של קורסים. זה נכון שאפשר תמיד לבחור את הקורס הראשון שעליו שומעים, אך אם הוא לא יהיה מספיק יעיל, מעמיק ואפקטיבי זה לא באמת יעזור.

האם מדובר על קורסים יקרים?

חושבים על קורס BI וחוששים שזה יהיה יקר מידי? שמעתם על אנשים שעשו קורסים כאלה ושילמו עליהם הון עתק? רגע לפני שאתם מוותרים על העניין ועל כל האינפורמציה שהדאטה שלכם יכולה לספק לכם, כדאי שתדעו שזה לא תמיד כך. יש היום קורסים שונים שמתקיימים באינספור מכללות. לכן ברור מדוע יש גם מחירים מגוונים ושונים. משמעות הדברים היא שאחד מהנתונים שבהחלט כדאי לכם לבדוק כאשר אתם חושבים על קורס BI, זו שאלת המחיר. בסופו של דבר כאשר אתם חושבים על קורס מקצועי שכזה, כדאי יהיה לבחור את הקורס שהמחיר שלו נראה ממוצע וסביר. כך תוכלו להיות בטוחים שהחוויה תהיה טובה ולא תעלה יותר מידי לארגון שלכם. כדאי גם לבדוק את האפשרות של למידה מרחוק, כי אם יש משהו שהעידן המודרני מציע לנו היום, זה לעשות הכול אונליין, כולל לימודים בתחומים שונים, ולעיתים זה כדאי.

 

תגובות

מומלצים