לוח פרספקס למה הוא משמש?

צריכים משטח חלק ויפה? כאן נסביר היכן ניתן וכדאי להשתמש בפרספרקס ומהם היתרונות שלו.

28.06.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
לוח פרספקס למה הוא משמש?

 

מה זה לוח פרספקס?

לוח פרספקס הוא לוח, שבא להחליף את לוחות הזכוכית בשימושיהם השונים. המראה שלהם דומה מאוד, אבל תכונותיהם שונות ולכן הפרספקס, שנקרא גם זכוכית אקרילית, מהווה לזכוכית הרגילה תחליף מושלם. בשונה מהזכוכית, הפרספקס מיוצר מנפט מזוקק, מה שנותן לו את תכונותיו הייחודיות.

השוואת תכונות

כאמור, ישנן תכונות מאוד דומות בין הפרספקס לבין הזכוכית. לדוגמה, המראה של שני החומרים דומה ולכן שני החומרים יכולים לשמש לאותן מטרות, עליהן נרחיב בהמשך. יחד עם זאת, ישנם גם הבדלים ביניהם כדוגמת העמידות של הפרספקס בהשוואה לזכוכית, מפני שהפרספקס יכול לעמוד בעומסים ובמכות קלות לעומת הזכוכית, שפשוט תישבר. כמו כן, כאשר מדובר על חפצים גדולים, את הפרספקס קל יותר לעצב ולכופף מאשר את הזכוכית וכך ישנה גמישות גדולה יותר באפשרויות העומדות בפני הצרכן.

לריהוט

מי שתמיד חלם על שולחן מעוצב עם ציפוי של זכוכית, אבל חשש מפני התנפצות שלה ובגלל זה ויתר על החלום, יכול עכשיו להגשים אותו! היות שהפרספקס עמיד הרבה יותר מהזכוכית, אפשר להשתמש בו ללא כל חשש. לוחות פרספקס יכולים לשמש לכל סוגי השולחנות, החל משולחנות עבודה ועד לשולחנות אירוח קטנים לסלון. היתרון העיקרי של הוספת לוח פרספקס לשולחן הוא ההגנה שהוא נותן לשולחן ובנוסף, הוא מוסיף המון מהבחינה העיצובית בכך שהוא מאפשר לשים תמונות, או כל דבר אחר שתבחרו, בין השולחן לבין הלוח.

לקירוי

אם אתם רוצים משרד עם קירות זכוכית, ההמלצה היא להשתמש בפרספקס! הדבר נכון גם לגבי דלתות, שאותן יכול להחליף בקלות לוח פרספקס בגודל הרצוי. מן הסתם, אפשרויות אלו מתאימות בעיקר למשרד, כאשר אנחנו רוצים לשמור על שקיפות, תרתי משמע, עם העובדים לצידנו וכאשר אנו רוצים לקבל בברכה את הלקוחות שלנו עם דלת כניסה יוקרתית ומעוצבת.

בתעשייה

כדי להמחיש את העליונות של הפרספקס על פני הזכוכית הרגילה, כדאי להבין באילו מקומות רגישים היא משמשת בתעשייה. אם כן, אם ניקח כדוגמה מקום רגיש וחשוב כמו תא הטייס, הרי שבמטוסים אזרחיים היא נמצאת בתא הטייס שלהם ואילו במטוסי קרב, היא מהווה את החופה של המטוס. מן הסתם, אילו התכונות הייחודיות של הזכוכית האקרילית לא היו מאפיינות אותה, היא לא הייתה משמשת למטרות אלו.

לסיכום

אם יש לכם צורך, מכל סוג שהוא, בלוח זכוכית – כדאי לשקול שנית! לוח פרספקס יכול לשרת אתכם בכל אותם שימושים כמו לוחות הזכוכית, אבל להציע לכם יותר בטחון בעמידות לאורך זמן. בין אם תצטרכו את הפרספקס לבית או למשרד, הוא יוכל לשרת אתכם נאמנה ולהעניק לכם את המראה היוקרתי שנותנת גם הזכוכית הרגילה.

 

תגובות

מומלצים