לחוצים מניקיון הפסח? 6 טיפים לניקוי יסודי של הסלון עם דגש על ניקוי הספות

אנחנו רוכשים ספות באלפי שקלים ובאמצעותן יוצרים מראה ייחודי לבית שלנו. רגע לפני חג הפסח, חשוב מאד להשקיע בניקיון הבית לרבות ניקיון הספות. הטיפ הראשון אשר נביא בפניכם הוא לפעול בהתאם להוראות היצרן.

29.04.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
לחוצים מניקיון הפסח? 6 טיפים לניקוי יסודי של הסלון עם דגש על ניקוי הספות

 

פעלו בהתאם להוראות היצרן

אם אתם מעוניינים לבצע את פעולת הניקיון במטרה לראות תוצאות טובות, חשוב ביותר לפעול בהתאם להוראות היצרן ולהקפיד לבצע את ההוראות היטב בהתאם ללוח הזמנים והחומרים המצויינים בהוראות. 

בחרו את חומרי הניקיון המתאימים ביותר

הטיפ השני אשר נביא בפניכם הוא בחירת חומרי הניקיון הטובים ביותר. אין זה מספיק לפעול בהתאם להוראות היצרן אלא גם לוודא כי חומרי הניקיון מתאימים לסוג הספה אשר מצוייה בביתכם.

הטיפ השלישי הוא יצירת קשר החברה ממנה רכשתם את הספה- באמצעות יצירת קשר עם החברה תוכלו לעשות שימוש בחומרי הניקיון המתאימים ביותר. בשנים האחרונות ניתן לראות לא מעט חומרי ניקיון בהם ניתן לעשות שימוש על מנת להשיב לספה את המראה  הזוהר שלה, אך לא כל חומרי הניקיון מתאימים לסוג הריפוד.

הטיפ הרביעי הוא אפשרות לכבס את הבדים על מנת ליהנות מניקיון איכותי. לצורך כך, יהיה עליכם להסיר את כל הריפוד ולהכניס למכונת הכביסה בהתאם להוראות היצרן. שימו לב כי אם אינכם מעוניינים לבצע את הפעולה בכוחות עצמכם, קיימת חשיבות רבה לבחירה של מכבסה מקצועית אשר צוות העובדים בה ידע  לטפל בסוג הריפוד ולאפשר לכם ליהנות ממראה ספה יפה.

ניקוי ספות בצפון באמצעות קיטור

הטיפ החמישי  הוא הקפדה על ניקיון הכתמים. בו ברגע שאתם מזהים כתם על הספה, חשוב ביותר לא להשאירו אלא לנקות מיד תוך שימוש במגבת נייר או מגבון לח לאחר ספיגת הנוזל כמה שיותר.  ההמלצה היא לא לשפשף בצורה אגרסיבית  במטרה להרחיב את הכתם אלא לבצע את הפעולה בצורה עדינה.   אם מדובר על  ניקיון מאסיבי יותר  ובמידה ומדובר על כתמים עקשנים החחודרים אל סיבי הריפודים ולא נעלמים בקלות יתרה, הרי  יש צורך במכונה ייעודית להעלמת הכתמים.

ניקוי ספות בצפון באמצעות קיטור יסייע בהעלמת הכתמים. מכונת הקיטור מתיזה את חומר הניקוי אל תוך סיבי הספה ושואבת את החומר בצורה מיידית וכך אין סימנים של כתמים. הטיפ השישי והאחרון קשור בבחירתה של החברה- טרם בחירת חברה הניקיון יש לבצע סקר מקיף הכולל שיחה עם הצוות המקצועי במטרה לדעת באיזה שיטה הם עומדים לעשות שימוש ולוודא כי אכן מדובר בשיטה המתאימה ביותר. יתרה מזאת, חשוב ביותר לראות עבודות קודמות על מנת להתרשם מההיצע ולדעת כי ביצעתם את הבחירה הנכונה ביותר אשר תבטיח לכם ראש שקט בידיעה כי מדובר בצוות מקצועי אשר עבר הכשרה מקיפה בתחום.

 

תגובות

מומלצים