למה כדאי לעבור דירה בפסח?

כשאנחנו עוברים דירה זוהי חוויה שמעורבים בה רגשות רבים: מצד אחד שמחה לקראת מקום חדש והתחלה חדשה וציפייה לשינוי חיובי, ומצד שני גם לחץ מסוים בגלל אי הוודאות שיש בכל שינוי שאנחנו מבצעים בחיים.

20.02.2019 מאת: פורטל הכרמל
למה כדאי לעבור דירה בפסח?

 

בנוסף ישנו המתח סביב המעבר עצמו - גם כשאנחנו בוחרים את שירות הובלת הדירות הטוב ביותר שיש, תמיד ישנו חשש שמשהו ישתבש. עוד גורם מתח לקראת המעבר הוא המחיר שאנחנו משלמים עליו, כשבאופן טבעי נרצה שהעלות תהיה מינימלית.

ביטחון של 100% אי אפשר כמובן אף פעם להבטיח - אבל אם תעברו דירה בפסח יש סיכוי טוב מאוד שהמעבר יהיה חלק ונינוח ובנוסף תשלמו פחות מכפי שהייתם משלמים עבור הובלה דומה ביולי או אוגוסט.

מזג אוויר מושלם

אחד השיקולים בתזמון מעבר דירה הוא מזג האוויר. בחורף אמנם המחירים של הובלות הדירות ברצפה, וישנם לא מעט ימים חמימים ונעימים מאוד, אבל דווקא יום המעבר עלול להיות סוער במיוחד ולהקשות גם על המובילים וגם עליכם. יום שבו כבישים נחסמים לתנועה, רחובות מוצפים והכל רטוב וקר הוא גם יום שבו עלולות להתרחש יותר תקלות בזמן ההובלה, כולל נזקים לציוד רגיש. מצד שני הקיץ הישראלי לוהט ולח מטבעו, וגם אם מי שמבצע את עיקר העבודה הפיזית הוא המובילים, עדיין גם אתם מתרוצצים לא מעט ביום המעבר, וכמובן שיש גם את האריזות והפריקות.

באביב, לעומת זאת, לא חם מדי וכבר אין ימים קרים וגשומים - כך שפסח מספק מזג אוויר אידיאלי לכל הובלת דירה מכל סוג שהוא.

עלות נמוכה

בפסח קל יותר למצוא הובלות דירה במחירים נוחים, שכן מדובר עדיין בתקופה שבה הביקוש לשירות אינו בשיאו. בהתאם תוכלו לחסוך סכום בלתי מבוטל, אפילו כמה מאות שקלים.

תזמון המעבר לפסח מניב עוד רווח כספי - זוהי תקופה שבה ממילא ישנם לא מעט ימי חופש, כך שלא תצטרכו להפסיד יותר מדי ימי עבודה בגלל האריזות, הפריקות וסביב המעבר באופן כללי.

זמן אידיאלי להתחלות חדשות

לא רק בפן הפרקטי פסח הוא מועד מעולה למעבר דירה בזכות הצעות המחיר האטרקטיביות יותר של החברות שמציעות שירות הובלת דירות ומזג האוויר הנעים, אלא גם בפן הרוחני.

פסח הוא כזכור גם חג החירות, והאביב כולו הוא תקופה שמתאפיינת בהתחדשות ובלבלוב, החלונות נפתחים אחרי החורף הקר, הטבע מתעורר, ובאופן כללי יש סביבנו אנרגיות אידיאליות לשינויים בחיים, התחלות חדשות ובחירות נכונות. כולנו הופכים אופטימיים יותר ולכן גם רגועים יותר, ובהתאם גם ההובלה תהיה חוויה נעימה יותר.

כשאנחנו בוחרים לבצע את מעבר הדירה בפסח גם קל יותר לנקות את הבית החדש בזכות האוורור המרבי והעובדה שהכל פתוח - ואם נהיה מספיק חרוצים נוכל גם לארח את המשפחה בליל הסדר ולהזמין את החברים לחול המועד (או מקסימום בחג השני) ולחגוג איתם את המעבר ואת ההתחלה החדשה.

המאמר באדיבות אתר movers

 

תגובות

מומלצים