למה תחום הלבשת הבית הפך לכל כך פופולרי?

תחום הלבשת הבית הוא תחום שתופס תאוצה רבה בשנים האחרונות לאור הרצון של הקהל לרכוש פריטים מיוחדים. יבואנים מובילים פתחו אולמות תצוגה מרהיבים ביופיים המאפשרים ללקוחות ליהנות ממבחר עצום של מוצרים מקולקציות ייחודיות המגיעים ממדינות ברחבי העולם.

31.05.2019 מאת: פורטל הכרמל
למה תחום הלבשת הבית הפך לכל כך פופולרי?

 

בכל אחת מהקולקציות ניכרת השפעה רבה של המוטיבים המשמעותיים המאפיינים מדינה זו והם אלה שיובילו את הנראות בבתים שבהם יוצבו.

פרקטים בבית

אחד התחומים הפופולריים ביותר בתחום הלבשת הבית הוא הפרקטים. לוחות העץ האיכותיים הניתנים גם להרכבה עצמית מהווים אתגר עבור הלקוחות ורבים מהם בוחרים סוגי פרקטים בעלי התקנה פשוטה כדי לבצע את העבודה בעצמם כחלק מהמאמץ הכללי של עיצוב הבית.

הפרקטים הנמכרים ביותר הם פרקטים למינציה. אפשר לראות כי כל דגם הוא למעשה מדבקה המוצמדת לחלק העליון של לוח העץ. מכיוון שמדובר במדבקה ולא בעץ טבעי מגוון האפשרויות ליצירת דוגמאות של מדבקות הוא עצום ולכן קיים היצע רב של פרקטים מסוג זה בטקסטורות יפהפיות במגוון צבעים כמו חום לגווניו, שמנת, אפור, לבן ועוד.

כמו כן קיימים פרקטים מעץ טבעי הנמכרים בכמה גווני עץ מהגוונים הבהירים, דרך כל הגוונים החומים, חום אגוז ועד הצבע השחור.

אפשר לרכוש את לוחות העץ בכמה גדלים וצורות כמו פסים צרים וארוכים, רחבים וקצרים ואפשרויות נוספות. הנקודה החשובה היא לקבוע בכל חדר צורת התקנה לרוחב או לאורך כדי ליצור נראות הומוגנית ואחידה.

טפטים

פסי ההדבקה הצבעוניים שחזרו לאחרונה באיכות משופרת, התקבלו בארץ באהבה גדולה. כל מי שזוכר את הטפטים מתקופת הילדות שלו שמח לפגוש כעת דגמים איכותיים הרבה יותר. המגמה היא להדביק את הטפט על קיר אחד בלבד ולא על כל קירות החדר כפי שנהגו בעבר. הטפט יוצר פינה מרתקת ובולטת בכל חדר שבו הוא נמצא.

שטיחים

השטיח מוסיף רבות לנראות הכללית של כל חדר. הילדים הקטנים יאהבו לשחק על שטיחים שיש בהם ציורים מרתקים מתוך סדרות מצוירות האהובות עליהם או כבישים שעליהם יסיעו את המכוניות שלהם והגדולים ייהנו לשקוע בשטיח שאגי עבה ומפנק. הימצאותו של השטיח היא חשובה מאד במיוחד בחורף כדי שהילדים ישבו על פריט עבה במקום על הרצפה הקרה.

בסלון רצוי להניח שטיח שגודלו יהיה פרופורציונלי לשטחו של הסלון. אם מדובר בסלון גדול כדאי לרכוש שטיח שתופס את חלק הארי של הסלון. הנחת שטיח קטן יותר, תיצור נראות מוזרה ותפחית מיופיו של חדר המגורים.

ווילונות

הווילונות נבחרים בסוף התהליך העיצובי אך למרות זאת הווילונות הם אלה שנותנים את רוב היופי לכל חדר שבו הם ממוקמים.

הווילונות המודרניים הם ווילונות רומאים, ונציאנים ווילונות גלילה המתאימים הן לחלונות השונים בבית המסייעים בהצללה והן לחלונות במשרדים היוצרים מחיצות והפרדות בין החדרים וגם הצללה מול השמש היוקדת.

 

תגובות

מומלצים