לקראת עונת ההובלות איך לבחור שירותי הובלה ואחסנה

את שירותי ההובלות כולנו מכירים אך מה לגבי אחסון דירות? מדובר באחד השירותים שצומחים בקצב מהיר אך עדיין רבים לא ממש יודעים כיצד לבחור את השירות המתאים ואיך ניתן לקבל אותו במחירים זולים.

15.05.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
לקראת עונת ההובלות איך לבחור שירותי הובלה ואחסנה

 

רגע לפני עונת ההובלות הקרבה אלינו בצעדי ענק החלטנו לענות על כמה שאלות שקשורות בשירות הנפוץ כל כך אך יחד עם זאת שרבים אינם יודעים עדיין כיצד לבחור אותו באופן חכם.

באחסון דירות הפרשי מחירים קיצוניים שאתם צריכים להכיר

כלל ידוע אומר שאם אתם רוצים לעבור דירה בראש שקט, עליכם לבחור בחברת הובלה מומלצת אך למרות זאת, כשצריכים להוסיף לשירות גם אחסנה של תכולת הדירה, רבים לא ממש יודעים מהיכן להתחיל ומה לבדוק.

על פי חברת 'תיבת נח' המתמחים בשירותי הובלה ואחסנה עולה שהבחירה של הצרכן לא רק שיכולה לקבוע את עתיד מעבר הדירה, יש לה משקל גבוה מאוד בשמירה על החפצים בתקופת האחסנה ואף יכולה לחסוך לו מאות ואפילו אלפי שקלים.

נשמע מוגזם? בואו ונעשה יחד חשבון פשוט. נניח שאתם צריכים לאחסן את הדירה למשך חצי שנה (תקופה קצרה באופן יחסי) וקבלתם שתי הצעות מחיר כשההפרש ביניהן עומד על רק 50 שקלים.

בהנחה שמדובר באותה איכות שירות, רבים עשויים לחשוב שזהו סכום זניח אך בואו ולא נשכח שמדובר בתשלום חודשי ועל כן ההפרש לאחר חצי שנה יעמוד על 300 שקלים. עכשיו קחו את המקרה הזה ותגדילו את ההפרש של הצעות המחיר במעט ואת משך האחסנה ותגלו שאתם יכולים להגיע לסכומים משמעותיים מבלי לשים בכלל לב...

לא כל הצעות זולות ושירותי האחסון זהים

למצוא מחסן מתאים זאת אופרציה בפני עצמה ואם חשבתם שאתם במצב טוב כי מצאתם מחסן זול, אתם חייבים לבדוק כמה דברים נוספים מפני שבאחסון דירות הזול יכול להתברר כיקר במיוחד.

שירותי אחסנה באזור המגורים שלכם

אחסון בתוך העיר אולי יקר יותר מאחסון במושב אך צריך לקחת בחשבון שני דברים נוספים – הראשון הוא עלויות ההובלה וככל שהמחסן יהיה רחוק יותר, כך ההוצאות יעלו. השני הוא הצורך שלכם להגיע אל המחסן מעת לעת כדי להוציא או להכניס דבר מה – משהו שתתקשו לעשות במחסן רחוק.

העדיפו יחידות אחסון פרטיות

לאור הגידול בביקוש לשירותי אחסנה, מוצעים לקהל הרחב פתרונות מסוגים שונים, חלקם מאוד טובים ומותאמים לצורך אך חלקם לא מבטיחים לכם שמירה טובה מספיק על התכולה.

לדוגמה, לא כל מכולה מתאימה לאחסן מוצרי חשמל ורהיטים ומחסן משותף הוא לא הפתרון הבטוח והנוח כי אתם לא יודעים מה מאחסן השכן שלכם וכנראה שלא תוכלו להגיע אל המחסן מתי שתחפצו.

רוצים ליהנות מכל העולמות ולקבל שירות מקצועי ואיכותי – בחרו ביחידות אחסנה פרטיות (ממש כמו בחול) שבהם אתם יכולים לאחסן את תכולת הדירה באופן מבודד משאר הלקוחות ולהגיע אל המחסן מתי שתרצו. תוכלו לקרוא עוד על שיטות אחסון דירות בכתבה הבאה.

תנאי אחסנה מתאימים

כפי שהבטחנו בתחילה, יש כמה דברים שכל אחד פשוט חייב לבדוק לפני שהוא בוחר מחסן. להלן נקודות חשובות לבדיקה:

  1. רישיונות עסק ואישורי כיבוי אש.
  2. אבטחה 24 שעות במגוון אמצעים כמו מוקד, מצלמות, אזעקות וכדומה.
  3. ביטוח על כל נזק או גנבה – כחלק מהשירות ובלי תוספת מחיר.
  4. תנאי אחזקה נאותים שמתאימים לאחסון דירות ובכלל צריך לבדוק שזה מקום קריר ומוגן משמש ומים, נקי ושמקיים תנאים תברואתיים טובים.
  5. נגיש לחברות ההובלה.

חסכו ובחרו בשירות הובלה ואחסנה משולב מחברה אחת

הובלה ואחסנה הם שני שירותים נפרדים אך במקום לשכור שתי חברות, ההמלצה היא לעשות את זה עם חברה שמבצעת בעצמה את שניהם.

יש לכך כמה סיבות, הראשונה היא שבהיעדר מתווכים יש אפשרות לקבל הצעת מחיר טובה יותר. בנוסף, תמיד עדיף לעבוד מול איש קשר אחד שלוקח את כל האחריות על עצמו לאורך כל הדרך ושאינו מפנה אתכם לגורם אחר.

 

תגובות

מומלצים