מדוע פיתוח מנהלים זה תחום שכדאי להשקיע בו?

מתי בפעם האחרונה באמת השקעתם בעובדים שלכם? ומתי עשיתם כל מה שאתם יכולים כדי שהם יהיו מנהלים טובים וכדי שהם יבצעו את עבודתם על הצד הטוב ביותר?

31.01.2019 מאת: פורטל הכרמל
מדוע פיתוח מנהלים זה תחום שכדאי להשקיע בו?

האמת היא, שבתור מנהלי עסקים וחברות אתם בוודאי מבינים עד כמה הפיתוח של המנהלים זה משהו שחשוב להשקיע בו. מנהלים שמשקיעים בהם הופכים להיות טובים ומקצועיים יותר, מה שמוביל כמובן גם לעבודה טובה יותר של העובדים. מה שכן, נשאלת השאלה מה יכולה לכול סדנת פיתוח מנהלים ואיך אפשר יהיה לעשות את זה נכון. הפיתוח יכול לכלול אינספור פעילויות בנושאים שונים ומה שבטוח זה שבמסגרת הפיתוח של המנהלים, תהיה גם אפשרות לכולם לצאת מהשגרה ולבלות ביחד בצורה אחרת.

 

איפה כדאי לעבור סדנת פיתוח מנהלים?

אם חשבתם לרגע שכדאי יהיה לכם לתכנן לבד סדנת פיתוח מנהלים, כדאי שתדעו שזה לא מדויק. יש למעשה הרבה מאוד דברים שצריך לדעת על הנושא הזה, וצריך לבחור מראש באיזה תחומים סדנת פיתוח עבור המנהלים צריכה לדעת. האם תרצו לדבר איתם על פרזנטציה ולתרגל את העניין? או שאולי אתם מעדיפים לדבר איתם על שיתופי פעולה ועל חלוקת התפקידים בתוך הצוותים? האם הנושא המרכזי צריך להיות השאלה איך מגיב מנהל מקצועי ומומחה לקשיים שונים בתוך הצוות? האמת היא שהשמיים הם הגבול מבחינת הנושאים שעליהם אפשר לדבר עם המנהלים ולכן לא כדאי לעשות את זה לבד. במקום זאת עדיף יהיה לפנות אל חברה מקצועית שעוסקת בתחום של הפקת סדנאות כמו פיתוח מנהלים, שכן אז תוכלו לדעת שאתם מנצלים את הזמן ואת המשאבים שלכם בצובה הטובה ביותר.

 

חברה מובילה להפקת סדנאות בתחום הזה

מחפשים מקום טוב לסדנאות מכל הסוגים? רוצים להפיק סדנה למנהלים או אולי סדנת הדרכה לעובדים? אם כך, חשוב שתבדקו שאתם בוחרים חברה אמינה ומקצועית. העניין הוא שלא בכל מקום תקבלו את הטוב ביותר ולא בכל מקום תרגישו שהכסף שלכם קונה לכם סדנה מקצועית. לכן חשוב לבדוק מספר פרטים אודות החברה שבידיה תפקידו את המשימה של הפקת הסדנא, כמו לדוגמא:

  • האם זו חברה וותיקה בתחומה?
  • מי יכול להמליץ לכם על השירות של אותה חברה?
  • מה כוללות הסדנאות שמציעה להפיק עבורכם החברה?
  • האם החברה תדאג עבורכם גם לכל הנושא הלוגיסטיקה של הסדנא?

בנוסף, זה לא משנה אם אתם רוצים סדנא שנמשכת יותר אחד ומתאימה למנהלים או שאתם רוצים סדנא של כמה ימים, כי מה שבטוח זה שגם למחיר יש משמעות. לא תמיד חובה לשלם מחירים מופקעים על סדנאות מהסוג הזה ולכן יש טעם לבדוק, בין היתר, כמה זה יכול לעלות. השוואה של מחירים בתחום הזה תוכלו לעשות בקלות רבה ובמהירות, אז למה שלא תעשו זאת עכשיו ותבחרו חברה מובילה להפקת סדנאות פיתוח למנהלים?

 

תגובות

מומלצים