מהו תפקידה של חברת אחזקות

אם אי פעם שימשתם בתור ועד בית, אתם יודעים שזה יכול להיות מתסכל. כשיש תקלה בביוב, אתם אלה שיוצרים קשר עם האינסטלטור.

17.12.2018 מאת: פורטל הכרמל
מהו תפקידה של חברת אחזקות

כשצריך לאסוף כסף עבור חברת החשמל, אתם עוברים מדלת לדלת כדי לגבות כסף מהשכנים, ועל כן לא פעם נוצרים ביניכם חיכוכים. אתם מבצעים את המטלות האלה ואחרות בנוסף למטלות היום יומיות שלכם עד כי אתם מגלים כי אין לכם זמן לעצמכם ולבני משפחתכם. אך מה אם היו אומרים לכם שיש חברה שיכולה לעשות זאת עבורכם?

חברת אחזקות פוטרת אתכם מדאגות מיותרות

חברת אחזקות מקצועית נמצאת כאן בשבילכם על מנת לסייע לכם לנהל את החיים השגרתיים שלכם מבלי לדאוג לתחזוקתו של הבניין. החברה נכונה לסייע לדיירים פרטיים כמו גם לבעלי משרדים, על מנת לתחזק את הבניין. אלה כמה תפקידים שמבצעת החברה ושבהחלט כדאי להכיר:

  • גביית תשלום משכנים – תודו שאתם שמחים שמישהו אחר עושה זאת במקומכם. הצוות של טופ אחזקת מבנים מגיע לכל דירה על מנת לגבות את התשלום. השכנים מסרבים לשלם? אל דאגה, הצוות המקצועי יודע לשכנע אותם בנועם, ואם זה לא עוזר הוא שוקל להפעיל נגדם הליכים משפטיים.
  • קשרים עם אנשי מקצוע – כבר לא צריך לחפש את הטלפון של האינסטלטור כשהצנרת מתפוצצת באמצע הלילה או את הטלפון של החשמלאי כשיש שרפה בארון החשמל שלכם. לאנשי חברת האחזקות יש קשר ישיר עם בעלי מקצוע שונים במקרים של תקלה.
  • תיקוני מעלית – בבניינים רבי קומות מותקנות מעליות שנועדו להסיע את הדיירים או העובדים לקומות הגבוהות. מעליות אלה דורשות תחזוקה, כך שבעת הצורך צוות מקצועי יודע לטפל בתקלות השונות.
  • שמירה ואבטחה – שירות זה רלוונטי בעיקר לתחזוקת בנייני משרדים. במשרדים מוחזק בדרך כלל מידע ארגוני רגיש, כך שהשומרים דואגים שזרים לא ייכנסו לבניין. עם זאת, ישנם גם בנייני מגורים פרטיים שבהם מצויים מאבטחים השומרים על ביטחונם של הדיירים.
  • שיפוצים – חברת אחזקות יכולה להחליט מתי יש צורך לבצע שיפוץ לטובתם ורווחתם של כל השוהים בבניין.
  • גינון – טיפוח הגינה המשותפת של הדיירים חשובה מאוד לנראות הבניית. חברת אחזקות דואגת להזמין גנן מיומן אשר עושה סדר בגינה: גוזם את השיחים והדשה ושומר על הניקיון.

חברת טופ אחזקת מבנים מציעה מגוון רחב של שירותי תחזוקה לבנייני מגורים ומשרדים. בימינו כבר לא צריך ועד בית כדי לדאוג לתחזוקתו של הבניין. כל שיש לעשות הוא לקרוא לחברה אמינה שתיקח את המושכות לידיים ותנהל את העניינים.

 

תגובות

מומלצים