מהרו והזמינו צביעת דירה לפני פסח

פסח הוא חג ההתחדשות וזה בדיוק הזמן לומר לכם להזמין מיד צביעת דירה לפני פסח, כי לא כל כך נעים לעשות חג עם קירות מתקלפים...החג הזה של חירות והתחדשות, עושה לנו חשק גם להתחדש, זה מתחיל מבגדים אבל כן, זה מסתיים בבית מחודש, שעושה לכם חג שמח.

13.03.2018 מאת: פורטל הכרמל
מהרו והזמינו צביעת דירה לפני פסח

מהרו לחפשו חברה שעושה צביעת דירה בזול בטופ שיפוצים (בחגים המחירים עולים), ותמצאו שם חברה שתעשה לכם צביעת דירה שתיראה כמו חדשה מהניילון. החג עושה את זה וגם המקצועיות שלהם. החשק לבית נקי ומצוחצח, לקירות בלי סדקים ורטיבות, עם צבע חדש. גם בית זקוק ליד אוהבת.

עד החגים הקירות מתלכלכים

במרוץ החיים היום יומי שלנו, אנחנו לא מטפחים את הבית כי יש לנו עבודה, משפחה, ילדים והזמן דוחק. אבל בעיקר לפני חג הפסח כולם מתעניינים כמה עולה לצבוע דירה, כי פתאום שמים לב שכתמי השוקו בכניסה עוד לא ירדו לגמרי, ויש עוד כל מיני קילופי טיח, ורטיבות בחדר האמבטיה, שביחד עם צביעת דירה כבר יעשה טיוח מחדש. פתאום רואים את הכתמים על הקירות במטבח, הצבע בסלון דהה, גם בחדרי הילדים בקיצור- הבית שלכם פתאום נראה מוזנח, לא נעים וגם לא אסתטי ואף אחד לא רוצה להתחיל ככה את החג. ממש לא. לכן זה הזמן, לפני שפסח מתקרב להתחיל מבצע של צביעת דירה בחגים ובשביל זה אתם צריכים חברה מקצועית שלא תעשה לכם "כתמים" על הקירות.

טיפ גדול למי שצריך צביעת דירה בזול

רף המחירים של צביעת דירה הוא פחות או יותר דומה אצל כל מיני חברות אבל- ויש אבל מאוד גדול. מי שמציע לכם צביעת דירה בגלל שהוא לא חברה מקצועית אלא מישהו שלרגל חג הפסח התחיל לצבוע דירות, עלול לקלקל לכם את הבית יותר מאשר להועיל. צביעת דירות והצעת מחיר קבלו רק מחברה מקצועית. יש הבדל גדול בין חומרי הגלם אתם משתמשים הצבעים, יש הבדל באיכות הצבעים ואם אתם לא רוצים שתהליך של הצביעה הזולה יעלה לכם ביוקר, השכילו להזמין צביעת דירה בחגים רק ממומחים שיעשו לכם כמה שכבות שצריך בלי להתקמצן על החומר, שיש להם את הציוד והאמצעים הכי מתקדמים כדי לצבוע לכם את הדירה, ושאתם תרגישו חגיגיים ומרוצים.

אתם לא רוצים צבע מתקלף בעוד שנה נכון?

אם תסתכלו על מחירון של צביעת דירה בחגים תוכלו לראות שהוא כולל כל מיני פרמטרים כמו למשל גירוד הקירות לפני הצביעה, טיח אם צריך, סתימת סדקים ועוד. בנוסף בדרך כלל מחירון של צביעת דירה מתייחס למספר החדרים וזה כולל או לא כולל צביעת משקופים ודלתות. מה שבדרך כלל עושים לפני החגים, ואם כבר מחליטים לצבוע, צריך בהחלט לעשות עבודה מקיפה עם הצבעים הנכונים ובעיקר עם טופ שיפוצים שהצבע שהם מורחים על הקירות מחזיק שנים. אם אתם לא רוצים שהצבע יתקלף לכם בעוד שנה ואתם רוצים עבודה טובה, זו הכתובת שלכם.

הכתבה באדיבות פורטל "טופ שיפוצים – www.top-renovations.co.il

 

תגובות

מומלצים