מה הקטע עם טרנד החולצות המודפסות באירועים?

חולצות מודפסות לאירועים הפכו לחלק בלתי נפרד מכל אירוע שמכבד את עצמו, מחתונות ועד אירועי קד"מ. בואו לגלות את שלושת הדברים החשובים ביותר בפורטל הכרמל והצפון

09.07.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
מה הקטע עם טרנד החולצות המודפסות באירועים?

 

חולצות מודפסות לאירועים – מזכרת לכל החיים

לא בכדי הדפסה על חולצות הייתה לסממן של אירועים, מדובר על מזכרת פשוטה להכנה שטומנת בחובה יתרונות רבים. אם אתם עומדים בפני אירוע חברה או אירוע שיווקי כלשהו אזי חולצות מודפסות יהיו מתנה מופלאה לחלוקה בזמן האירוע, כך אתם גם מייצרים ערך ממשי בעבור אורחי האירוע וגם מייצרים אלמנט שיווקי בעבור החברה שלכם מכיוון שכל פעם שמישהו מהאורחים יבחר ללבוש את החולצה לאחר האירוע הוא למעשה יפרסם אתכם.

אם נבחן את הטרנד של חולצות מודפסות לחתונות נראה ששם מדובר על כלי להבעת השמחה והאירוע המרגש, אפשר לראות כי הדפסה של חולצות אלו מתחלקת לכמה ז'אנרים – חולצות לחתן, חולצות לאורחים וחולצות למשפחה. בבחירה של הדפסת חולצות לחתונה אין את האלמנט השיווקי אבל המסורת שהתפתחה במרוצת השנים של החלפת חולצות במהלך האירוע מייצרת ריגוש מידי ומטעינה את החולצה באלמנטים רגשיים כך שכל פעם שתלבשו את החולצה לאחר האירוע תיזכרו באחד הימים המאושרים בחייכם.

חולצות מודפסות לאירועים, כמו שאנחנו רואים, מתאימות לכל סוג של מאורע והקשר החזק שנוצר בין החולצה לאירוע יהפוך את החולצה שלכם להרבה יותר מסתם חולצה, זו תהיה חולצה מלאת משמעות ולכן חשוב מאוד שתדעו לבחור את החולצה הנכונה כדי שמעבר לגימיק של האירוע תהיה חולצה שאנשים באמת רוצים ללכת איתה.

על מה צריך לתת דגש בהדפסה על חולצות?

הדפסת חולצות היא כבר לא פעולה שצריך לנסוע בעבורה לעיר אחרת, מדובר על משהו שאפשר להזמין מהבית באמצעות ולקבל את ההזמנה במהירות עד לפתח הבית. אבל כדי שבכל זאת תדעו על מה להסתכל ועל מה שווה לשים אקסטרה דגש בבחירה של חולצות מודפסות.

 • בית הדפוס
  אתם כבר לא צריכים לבחור בית דפוס רק כי הוא נמצא במרכז המסחרי הקרוב, היום אתם יכולים לבחור כל בית דפוס שתרצו ולכן משימת בחירת בית הדפוס הייתה למשימה החשובה ביותר. מומלץ לשאול חברים או להתייעץ בפורומים שונים כדי לשמוע חוות דעת מאנשים שהשתמשו בשירותי בית הדפוס שאתם רוצים לבחור בו ואם יש לכם אפשרות לראות חולצה שהם הדפיסו עשו זאת.

   
 • החולצה
  עוד אלמנט חשוב שאי אפשר לוותר עליו הוא החולצה עצמה, אנחנו ממליצים לבחור בחולצה איכותית בהתאם לאירוע. לחתונות נמליץ על חולצות מכותנה כי היא נושמת וההדפסה עליה איכותית ומרשימה אבל למשל לאירועי ספורט נמליץ על הדפסה על חולצות מדיפות זיעה שעלותן יקרה יותר אך הן מושלמות למאורע.

   
 • ההדפס
  אם אתם רוצים לעצב את החולצה בעצמכם זה נפלא ומומלץ, אבל אל תעמיסו יותר מידי פרטים או תנסו להתפרע ולהמציא את הגלגל מחדש. חפשו השראה מחולצות שאתם אוהבים והשאירו אצלכם רושם ונסו להבין מה גרם לחולצה להיות מוצלחת בעיניכם, אל תשכחו גם כי אתם צריכים להתאים את המסר של החולצה לאירוע כדי שתוכלו להפוך את החולצה למשהו שהוא מעבר לפריט לבוש.

הכי חשוב שתזכרו ליהנות מהתהליך כי מדובר על משהו שטומן בחובו הרגשת סיפוק אדירה, הידיעה שיצרתם חולצה בעצמכם ואנשים אחרים לובשים אותה. זהו תהליך שיכול להיות מתסכל מעט לפעמים אך אל תשברו והמשיכו לנסות ולהגיע לתוצאה המושלמת בעיניכם.

המאמר באדיבות בי-גוד חולצות מודפסות

 

תגובות

מומלצים