מה חשוב שתדעי על ניתוח להקטנת חזה?

​​​​​​​למרות שחזה זה אחד מהדברים שנחשבים הכי נשיים שיש, כל אישה שיש לה חזה גדול מאוד יודעת לומר שזה לא באמת נוח ולעיתים זה עלול להיות גם מגביל.

12.02.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
מה חשוב שתדעי על ניתוח להקטנת חזה?

 

ראשית, לצערנו הרב אנחנו עדיין חיים בעידן שבו נשים עלולות לספוג הערות מאוד לא נעימות בנושא ושנית, חזה גדול מאוד עלול לגרום גם לבעיות גב קשות. לכן, במידה וגם את, כמו נשים רבות אחרות, סובלת מהעניין הזה, ברור מדוע את חושב על ניתוח שמטרתו להקטין את החזה. ניתוח להקטנת חזה הינו ניתוח מאוד נפוץ שנשים רבות עושות בארץ ובעולם. לכן, אם יש משהו שיכול לשנות את מצבך ואת חייך, מדוע שתוותרי על כך?

 

האם ניתוח להקטנת חזה מסוכן?

אין ספק שאחד מהדברים הראשונים שכל אישה שחושבת על ניתוח להקטנה של החזה שואלת את עצמה, זה האם הניתוח מסוכן. חשוב לדעת, לפני הכול, שמדובר על ניתוח לכל דבר ולכן טבעי שגם יהיו בו סיכונים. מצד שני, במקרה של ניתוח להקטנת חזה מדובר על ניתוח מאוד נפוץ ומקובל, כך שהסיכון בו מזערי. ישנם כמה גורמים שישפיעו על רמת הסיכון שאיתה תתמודדי אם תבחרי לעשות ניתוח להקטנה של החזה והם:

  • הגיל שלך
  • הרקע הבריאותי שלך
  • הקליניקה שאליה את פונה

 

בנקודה הזאת חשוב מאוד להבין שבין אם את חושבת על ניתוח להקטנת חזה ובין אם את חושבת על כל ניתוח אחר בתחום הזה, יש לפנות רק אל אנשי מקצוע רציניים ומובילים. הארץ שלנו מלאה במתחים פלסטיים שונים אך לא לכולם יש מספיק ידע, ניסיון וציוד מאוד מתקדם בקליניקות שהם מנהלים. לכן כדאי יהיה לבדוק בשבע עיניים מי יהיה האדם שיעשה לך את הניתוח הזה, כי מה פתאום שתיקחי סיכונים מיותרים?

 

ניתוח עם מקסימום סיכויי הצלחה

מעבר לשאלת הסיכון, טבעי שגם תרצי להגדיל את הסיכוי לצאת מרוצה מבחינת התוצאה עצמה. זו עוד סיבה שבגללה, כאשר את חושבת לעשות ניתוח כלשהו לשינוי החזה, כדאי יהיה לפנות רק אל רופא מנתח שיש לו ניסיון רב. זו עוד סיבה טובה שבגללה ד"ר וולף הוא הכתובת הנכונה עבורכם, שכן לא חסר לו ניסיון בתחום הזה.

יתרה מכך, כאשר תתחילי לבדוק אודותיו מידע תגלי שיש הרבה מאוד נשים שכבר עברו אצלו ניתוחים שונים ויצאו מאוד מרוצות. בקליניקה שלו מחכה לך לא רק רופא מקצועי וממוחה אלא גם ציוד מתקדם ולא מעט אנשי צוות שיעשו הכול כדי לגרום לכך שהניתוח יצליח וייצא בדיוק כמו שאת חולמת.

הגיע הזמן להבין שאם העידן המודרני שבו אנחנו חיים מאפשר לכל אישה ליהנות בדיוק מהחזה שהיא תמיד רצתה, כדאי לנצל זאת. את תראי שחייך ישתנו לטובה אחרי הניתוח ואין ספק שלא תצטערי על כך.

 

תגובות

מומלצים