מה כוללת בדיקת מתחרים בתהליך שיווק בגוגל?

האם המתחרים שלכם מבצעים מהלכים שיווקיים נכונים? אם כן, האם מומלץ להעתיק את צעדיהם השיווקיים? בדיקת מתחרים, שיווק בגוגל ומה שביניהם. מה צריך לדעת על פרסום באינטרנט בשנת 2020? כל המידע.

18.02.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
מה כוללת בדיקת מתחרים בתהליך שיווק בגוגל?

 

אין ספק כי מדובר בעולם ומלואו בכל מה שנוגע לקידום בגוגל ושיווק באינטרנט. בין אם אתם בשלב כזה או אחר של בניית עסק, אתם תצטרכו תמיד לנהל נכון את תהליכי הקידום שלכם. מה יכללו תהליכי קידום באינטרנט? למשל, בדיקת מתחרים נכונה. למעט תחומים שהם מאוד נישות, בדרך כלל ברחבי הרשת יהיו כבר מספיק אתרים של מתחרים, מהם ניתן להסיק מסקנות רבות הקשורות בבדיקת מתחרים.

לא משנה מה מוכרים! כיצד משווקים?

בין אם אתם מוכרים יהלומים או תשמישי קדושה, תמיד תוכלו לבדוק מה המתחרים שלכם עשו בכדי להיות ממוקמים במקומות גבוהים בתוצאות החיפוש של גוגל. איזה מידע ניתן לשאוב מאותם אתרי אינטרנט של מתחריכם?

למשל, באילו ביטויי מפתח הם השתמשו באתרי האינטרנט שלהם.

במהלך בדיקת מתחרים, חברת קידום אתרים באינטרנט תשתמש בתוכנות כאלו ואחרות בכדי למפות את ביטויי המפתח הרלוונטיים לתחום עיסוקכם. לאחר שממפים את מילות החיפוש וביטויי המפתח, אפשר להתחיל בתהליכים נוספים של שיווק ופרסום בגוגל.

מה לבדוק לפני קמפיין בפייסבוק?  

בעת שבודקים את המתחרים שלכם לתחום, כמובן שגם חוקרים את הקמפיינים השונים בהם הם יצאו. אם המתחרים יצאו בקמפיין ממומן בפייסבוק שהניב תוצאות אדירות , הרי שיש לבדוק איך אתם משתחלים לפלטפורמת הפרסום הזה בהצלחה.

חשוב להבין כי בכל מקרה, כל פלטפורמה חברתית או פלטפורמת פרסום באינטרנט, בהכרח תהיה שונה מהאחרת. למשל, אם המתחרים שלכם מפרסמים באינסטגרם בעיקר וגם פונים להמון קהל צעיר, כנראה שיש סיבה לכך.

האם פרסום באינסטגרם מניב תוצאות?

בעוד שכיום אפשר למצוא מובילי דעת קהל רבים באינסטגרם די בקלות, פרסום באינסטגרם עשוי למנף עסקים באופן ממש משמעותי. קידום אתרים באינטרנט מצריך בדיקת מתחרים מקיפה ומעמיקה, אך לא רק. שיווק בגוגל ופרסום צריך לצלוח נכון, ואנחנו לא סתם משתמשים במילה לצלוח.

שימו לב, ממש בקלות, ניתן לבזבז הון של כספים על תהליכי קידום אתרים שפשוט לא מניבים תוצאות.

בימינו הדיגיטליים, הצרכנים כבר הרבה יותר חכמים, כולל הצרכנים שצריכים להסתייע בשירותי קידום באינטרנט. ההמלצה הכי חמה? לקרוא חומר עיוני על קידום אתרים אורגני וקידום ממומן, פרסום בפייסבוק וכדומה.

האינטרנט עמוס בחומר עיוני על קידום באינטרנט

אמנם לא תהיו מצטייני קורס קידום אתרים מקריאה זו, אך יהיה לכם קל יותר לאתר חברת קידום מומלצת עבור שיווק בגוגל.

המונחים יהיו פחות זרים, אתם תכירו תוספי CHROME בהם ניתן להשתמש בחינם (כמו למשל MOZ) ובאופן כללי, קידום אתרים באינטרנט לא יהיה מונח זר עבורכם. שיהיה שיווק מוצלח ואל תשכחו, שיווק אתרים באינטרנט הוא תהליך שעשוי לארך גם חודשים.

 

תגובות

מומלצים