מזותרפיה  הדור החדש של טיפולי האנטי אייג'ינג

אחת המטרות העיקריות של בני האדם כיום, היא לשמור על מראה צעיר, רענן ומלא אנרגיה. למזלנו, הטכנולוגיה עומדת לצידנו ובכל יום משוחררים לשוק עוד ועוד חידושים והמצאות העונות על צורך זה.

24.02.2019 מאת: פורטל הכרמל
מזותרפיה  הדור החדש של טיפולי האנטי אייג'ינג

 

הפעם, התכנסנו כדי לדון בעולם האנטי-אייג'ינג שבאופן ספציפי עובר בעצמו שינויים וחידושים ללא הפסק. אחד החידושים האחרונים התחום הוא טיפול שנקרא מזותרפיה – מדובר בפיתוח ביו-רפואי המקדם אנטי-אייג'ינג ע"י החדרת מינרלים, ויטמינים וחומרי אנטי-אייג'ינג אל תוך השכבה העמוקה של העור.

כל מה שרציתם לדעת על מזותרפיה

• במה מטפלת המזותרפיה בדיוק? - צלקות וחטטים, נקבוביות פעורות, קמטוטים, סימני גיל. או בקיצור, כל מה שעלול להפריע לנו כאשר אנחנו מביטים במראה. אם בעבר היה נדמה שאין שום אפשרות להיפטר מהם, הרי שהטכנולוגיה המתקדמת והרפואה שלא מפסיקה להתפתח – יצרו בפנינו את האפשרות להתגבר עליהם כמעט לחלוטין!

• איך זה עובד - הטיפול עצמו מתבצע בשני מישורים עיקריים: החומרים המוזרקים לעור, ושיטת הטיפול כלומר זווית ההזרקה, עומק החדרת המעט, צפיפות הדקירות ועוד. לכל מטופל או מטופלת תתאים שיטה אחרת וחומרים אחרים, בהתאם לסוג העור וחומרת הבעיה. המזותרפיה עומדת לרשות כל אדם שזקוק לה, ומתאימה את עצמה אליו.

• יתרונותיה – מזותרפיה עלולה להתפס כמעט מפחידה, אך למען האמת מדובר באחד הטיפולים הבטיחותיים והיעילים ביותר. בנוסף, כדאי אולי לציין את העובדה שהטיפול עדין ומדויק ולכן אינו כרוך בכאבים. הטכנולוגיה המתקדמת גם מאפשרת עבודה שאינה משאירה צלקות על העור.

• טיפול אחד ודי? - בדומה לכל טיפול קוסמטי אחר, גם כשמדובר במזותרפיה מומלץ לבצע סדרת טיפולים באורך של ארבעה עד עשרה טיפולים, תלוי מהי מטרת הטיפול ומה מצב העור.

• למי זה מתאים? - מזותרפיה מתאימה לגברים ונשים בטווח גילאים נרחב, אך ההמלצה היא להתחיל כבר בגיל שבו מזהים קמטים ראשונים ובעיות עור אחרות.

טיפול נגיש לכולם

העור שלנו הוא האיבר הגדול ביותר שלנו, המכסה את כל גופנו ובזכותו אנו מכירים ומודעים לעצמנו. עם הזמן, העור שלנו עובר שינויים אינספור בשל השפעת הגיל, הסביבה ואף המצב הנפשי שלנו. בעבר הרחוק, טיפולי האנטי-אייג'ינג היו נחלתם של העמידים בחברה בלבד. כיום הטיפולים הללו הופכים נגישים הרבה יותר וכל מי שחש בצורך לעצור את הזמן, להעניק לעצמו ולעור שלו מתנה נפלאה, יכול לעשות זאת.

ישנן דרכים אינספור לתמוך בבריאות העור ולשמור עליו בריא וזוהר, אך אין ספק שאחת המובילות שבהן היא מזותרפיה שכמו שכבר הבנתם, טומנת בחובה כל כך הרבה יתרונות. אל תתפשרו על האפשרות להעניק לעצמכם שעה של רוגע והתחדשות, בעיקר לא כעת כשהדבר אפשרי ונגיש לכולם. מומלץ גם להגיע לפגישת ייעוץ טרם הטיפול, על מנת לקבל אבחון מקיף על מצב העור ועל אפשרויות הטיפול המתאימות לכם ביותר.

 

תגובות

מומלצים