מחפשים דיל לאומן? כך תבחרו אותו בתבונה

אומן היעד יעד מבוקש לכל מי שמחפש חוויה רוחנית בלתי נשכחת בין נופים מרשימים. אומן היא העיר בו ממוקם קברו של רבי נחמן מברסלב המכונה "הציון הקדוש".

03.03.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
מחפשים דיל לאומן? כך תבחרו אותו בתבונה

כמצוותו של הרב והאמונה שעלייה לקבר ממתיקה את הדינים הרעים במיוחד בראש השנה, רבבות מחסידי ברסלב פוקדים את קברו של הרב מדי חג. אבל גם ביתר ימות השנה העיר אומן גדושה בסקרנים וכל מי שמחפש ברכת צדיקים.

בין אם החלטתם לנסוע לאומן בראש השנה ובין אם בחג הפסח או במועד אחר, חשוב שתבחרו היטב דילים לאומן - חבילת נופש הכוללת הכל ומאפשרת לכם לטייל ברוגע, להכיר ולחוות את אומן וסביבתה. לפניכם עצות חשובות בבחירת הדיל לאומן:  

כולל הכל – לטוס לאומן בראש שקט
אומנם אפשר למצוא אוכל כשר באומן, אבל לא תמיד פשוט לארגן את הנסיעה לבד מהזמנת טיסות דרך אירוח שיענה על הציפיות ועד פעילויות מעניינות. כאן נכנסות לתמונה חברות שדואגות לכל הפרטים וידאגו לטיסות ישירות לקייב והעברות באוטובוס ממוזג ונוח ישירות לאומן, לינה בסטנדרט גבוה, ארוחות כשרות ומסלולי טיול משלימים לביקור באומן.

כאשר משווים הזמנה של כל אלמנט באירוח בנפרד לעומת הזמנה של חבילה בה הכל כלול, הרי שחבילות שכוללות הכל יוצאות משתלמות יותר באופן משמעותי הן מהבחינה הכספית והן בניהול וארגון הזמן מבלי להתפשר על איכות והנאה.

כמובן שחשוב לבדוק מה כולל המחיר – כרטיסי טיסה, נסיעת פנים, שיעורים והדרכה, פינת קפה, לינה ואירוח והאם במתכונת חצי פנסיון ואם החבילה כוללת ארוחות שבת מלאה, במידה והטיול כולל את שבת. שימו לב שלרוב טיולים אלה לא כוללים ביטוח רפואי וביטוח מטען.

טיול שהוא חוויה
מלבד עלייה לקברו של רבי נחמן מברסלב, חפשו טיול המציע פעילויות נוספות כמו תפילות, מסיבות ריקודים, טקס מיוחד לרווקות, הדלקת נר לצדיק ועוד. בדקו היכן לנים, האם מדובר בכפר נופש או מלון במרכז העיר, באיזה הרכב החדרים ומה כולל כל חדר להשגת תנאים נוחים במיוחד.

מורה דרך עושה הבדל גדול
טיול עצמאי באומן שונה מאוד מטיול מאורגן וכאשר בוחרים טיול מאורגן נהנים גם מהכל כלול, אבל גם מכל הנושא של הנחייה, הכוונה וליווי של מדריכים מרתקים. תוכלו לבחור בין טיולים שונים לאומן, גברים בנפרד מנשים, בהדרכת דמויות מפתח בקהילה בעלי מוניטין וניסיון בהובלת קבוצות באומן וסביבתה. המדריכים בעלי ידע עשיר וכריזמה וגם מעבירים פעילויות חווייתיות נוספות במהלך הטיול. בין אם מדובר בהפרשת חלה או סיפורי חסידים, משימות רוחניות והכוונה רוחנית.

לא על אומן לבדה
אומן עצמה עיר מיוחדת עם מגוון מקומות מעניינים, שווקים וגן מטופח, שנחשב לאחד היפים באוקראינה כולה. בדקו מה כולל הטיול באומן – קניות, תפילות והאם הטיול מציע יעדים נוספים ביחד עם אומן. תוכלו לבחור מראש טיול המשלב ביקור וסיורים במקומות מעניינים נוספים כמו למשל, העיירה הציורית מז'יבוז הידועה בתור המולדת של תנועת החסידות ומקום מושבו של הבעל שם טוב או ברדיטשוב, שגם היא עיר משמעותית בתולדות החסידות.

מזמינים מחברה אמינה
כבר קרו מקרים בהם אנשים הזמינו חבילות והטיול התבטל ברגע האחרון, כיוון שהחברה ממנה הזמינו את הדיל פשטה את הרגל או נעלמה. חשוב מאוד לבחור טיול לאומן מחברה אמינה, מובילה וותיקה, שמארגנת טיולים רבים ויכולה להציע לכם סוגים שונים של נסיעות מעניינות בתאריכים שונים לבחירתכם, מגוון מסלולים, מענה אישי וליווי לכל אורך הדרך. אם אתם מבצעים הזמנה אינטרנטית, חשוב לוודא שמדובר בהזמנה מאובטחת.

 

תגובות

מומלצים