מחשוב מתקדם לחברות וטכנולוגיה בתעשיית הים

כשמדובר במערכות גדולות, חברות או ארגונים, במיוחד כאשר סביבת העבודה היא בטחונית או מאתגרת, כל נושא המחשוב המתקדם דורש פתרונות מתקדמים, חזקים ויצירתיים מהרגיל, שהם בחזית הטכנולוגיה וייעודיים למשימה או לסביבת העבודה הייחודית.

05.05.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
מחשוב מתקדם לחברות וטכנולוגיה בתעשיית הים

 

תעשיות ביטחוניות ואזרחיות רבות, בין אם מדובר בתעשייה הקשורה לתחומי בטחון או כזו הקשורה בסביבת עבודה ימית, זקוקות לשירותי מחשוב מתקדם, שירותי תקשורת ורשתות מאובטחות, מחשוב מוקשח, מערכות סלולר ייעודיות, רובוטיקה, מערכות סונאר, חיישנים ייעודיים ועוד. התחום הזה דורש פעמים רבות פתרונות יצירתיים שנועדו לעמוד בסטנדרטים מחמירים של אבטחת מידע לצד נוחות שימוש, נוחות תפעול, עבודה במקומות מאתגרים וצמצום הצורך בתמיכה טכנית שוטפת או בהגדרות מסובכות.

אבטחת מידע לחברות וארגונים

תחום אבטחת המידע, במיוחד כשמדובר בחברות וארגונים, הוא תחום מורכב ומאתגר. השמירה על המידע בארגון, על פרטים של לקוחות, עובדים, ספקים או שותפים עסקיים, לצד מידע על נתונים, תוכניות פעולה ואסטרטגיות - היא קריטית, וחייבת להיות מנוהלת על ידי גורמים מקצועיים ללא פשרות. מומחים רציניים לאבטחת מידע מסוגלים לספק מגוון של פתרונות מחשוב מתקדם ואבטחת מידע לחברות. לדוגמה, נתב אלחוטי המאפשר יצירת רשת VPN מאובטחת בלחיצת כפתור, תוך פחות מ-5 דקות, וללא צורך בהגדרות מסובכות, תוך עמידה בתקני האבטחה המחמירים ביותר של גופי ביטחון. 

טכנולוגיות ימיות

בפרויקטים ימיים ותעשייתיים הדורשים מערכות מחשוב מתקדם, טכנולוגיה ופתרונות תקשורת, רובוטיקה, צילום, תאורה, סנסורים, כבלים ועוד, נדרשת התמחות ספציפית ואספקה של מוצרים ייעודיים לפעילות בתחום הים, המים, הגז והדלק. וינסנט טכנולוגיות היא נציגה בלעדית של חברות ויצרנים מובילים מארה״ב ואירופה של טכנולוגיות ימיות, ומספקת מגוון של מערכות, אביזרים ומוצרים כגון כבלים וסיבים אופטיים אטומים למים, סנסורים, מערכות טרמינציה, כננות ייעודיות לסביבה ימית, מערכות רובוטיקה ימית ועוד.

כמו כן, חברתנו מספקת שירותי תכנון, ייצור והקמת מכלולים, תכנון הנדסי, יציקת כבלים ומחברים תת-ימיים ועוד, עם ותק של 15 שנה בתחום הפתרונות הטכנולוגיים. אנו נחשבים למובילים בתחום זה, ובין לקוחותינו תמצאו בין השאר את חיל הים, משרד הביטחון, רפאל, אלביט, התעשייה האווירית, מכוני המחקר והאוניברסיטאות המובילות, EDT,DSIT וחברות אבטחה ותקשורת רבות אחרות.

 

תגובות

מומלצים