מטבח כפרי: הביאו את האווירה הכפרית כל הדרך לבית שלכם

מטבח כפרי הוא מושג שחוזר על עצמו שוב ושוב בעולם המטבחים, ולגמרי בצדק. הוא נשאר איתנו במלוא הכוח שנה אחר שנה ומוכיח שהוא מתעלה מעל טרנדים, פשוט כי הוא כאן כדי להישאר.

20.05.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
מטבח כפרי: הביאו את האווירה הכפרית כל הדרך לבית שלכם

 

אז אם חשקה נפשכם באווירה כפרית, קבלו את כל מה שאתם צריכים לדעת.

מטבח כפרי: מה זה בכלל?

קודם כל, נדמה שבשנים האחרונות הגבולות התערערו, ומטבח כפרי גם יכול להיות מטבח מודרני, אבל באופן כללי, מטבח כפרי הוא מטבח בו נעשה שימוש רב בעץ, שימוש בצבעוניות חמה או לחילופין דומיננטיות לצבע לבן, לעתים אף שימוש באבן, ועוד ועוד. בכל מקרה, כאשר משתמשים במושג מתכוונים למטבח באווירת וינטג' נעימה ומחממת לב, כזה שנראה כאילו נשלף מתוך בית קיט אירופאי אלגנטי.

כמובן שלא רק בכפר אפשר ליהנות מהיופי הזה. בתים רבים, גם בלב העיר, שואפים להלוות מעט מהחמימות האלגנטית הזאת, אם זה באמצעות מוטיבים של עץ, רצפת פרקט, או פשוט אווירה בטעם של פעם, כזאת שאי אפשר שלא להרגיש.

מטבח כפרי: עץ והרבה

בימים עברו, עץ היה האופציה המובילה בשימוש במטבחים באירופה, כאשר הבתים כולם נבנו מעץ והמטבח כמובן השלים אותם. אמנם מאז נכנסו חומרי גלם נוספים לשימוש, אבל רבים באיתנו שומרים לעץ חסד נעורים.

העץ במטבח כפרי יהיה מסיבי, בעל נוכחות דרמטית, דומיננטי ומורגש, ובעצם, אין יותר יפה מזה.

אז מה זה עוד אומר, מטבח כפרי?

כפר פירושו התאחדות עם הטבע, השלמה עם הטבע ועם כל מה שיפה בו, ואת זה פשוט לא תוכלו לפספס. כך, למשל, התאורה במטבח כזה תהיה לרוב טבעית ומלטפת, כזו המדמה את אור השמש אשר ממלא את החלל בקרניים עדינות ומלטפות.

גולת הכותרת בבחירת הצבעוניות היא ההרמוניה. הצבעים לא יהיו חזקים מדיי ונועזים מדיי, אלא ייטו לכיוון הפסטלי, הבהיר והרגוע. אחרי הכל, לא לחינם מטבח כפרי זכה למעמד על זמני. הוא לא מתבסס על טרנדים חמים של הרגע, אלא על מגמות שתמיד היו איתנו ותמיד יהיו.

מטבח כפרי רוכשים רק אצל המומחים

כיאה לעובדה שמטבח הינו רכישה שעודים אחת ל-, והיא אמורה ללוות אותנו במשך שנים רבות בלי לתת לסימני הזמן להיראות, בחירה מוקפדת של היצרן היא מאסט.

אנחנו במטבחי הדקל כבר יודעים זאת, ועושים מעל ומעבר כדי שהמטבח ילווה אתכם במשך עשרות שנים. אנחנו נשמח לסייע לכם לבחור כל פרט, כל אלמנט וכל גוון, כדי שתוכלו להיות שלמים עם הבחירה שלכם. חומרי הגלם שאנו עובדים איתם, מרמת העץ ועד אחרון הברגים, היא הגבוהה ביותר שניתן לעלות על הדעת, ללא פשרות כלל וכלל. בסופו של דבר, השקט הנפשי שלכם הוא מעל הכל, ואנחנו מאמינים בכך בכל הלב.

 

תגובות

מומלצים