מסחר באמזון

תקופת הסגר גרמה לרבים להבין שאמזון ושאר אתרי הסחר העולמי הם הרבה יותר מאשר זירת מסחר בלבד. לולא אמזון לא היו יכולים רבים להתפרנס ולהמשיך לייצר מוצרים ולמכור לרחבי העולם.

01.07.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
מסחר באמזון

קרדיט תמונה: freepik

 

היום גם ברור שהניהול הנכון הוא זה שיבטיח לכם הצלחה ורווחים. את החנות באמזון צריך לנהל נכון גם בתקופות הקשות וגם בתקופות הקלות וליהנות מהידע המקצועי שנצבר לרוב אצל חברות לניהול מסחר באמזון.

בחירת מנהל חנות לפי ניסיון

כשאתם בוחרים מנהל חנות ודאו שהוא אכן יודע מה הוא עושה ויש לו ידע וניסיון. לא חייבים בהכרח ניסיון באותו תחום עיסוק שלכם, אם כי זה בוודאי מועיל ועוזר. מה שחשוב הוא לדעת כיצד להשתמש בכל הפיצ'רים והכלים שאמזון מעמידה לרשותכם כבעלי עסקים. נכון שאת רוב הדברים אתם יכולים ללמוד לבד, אבל אם אתם רוצים לחלק את משאבי הזמן ותשומת הלב שלכם נכון, מנהל חנות מקצועי יכול להשקיע יותר זמן מכם.

מה צריך לעשות מנהל חנות?

כשאתם יודעים כיצד לענות ללקוחות, להזין תיאורי מוצרים והסברים, עדויות של לקוחות ומענה מתאים לכל תגובה, ניהול תכתובת עם אמזון עצמה וספקים נוספים, לקדם ולפרסם את עצמכם כדי לשווק כמה שיותר את החנות שלכם, אתם יכולים ליהנות מכל היתרונות שפלטפורמה מצוינת זו מעמידה לרשותכם. מי שלא הצליח להרוויח באמזון הוא בדרך כלל מי שלא למד את התחום ולא השתמש בחברות לניהול חנויות אמזון שמציעות את שירותיהן.

למה דווקא חברה לניהול חנות?

כשמדברים על הצלחה במכירות אונליין מילת המפתח היא גם כאן ניהול נכון וזה חשוב משום שבטעות חושבים שניהול חנות אונליין הוא קל יותר ופשוט בהרבה מניהול חנות פיזית. נכון שאת רוב העבודה עושים מהבית ובמחשב, אבל זה כרוך באותם נושאים ואותן בעיות ודרישות שיש למנהל חנות בתיאום התנועה בין הספקים לחברות השליחויות וללקוחות שלכם ברחבי העולם. חברת ניהול מציגה את אותו ידע בתפעול חנות אבל יחד עם המאפיינים של חנות דיגיטלית.

שירות לקוחות טוב

מכיוון שלקוחות רבים יותר משתמשים במדיה החברתית ובאינטרנט כדי לברר על המוצרים והשירותים שאתם מציעים, חשוב גם לנהל את שירות הלקוחות שלכם נכון גם שם. כדי לשרת את הלקוחות שלכם בצורה הטובה ביותר אתם צריכים להיות זמינים להם, לתת מענה משביע רצון ולטפל בתקלות ובבעיות שהם נתקלים בהן מול הספקים והשליחים שלכם. זה משהו שחובה לנהל בדרך מקצועית ומבלי לפגוע באמינות שלכם כחברה.

תיאום פעילות וניהול תנועות

חנות אונליין מחייבת שליטה בכל תנועות הסחורה בין הגורמים השונים עד שהיא מגיעה לבית הלקוחות. חברת ניהול חנויות אונליין יכולה לעשות את זה בשבילכם על סמך היכרות מעמיקה עם סוג העבודה הזאת. זה בדיוק הניסיון שנדרש כי לנהל חנות בכל גודל, כולל תנועת סחורה, טיפול בהנהלת החשבונות והכספים שמגיעים לכם.

 

תגובות

מומלצים