מעצבים לכם את רהיטי הגן החדשים

רהיטי גן מעוצבים שמגיעים עם צבעים מיוחדים וחמים, עכשיו בהזדמנות ובמחירים מפתיעים ניתן לקנות רהיטי גן בקניון הרהיטים והחשמל חלבי מותקאל דאלית אל כרמל, אתם מוזמנים להגיע ולהתרשם, מנהלת השיווק ענת מחכה לכם בחנות.

08.04.2021 מאת: פרסום

רהיטי גן מותקאל חלבי

 

בנוסף בקניון הרהיטים והחשמל ניתן להשייג רהיטי סלוני שהספיק להיבחר במקומות הראשונים במדינות אירופה והמזרח התיכון הופך לחלק מחיי אוכלוסיות רבות. רהיטי סלוני הפכו למותג מוביל בענף הרהיטים המעוצבים גם בערי ישראל, עכשיו נהנים יותר מקולקציות מרהיבות עם צבעים של גן עדן.

מה שצריך לדעת על רהיטים ועיצובים, איך לבחור ומה לקנות ובמיוחד עד כמה כל אחד ואחד בוחר את הבחירה הנכונה להכניס לביתו רהיטים.

סלוני, רהיטים מעוצבים נמצאים ב63 מדינות בעולם עם אלפי עובדים ומעל 40 מעצבים מובילים, נמצא בישראל ע"י זכיין סלוני מותקאל חלבי הבעלים של קניון הרהיטים מותקאל חלבי בדאלית אל כרמל, נוף הגליל קניון צים, ירכא מרכז מסחרי, מג'דל שמס, אום אלפחם.

הנהלת קניון הרהיטים מותקאל חלבי ובניו, חברה מתמחה ברהיטים ובעיצובים, שעוסקת בתחום מעל 40 שנה. החברה זיהתה את המותג סלוני והביאה אותו לארץ שבמהרה התפרץ והוביל בענף רהיטי הבית.

חשוב לציין שהיחס בין חברת סלוני להנהלת קניון הרהיטים מותקאל חלבי יחס חם ואוהד, ושיתוף הפעולה רחב.

דגמי סלוני החדשים מוצגים בסניפים בישראל ובפרט בקניון הרהיטים חלבי מותקאל בדאלית אל כרמל מרכז מסחרי, מקום להפתעה ולהתלהבות. הלקוחות עפים על זה.

בסלוני אנו מתחייבים ל: ✓✓ נוחות מקסימלית  ✓✓ איכות גבוהה הנשמרת לאורך שנים  ✓✓ תו האיכות של סלוני ישראל.

קניון הרהיטים והחשמל חלבי מותקאל, מרכז מסחרי דאלית אל כרמל, 048395326

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים