משכנתא חוץ בנקאית להגשים את החלום בקלות

בני האדם אוהבים יציבות בחייהם. כפועל יוצא מכך, רבים מאיתנו חולמים על נכס פרטי משלנו אותו רכשנו לאחר שנים של עבודה קשה. במציאות המוכרת לכולנו, קשה מאוד לרכוש בית בלי משכנתא מתאימה.

13.06.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
משכנתא חוץ בנקאית להגשים את החלום בקלות

 

העניין הוא שלפחות בחלק מהמקרים ובהתאם לקריטריונים שלו, הבנק פוסל את הבקשה למשכנתא מסיבות כאלו ואחרות. כאן נכנסת לתמונה משכנתא חוץ בנקאית אותה ניתן למשוך בעזרת גופים חיצוניים שאינם בנקאיים, בתנאים שונים מאלו של הבנק.

אתם ודאי שואלים את עצמכם מדוע משכנתא חוץ בנקאית תהיה רעיון מוצלח יותר מלקחת הלוואה. ובכן, אנחנו כאן כדי לעשות לכם קצת סדר. המשיכו לקרוא ולימדו עוד על הנושא.

משכנתא חוץ בנקאית מול הלוואה

•     מגוון של אפשרויות ומסלולים – הגופים החיצוניים הללו מציעים שורה של מסלולי משכנתא פוטנציאליים מהם כל אחד יוכל לבחור את זה שמתאים לו ביותר מבחינת התנאים. בין אם מדובר במסלול צמוד לפריים, למדד המחירים לצרכן, אולי לשערי המטבעות – חשוב לדעת שאלו כמעט ולא קיימים בעולם ההלוואות הבנקאיות הרגילות.

•     משכנתא לכל עניין – משכנתא זו תהיה מיועדת בד"כ לבעלי נכסי נדל"ן. זו תהיה דומה מאוד לאשראי הרגיל והמוכר לנו. קיימת אפשרות למשוך סכומים גדולים מאוד עבור הלוואה, והריבית כמובן תהיה בהתאם (לרוב אף גבוהה יותר ממשכנתא רגילה). משמעות נקודה זו היא שהריבית תהיה קרובה יותר לריבית הבנקאית.

•     ריבית נמוכה יותר – בהמשך לסעיף המצוין לעיל, הריבית של משכנתא חוץ בנקאית תהיה הרבה יותר נמוכה. מדובר בריבית נמוכה אותה ניתן לפרוס לתקופה ארוכה של עד 30 שנה.

לאפשר לנו להגשים לכם את החלום

אנו מתמחים במתן שירותי ייעוץ למשכנתאות, כמו גם בנייה של תהליכי משכנתא אופטימליים במסלולים שונים, גיוס משכנתאות ומיחזור משכנתאות קיימות כאשר כל אלו מתבצעים תוך הוזלת המשכנתא ובמטרה להתאים אותה ללקוח עד כמה שאפשר. משכנתא חוץ בנקאית כפי שודאי למדתם עד כה, תהיה ברוב המקרים משתלמת הרבה יותר מזו הבנקאית הרגילה. אם גם אתם עומדים בפני צומת דרכים, זה הזמן ליצור עמנו קשר ולאפשר לנו להגשים את החלום עבורכם, בליווי ושקיפות מלאים.

 

תגובות

מומלצים