מתנה ליולדת

אין כמו לידת תינוק לבטא את המהות ואת הליבה של העמוק שבקשרים האנושיים. ביניהם מתקיימת סימביוזה מלאה, וכך מתנה לתינוק היא מתנה לאם, וההיפך.

29.02.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
מתנה ליולדת

 

זה פותח מגוון רב ועשיר של אפשרויות להענקת מתנות אשק המכנה המשותף ביניהן הן היותן שימושיות ומועילות. ניתן לאפיין מתנה כזאת בכל סוג של קטגוריה: ביגוד, מוצרי הלבשה והחתלה, עגלות, כיסאות מנשאים, מוצצים, משחקים לסוגיהם, משאבות הנקה ועוד ועוד.

ניתן להעשיר ולהעצים את הרושם של המתנה ואת האפקט הרגשי שבה על ידי מיתוגה באמצעים שונים, ולהוסיף לה הקדשה אישית. מתנה ליולדת עשויה גם להיות פלטפורמה שיווקית מצוינת למוצריהן של חברות שונות..

על מנת להגביר את הסיכוי לקבלת מתנה שימושית, רצוי בהחלט להתייעץ עם האם. גם אם ייגרע אלמנט ההפתעה מהמתנה, אין ספק כי התועלת שהיא תפיק ממנה תהווה פיצוי נאות לכך. כך או כך, בין אם אתם מתאמים מראש את המתנה ובין אם לאו- סביר בהחלט להניח כי היא תהיה שימושית, כי, לדוגמה, בגדים ומשחקים תמיד יתקבלו ברצון ובשמחה ותמיד ייעשה בהם שימוש.

טיפ: על פי רוב בחנויות בכלל ובחנויות מקוונות בפרט המציעות מבחר מתנות לאם ולתינוק קיימת חלוקה על ידי קטגוריות. כך קל יותר למי שמתלבטים איזו מתנה לקנות לחפש את מבוקשם ולמצוא אותו, או, לחלופין, לקבל רעיון מאיזו קטגוריה לבחור מתנה.

אבל אם אתם מתכוונים להעניק מתנה יקרה (במונחים של עלות כספית) ודאי נכון וראוי להתייעץ מבעוד מועד עם מי שעתידה לקבל אותה, שהרי אין צורף וממילא חבל על הכסף להעניק לדוגמה שתי עגלות או שתי מיטות. 

על מה חשוב להקפיד בבחירת מתנה ליולדת?

אם המתנה מיועדת בראש ובראשונה לשימושו של התינוק, אין כל ספק כי תנאי הכרחי לבחירת מתנה הוא היותה איכותית ובטיחותית. חשוב להקפיד ולוודא כי המתנה היא מתוצרתה של חברה המתמחה בייצור ובשיווק של מוצרים לתינוקות וכי היא אכן עומדת בתווי התקן המחייבים והמחמירים של איכות ובטיחות.

אם חשוב לכם לתת מתנה שתהיה בבחינת תשומת לב והבעת ידידות ואתם לא מתכננים להוציא סכום כסף גדול- מארז שי שכולל, לדוגמה, שוקולדים, יין ופרחים עשוי להיות בעל אפקט מרשים ביותר ולבטא את השתתפותכם הכנה והמלאה בשמחת לידתו של תינוק.

לתפוס מרובה

כאשר מתכננים מתנה לאם ולתינוק לא כל המוסיף גורע. ההיפך הוא נכון. ניתן לכלול במארז מרשים מוצאים שונים כגון חליפות מגיל 0  עד שנה (או יותר), בובות פרווה או עשויות מחומרים רכים אחרים, שניתן ללעוס אותם ללא חשש, חיתולים עשויים בד טטרה איכותי ונושם, שמיכות רכות ועוד.

שוק המתנות ליולדות מציע אין ספור אפשרויות של מתנות בטווח גדול של מחירים. אתם יודעים איזה סכום אתם מקציבים למתנה זו. תוכלו בהחלט להסתייע בעצותיהם של בעלי מקצוע העובדים בבתי עסק המציעים מתנות ליולדות.

כאשר מעניקים מתנה ליולדת- אפשר ובהחלט רצוי להתייעץ עם נשים שזה עתה ילדו ולשאול אותן איזה מתנות הן קיבלו. כך תוכלו לקבל רעיונות טובים ולשקול האם אחת מהמתנות שהוצעו לכם היא המתנה שגם אתם תשמחו להעניק אותה.

ותמיד תמיד - אם תבחרו לכתוב הקדשה ואיחולים אישיים, אין ספק כי המתנה שמלים אלה יצורפו אליה תהיה מתנה בעלת ערך מוסף, מתנה מועשרת בתוסף רגשי מרשים ומרגש. כאשר המתנה מוענקת מכל הלב- היא לעולם לא תהיה מיותרת ותמיד תוערך ותבורך.

 

תגובות

מומלצים