מתנות ליולדת בסטנדרט אחר: הכירו את אליסיום

אישה הקרובה לכם הביאה בשעה טובה תינוק לאוויר העולם. אתם משתתפים בשמחה שלה, ונחושים לציין את המאורע המרגש עם מתנה מיוחדת באמת.

23.03.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
מתנות ליולדת בסטנדרט אחר: הכירו את אליסיום

 

ואז אתם מתחילים לסקור את האפשרויות הרבות, ומבינים שאין לכם מושג איך להתחיל ומה לבחור. המתנות הסטנדרטיות נראות לכם נדושות, אחרות עלולות שלא להיות שימושיות ויש אפילו מתנות שאתם חוששים לגבי בטיחות השימוש בהן.

ייתכן מאוד שהדילמה הזו עלתה בשלב מסוים אצל נטע ותומר, כיום זוג הורים לבן ולבת. כשהם הבינו עד כמה המוצרים בהם אנחנו משתמשים עלולים להיות בעייתיים, כולל מוצרים לתינוקות, הם החליטו לעשות מעשה. התוצאה היא אליסיום, חנות המציעה "עולם בריא לתינוקות".

המטרה: להגן על היקרים לנו יותר מכל

מחקר בו נתקלו במקרה בני הזוג נטע ותומר, עוד לפני שהם הפכו להיות הורים, שינה לחלוטין את חייהם והביא לשינוי הייעוד שלהם בעולם. הם קראו שכ-90% ממקרי הסרטן נובעים מה"חיים עצמם", מאורח החיים של האדם והמוצרים בהם הוא משתמש. ידוע כיום שבמוצרים השגורים ביותר, כולל אלו המיועדים לאוכלוסיית התינוקות הרגישה, יש כימיקלים ורעלים, לעיתים בכמויות מסחריות.

נועם ורותם נדהמו, אבל החליטו מיד לפעול לשינוי בכוחות עצמם. הם חקרו את הנושא והבינו שיש צורך מהותי בהגדלת היצע הפתרונות הבריאים, הטבעיים וה"ירוקים" בגזרת המוצרים לתינוקות ולאמהות. התוצאה היא מגוון רחב של מוצרים בסטנדרט אחר, בעיקר בריא יותר, שיכולים להיות עבורכם הבחירה המושלמת של מתנות ליולדת.

ברוכים הבאים לעולם בטוח יותר

אליסיום היא התוצאה של החזון שהציבו לעצמם נטע ותומר. במהלך השנים הם פיתחו וייצרו מגוון רחב של מוצרים המיועדים לתינוקות – לרבות מוצרי טיפוח, קוסמטיקה ובריאות – הנחשבים לידידותיים לאדם ולסביבה במלוא מובן המילה. כך מוצרי החברה כוללים בתוכם רכיבים טבעיים ומובחרים, ביניהם תמציות צמחים טבעיות, שמנים טהורים אורגניים, מערכות שימור טבעיות ועוד. המוצרים מחזיקים בהמשך לכך ב-Vegan Friendly, תו טבעוני שמעיד על כך שהם לא נוסו מעולם על בעלי החיים.

כיום תוכלו למצוא מגוון רחב של מתנות ליולדת ומארזי לידה, המאגדים בתוכם את מוצרי הדגל של אליסיום: קרם גוף ופנים, סבון שמפו אמיתי, מבשם בדים וחדרים, נוזל טבעי לניקוי בקבוקים, משאבות ומוצצים, משחת החתלה טבעית, חלוקי אמבט, בובות, מד חום – והרשימה עוד ארוכה. המוצרים מגיעים בקופסה מהודרת, המהווה חלק בלתי נפרד מהמתנה, עם משלוח ללא תשלום עד בית היולדת.

איך תמצאו את מתנת הלידה המושלמת?

כל המוצרים של אליסיום פותחו על ידי מומחים בתחומים הרלוונטיים, ומיוצרים בישראל. הם עברו מגוון רחב של בדיקות, מה שמביא לכך שהם עומדים בכל התקנים המחמירים ומחזיקים ברישיונות הנדרשים בישראל ומחוצה לה.

מוצרי המותג זמינים בכ-250 נקודות מכירה בכל רחבי ישראל, נמכרים בשלל רשתות למוצרי תינוקות, בתי מרקחת פרטיים ובתי טבע. תוכלו גם להזמין אותם בפשטות דרך אתר האינטרנט של אליסיום, בצורה מהירה וכמובן שגם מאובטחת.

 

תגובות

מומלצים