ניסור בטון ביהלום בצפון לנצח גם את הבטון החזק ביותר

כשמדברים על חומרים חזקים, יהלומים הם בדרך כלל הדבר הראשון שחושבים עליו. ניסור בטון ביהלום בצפון הארץ ובכלל, הוא שיטה ידועה ופופולארית במיוחד עבור מקצועני הבנייה והשיפוצים שמעוניינים לבצע עבודה חלקה ויעילה.

01.03.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
ניסור בטון ביהלום בצפון לנצח גם את הבטון החזק ביותר

 

עוד בעבר הרחוק היה נהוג להשתמש בבטון לבניה, ניתן לראות זאת אפילו בישראל באתרים ארכיאולוגים שונים. אך כשהגיע הזמן לשיפוצים, העניינים מעט הסתבכו. פטישים גדולים (קורנסים), או קונגו למטרות קידוח דרשו המון מאמץ ושעות ארוכות של עבודה. במרוצת השנים התפתחה שיטה אלגנטית, מדויקת ויעילה יותר בה אנו עוסקים במאמר זה – ניסור בעזרת יהלום.

ניסור בטון ביהלום בצפון – איך זה בכלל עובד?

כמה פעמים יצא לכם לשמוע שהיהלומים הם חבריהן הטובים ביותר של נשים? תופתעו לדעת שהם גם חבריהם הטובים ביותר של העוסקים בבנייה ושיפוצים! ניסור בטון ביהלום בצפון יוכל להתבצע במספר טכניקות, כל אחת מהן היא איזון מושלם בין כוח, מכניקה והחומר החזק ביותר בעולם:

  • ניסור בטון בעזרת דיסק יהלום – בעזרת דיסק ניסור העשוי ממתכת חזקה, מצופה ברסיסי יהלום כתושים המעניקים לו שכבה נוספת עמידה וחזקה במיוחד. הדיסק מונע בכוח החשמל, וחותך בצורה מדויקת ויעילה במיוחד! השיטה תוכל לשמש לפריצה של דלתות או חלונות, ולשיפוצים אחרים במבנה. שיטה זו נחשבת ליעילה גם בענף התשתיות, לניסור של צינורות בטון לדוגמא. חשוב לציין שדיסק הניסור יוכל להגיע בגדלים שונים על מנת להתאים למגוון רחב של עבודות ולהקל על מגוון משימות המוטלות על כתפיהם של העובדים.
  • ניסור בטון בעזרת כבל יהלום – שיטה זו חדשה יותר אך מעט מורכבת יותר משיטת הדיסק. מסיבה זו, היא גם נפוצה מעט פחות ומשמשת לעבודות מורכבות יותר הדורשות עבודת ניסור רגישה ומתוחכמת יותר. איך זה קורה? ובכן, בעזרת כבל פלדה חזק מאוד הבתוכו משולבים רסיסי יהלומים. כשמגיע הזמן לבצע את הניסור, הכבל נמתח ומסתובב במהירות, היוצרת כוח ניסור חזק במיוחד עבור רסיסי היהלום. שיטה זו מספקת תוצאות מדויקות ובזמן עבודה קצר יותר. כמובן שהבטיחות חשובה מאין כמותה, בכדי למנוע תאונות חלילה.

מי ינסר את הבטון שלי?

ניסור בטון ביהלום בצפון – בין אם מדובר בשיטת הכבל או הדיסק, הינו מקובל מאוד ונפוץ בכל רחבי העולם. כמובן שכאשר עושים שימוש בכל אחת מהשיטות יש להקפיד לפנות לשירותיה של חברה בעלת סטנדרטים גבוהים במיוחד, המחזיקה בציוד הנדרש והמתקדם ביותר בתחום. פעולת הניסור חייבת להתבצע על ידי אנשי מקצוע מעולים בלבד. לכן, השקיעו זמן בחיפושים אחר ספק מומלץ אחד שיסייע לכם במשימות הנ"ל. אל תהססו לפנות לחברה בעצמכם ולבקש המלצות וביקורות, ואפילו להגיע לראות בעצמכם כיצד העבודה מתבצעת תחת אחריותה המקצועית של אותה חברה.

 

תגובות

מומלצים