סדנאות טיפוליות של בלה אשור

הסדנאות והטיפולים יתקיימו באופן אישי וגם קבוצתי עם בלה אשור, מטפלת רב תחומית עוסקת בטיפול בהדמיה ונעזרת בשמנים למכאובים פיזיים, שיכולת הריפוי שלהם מפתיעה לחלוטין גם אותי מניסיון אישי, השמנים,בעלי טוהר וזכות. השמנים הוכיחו עצמם על אלפי אנשים בארץ ומחוצה לה.

27.06.2020 מאת: רחל אבידר
סדנאות טיפוליות של בלה אשור

 

הזמנה לרישום  לסדנאות טיפוליות, על פי שיטת הרמב"ם בהדמיה שמנים ארומתיים ועוד

הסדנאות תהיינה מצומצמות עקב נגיף הקורונה ועל פי הנחיות משרד הבריאות בלבד.

בארץ ישראל קיימים סוגים שונים של שמנים ארומתיים גם לטיפולי פנים מיוחדים, אך שמנים אלו אשר בשמה של בלה אשור מופקים במעבדה ייחודית לפיתוח וייצור שמנים ארומתיים, מצעירותה גילתה בלה את תכונות הריפוי של הצמחים  על פי רפואת הרמב"ם, לאט לאט עם השנים, החלו אנשים להקיש בדלתה יום וליל למתן עזרה לשכנים לחברות.

כך התפתחה וגילתה להפתעתה כמה היא עוזרת לזולת ומה עוזר לזולת וגם מפרנס גילתה את אהבתה לזולת וראתה בטיפולים שליחות.

בלה זנחה את עבודתה בפרסום ושיווק והתמסרה כל כולה לעיסוקה, למדה והשקיעה את כל כולה לידע, והבנת עוצמתם של השמנים והשפעתם על הגוף והמזור שבא עם ובמהלך השימוש בהם. עם השנים כבר מפאת עומס הפניות הקימה קבוצות וסדנאות שבועיות, מאות טיפולים בהדמיה, כתבה שני ספרים מיוחדים 1.אכילה מודעת- ספר ייחודי עם הסבר מפורט לצמחים לירקות למזון בריא, כולל מתכונים. בנוסף כתבה את הספר התעוררות- ספר שחובה לכל בית, נכנס לעומק נשמתינו נפשנו, ארחיב על הספרים בנפרד, ניתן להשיג דרך האתר, וכן בדף הפייסבוק של בלה אשור מומחית לטיפול בהדמיה, מצילה,מעניקה מזור לכל בעיה פיזית בגוף.

זו הצלחתה גדולתה של בלה אשור,להכנס לנפש ולזהות מקור הכאב, לאבחן את שורש הכאב השמנים אגב אינם סותרים ואינם פוגעים בטיפולים הקונבציונאלים, ואינם מתנגשים מכיוון שהם מבוססים מצמחי הארץ וטבעיים ללא חומרים משמרים טהור נקי מושלם

בלה אשור : "חברים,אתם משתתפים כרגע בסדנא מיוחדת, בסדנא שמביאה לתוך חייכם מנפלאות הבורא שברא צמחים כל כך טובים ומועילים, צמחים בהם משופעת ארצנו הקטנה, זהו נושא שמגובה עם הרבה מחקרים במיוחד רפואיים, הסקרנות לגבי איכותם של הצמחים והתועלת שכל אחד מאיתנו יכול להפיק לעצמו.

 מטרת הקורס  לספק הכרות עם שמנים אלו ולתת לכל אחד אפשרות להתחיל ולהשתמש בשמנים אלו בביתו.

הרבה מהחומר בקורס זה מבוסס על תורת הרמב"מ הרמב"ם השאיר לנו מורשת מפוארת מפתיעה וכתובה על התועלת שבשימוש בצמחים ובמיוחד אלה הגדלים כאן בארץ ישראל. השימוש בצמחים מתחיל באכילה, בחליטה, כתבלינים, שימוש למטרות טהרה כקטורת. את השימוש בצמים ברמה של שמנים אתריים אנו פוגשים כבר בעת העתיקה, במצרים העתיקה, בבנית המשכן במדבר, בבתי במקדש בשימושם של הכהנים, לטהרה ולריפוי, השמנים תמיד שימשו לריפוי וטהרה, לטכסים, לקוסמטיקה, לתעשיית הבישום והטואלטיקה ולעיסוי והרגעה" .

בלה: "חשוב להדגיש שהשמנים איתם אני עובדת שברשותי טהורים, לא מדוללים ולא מהולים, וכל המלצה או מידע שאני מעבירה מתאים רק לשמנים  טהורים שיוצרו מהצמחים המקומיים.

קיימים בשוק מגוון מותגים ברמות שונות, חלקם מדוללים וחלקם הם רק תמצייות ריח. לפני השימוש בשמנים חייבים לוודא כי מדובר שמן טהור המתאים לטיפול".

בלה: "לכל אזור בעולם הצמחים הגדלים שם לטובת יושבי אותם אזורים הכוונה שהצמחים שגדלים באזורים קרים לא יגדלו ולא יתפתחו כפי שהם בבית גידולם, לנו כאן בארץ הקטנה שלנו מעל 3000 מיני צמחים המשמשים אותנו הן לאכילה, כתבלינים להגנה וכן לנוי הצמחים שגדלים בארצנו מתאימים מאוד לחיי התושבים, לקצב, לתזונה ולאקלים המגוון כאן בארצנו, וכך שנוכל למצוא צמחים ממריצים וכאלה שמרגיעים וכאלה שמרפאים, וכאן בסדנה מכוונת זו נכיר חלק מאותם צמחים חשובים, למשל צמחים נפוצים ומוכרים כתבלינים אך אינם מוכרים ככלי ריפוי ואיזון והם ממריצים, למשל האורגנו, הקורנית, הזוטא הלבנה, הזעתר והבזיליקום הטרגון והרוזמרין, במיוחד אזכיר את השמן מצמח המרווה, המאפשר ריפוי ואיזון ובמיוחד ניקוי וטיהור אנרגטי בגוף, ומנגד נמצא את הצמחים המרגיעים והמאזנים במצבים המזוהים כעודף חום פנימי בגוף שזה עודף אש, הזעת יתר וחוסר שקט, לאיזון מצב בריאותי זה נמצא את הנענע, מנטה, מליסה, לבנדר, גרניום, הדס, לואיזה, אזובית המדבר, ברגמוט, ויש קבוצה חשובה שהם השמנים ההדריים, תפוז, אשכולית, לימון".

אפרט מעט על דרך הפקת השמנים, כמו שציינתי בתחילת דברי הידע עתיק מאוד ואפילו די פשוט, כיום קוראים לדרך ההפקה דסטילציה, זו דרך מסורתית ובטוחה, אמנם קיימים עוד דרכים להפקה שאותם לא אפרט משום שבסדנה זו אדבר רק על שמנים ארומתיים, היתרון הבולט בדרך הפקה זה ששום חומר, אף לא מים בא במגע עם הצמח, קיימת בקרה על מידת החום שהצמח סופג על מנת שלא להגיע לכדי "בישול" העלים אלה רק להפרדת תכולת העלה מהעלה, בכל צמח קיימת מידה מזערית של שמן המשמש את הצמח, להגנה ולרביה, ובדרך הפקה זה מתאפשר מיצוי מקסימלי ונקי של תכולת העלה וכך מתקבל שמן טהור המכיל את כל הטוב שבצמח ללא נגיעה כלשהי של חומרים זרים ומיותרים

על השימוש בשמנים

השמנים המופקים מצמחי הארץ טהורים ועונים על קשת רחבה של צרכים טיפוליים ולאיזון והרגעה, השמנים מהווים עזרה מיידית לכל מצב, החל מהרגעה אחרי יום עבודה, טיפול בפציעות וחבלות, טיפול יעיל מאוד בשרירים תפוסים ומפרקים כואבים, קשיים במערכת העיכול, והפרעות במערכת הנשימה, הצמחים מאפשרים ניקוי אנרגטי כללי, שחרור מתח, מאזנים את מערכת הדם, מצויינים לאיזון וניקוי מערכת הלימפה, לשמנים הארומתיים המופקים מצמחי הארץ תכונות של חיזוק איזון והרגעה, השימוש בשמנים מאוד קל פשוט וידידותי וטובים לשימוש אישי מדי יום, ובמיוחד בקליניקה, משום שבקליניקה יש צורך לעזור למתרפאים מצד אחד ומצד שני לאפשר למטפל ניקוי ואיזון במיוחד לאחר יום עבודה.

ישנם שמנים הטובים לטיפול בילדים ותינוקות, ומנגד מצוינים לטיפול והקלה במצבי טראומה ובהלה, ושמנים המתאימים לכולם ללא הגבלת גיל וקלים לשימוש, ושמנים הטובים להרחקת מזיקים ומעופפים וכן לטיפול והרחקת כינים כיום ישנה הכרה מחודשת בעולם בצמחים ובצמחי מרפא ותבלין לשימוש יום יומי בבית, בקליניקה ובמקומות עבודה לשם הרגעה ואיזון, ברצוני לציין שהמגוון הגדול שקיים בארץ מאפשר ריפוי מלא, מאפשר גישה לכל מחלה או מכאוב, למצבי לחץ או חרדות, אלה שזה דורש הכרה והכרות עם הצמחים  רק בבריאות טובה.

לבירור ניתן לצור קשר עם בלה אשור טל 050-7201752 או באמצעות האתר ashurbella.com

 

בלה אשור מדברת על שמנים ארומתיים בריאות גוף ונפש ועל אכילה מודעת . עורכת סדנאות בהדמיה כותבת הספרים אכילה מודעת כיצד לאכול נכון ולהשאר בריא ושבע

תגובות

מומלצים