סדנת שוקולד תמתיק כל חגיגה

סדנת שוקולד נחשבת לאחת הפעילויות האהובות ביותר בשנים האחרונות. ומה הפלא? הרי השוקולד עצמו אהוב בכל רחבי העולם, כבר מאות ואלפי שנים! ​​​​​​​האם ידעתם שהראשונים שגילו את הפוטנציאל האדיר של פולי הקקאו מהם עשוי השוקולד,

13.08.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
סדנת שוקולד תמתיק כל חגיגה

 

היו בני המאיה לפני למעלה מ- 2000 שנים? הם ראו בו תרופה של ממש והשתמשו בו כדי לרפא כאבי בטן, דכאונות, ואף השתמשו במטבעות שוקולד ככסף לכל דבר. לצערנו, מטבעות השוקולד של ימינו לא ממש יעזרו לכם לשלם את החשבונות ולסגור את החודש.

חוגגים עם סדנת שוקולד מתוקה במיוחד

סדנת שוקולד לא רק תפתיע את האהובים עליכם, היא גם תעניק רובד נוסף לכל פעילות וחגיגה.

בימי הולדת –שוקולד הוא תמיד סיבה למסיבה, ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר ביום הולדת. סדנת שוקולד תגרום לבעל או בעלת השמחה אושר אמיתי, לא משנה אם מדובר ביום הולדת שבע או יום הולדת שבעים ושבע! הרי מי מאתנו לא אוהב שוקולד? סדנת השוקולד כמובן מותאמת לגיל בעל השמחה, לדוגמא; הילדים ילמדו להכין סוכריות שוקולד על מקל, לבבות משוקולד ועוד. המבוגרים ילמדו כיצד לעבוד עם פרלינים מהולים באלכוהול ומילויים אחרים, טראפלס, ועוד.

יום גיבוש לעובדים – אם אתם מרגישים שהעובדים צריכים להתאוורר קצת משגרת העבודה הלוחצת, פשוט קחו אותם לסדנת שוקולד שלא רק תעניק להם כמה שעות של כיף, אלא גם תגבש ותיצור אווירה נעימה בין כולם.

ימי כיף למשפחה – ביננו, כבר די נמאס לכם לנסוע בכל שבת לספארי, לים או לסרט. הגיע הזמן להתגבש יחדיו כמשפחה וליהנות מפעילות בה כולם יכולים לקחת חלק. הפתיעו את הילדים או את ההורים שחוגגים את יום הנישואין, עם סדנת שוקולד טעימה במיוחד.

מסיבות רווקות – נכון, היא מנסה לשמור על הגזרה לקראת החתונה. אבל מצד שני, היא גם לא בקטע של וילות מפוארות ומסיבה עד אור הבוקר. בילוי מתוק עם החברות ישאיר בפיה של כלת השמחה טעם של עוד, והיא תעריך אתכן מאוד על המאמץ והמחשבה המקורית!

אבל איך זה עובד בכלל?

ובכן, זה תלוי בצרכים שלכם ובסדנה שבחרתם. יש סדנאות שוקולד שיוכלו להתקיים אצלכם בבית, ויש כאלה שעבורן תצטרכו להתארגן ולהגיע באופן עצמאי. סדנת שוקולד פשוטה יחסית תוכל להתקיים אצלכם במטבח, עם מעט חיזוק מצד המדריך או המדריכה שיביאו איתם את המצרכים. אם מדובר בקבוצה גדולה המבקשת ליהנות מהסדנה, יהיה עליכם להגיע בעצמכם למקום בו מתקיימת הסדנה. המלצה קטנה; אם כבר יצאתם בקבוצה, מדוע לא לשלב את סדנת השוקולד עם פעילויות נוספות ולהפוך את היום ליום כיף של ממש? בין אם מדובר ביום גיבוש לעובדים, מסיבת רווקות או יום הולדת, הרי שכל המשתתפים יזכו ליהנות מיום חווייתי ומתוק במיוחד!.

 

תגובות

מומלצים