סובלים ממתקפת מזיקים? כך תמצאו חברת הדברה

​​​​​​​ימי הקיץ החמים מסמלים תחילתה של תקופה מהנה במיוחד המלווה בשבתות רגועות בים, חופשה, ועוד. מצד שני, זוהי גם התקופה שבה נחילי המזיקים תוקפים אותנו ואת ביתנו.

20.06.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
סובלים ממתקפת מזיקים? כך תמצאו חברת הדברה

 

אם גם אתם נתקלים בג'וק אחד יותר מידי בסלון, או שלצאת למרפסת הפך למטרד – חברת הדברה מקצועית תסייע לכם להחזיר את החיים למסלולם, לשגרה רגועה וחופשיה יותר.

טיפים לבחירת חברת הדברה מקצועית

כיצד תדעו שעומדת מולכם חברת הדברה אמינה ומקצועית? הנה מספר טיפים שיסייעו לכם לעשות בחירה נכונה יותר:

  • רישיון בתוקף – יש לוודא שברשות חברת ההדברה והמדבירים המועסקים בה, רישיון עבודה בתוקף. דעו כי תעודת ההסמכה מטעם המשרד להגנת הסביבה תכלול פירוט של סוגי ההדברה ושיטות העבודה שהמדביר מוסמך לבצע, וכן את סוגי המזיקים שהתמחה בהדברתם. אין לשכור את שירותיו של מדביר שאינו יודע להתמודד עם הבעיה שאתם מציגים בפניו.
  • מי יודע איזה חרק זה? – על המדביר להכיר מקרוב את עולם החרקים עד לרמה של זיהוי המזיקים השונים. ללא ידע זה, לא יוכל המדביר לבצע את עבודתו כהלכה מכיוון שלא יוכל להתאים את הטיפול הנכון עבור הבעיה הספציפית. וותק וניסיון בתחום ההדברה, והיכרות עם עולם החרקים המזיקים יבטיחו עבודה אמינה ומקצועית יותר.
  • אחריות – בסיום ביצוע ההדברה, ודאו שהמדביר מעניק לכם תעודת אחריות. מטרתה לעמוד כערובה להצלחת תהליך ההדברה, כאשר תוקפה של תעודה זו ישתנה בהתאם לסוג המזיקים ובקריטריונים נוספים.
  • בטיחות מעל לכל – הדבר החשוב ביותר בעבודתה של חברת הדברה הוא הבטיחות של עובדיה. מדביר מקצועי יפרט בפניכם את כל ההכנות שעליכם לבצע טרם ההדברה על מנת להבטיח רמת בטיחות גבוהה. בנוסף, יציין את סוגי החומרים שישתמש בהם, והאם הוא מחייב פינוי הבית מדייריו ובעלי החיים למשך ההדברה (תוך כדי התאמה של חומרי ההדברה לילדים, תינוקות, נשים בהריון וכו', כך שלא יימצאו בסיכון).
  • אחרי ההדברה – חברת ההדברה גם תדריך אתכם לגבי ההתנהלות שלאחר ההדברה עצמה; מתי ניתן לחזור הביתה, האם יש צורך לנקות ולשטוף את הרצפה, כמה זמן לאוורר את החדרים ועוד. מובן שיוסבר לכם גם על דרכים למנוע את שובם של המזיקים בעתיד.

 

מדבירים – בחירה מושכלת

הבחירה בחברת הדברה מקצועית היא חשובה מאין כמותה, מכיוון שמדביר שאינו מקצועי – כלומר כזה שעושה שימוש בחומרים שאינם מתאימים, במינון לא נכון של חומרים פעילים, מבצע את ההדברה בשיטות שאינו מוסמך להן ועוד, עלול לפגוע בסביבה ואף לנזק בריאותי לכם ולבני המשפחה.

בצעו סקר שוק מקיף ובחרו 2-3 חברות שעשו עליכם את הרושם החיובי ביותר. חברת הדברה מקצועית תעמיד בפניכם לרשותכם צוות מדבירים ברמה הגבוהה ביותר, עם היכרות מעמיקה עם סוגי המזיקים השונים. אלו יתאימו את דרך הטיפול היעילה ביותר ואף יוכלו להמליץ בפניכם על דרכי מניעה לעתיד.

 

תגובות

מומלצים