סחר בינלאומי בשנת 2020 – אולספוט שירות מעולם אחר

מרגישים שהעסק שלכם מדשדש במקום? בין אם אתם יבואנים ובין אם לא. המסחר הבינלאומי זה הפתרון המושלם לכולם. בעידן המודרני והטכנולוגי שבו אנחנו חיים ניתן למצוא הכל ברשת האינטרנט העולמית.

22.09.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
סחר בינלאומי בשנת 2020 – אולספוט שירות מעולם אחר

 

מבלי לצאת מהבית או מהמשרד ניתן לעשות פעולות שלפני כמה שנים הצריכו מאמצים רבים, נסיעות, וטיסות לחול. היום לא רק שניתן לעשות פגישות בזום (את זה כבר למדנו) - יותר מכך אפשר לעשות יבוא באופן בטוח משתלם ומהיר הרבה יותר בפשטות ומכל מדינה בעולם. אולספוט לקחה את המסחר הבינלאומי צעד אחד קדימה באמצעות טכנולוגיות מתקדמות, הרבה תכנון וחשיבה ובעיקר בזכות ניסיון רב בתחום.

איך אני יודע שהספק אמין?

זאת השאלה שעולה אצל כל יבואן מאז שחר המסחר הבינלאומי. על מנת לבדוק ולאמת ספק צריך לטוס איתו לפגישה, לבקר במפעל שלו, ללחוץ לו את היד ולהסתכל לו בלבן של העיניים. אז זהו שלא - לא בשמנת התשפ"א שנת 2020 אולספוט מציע תחליף הרבה יותר משתלם ומהיר לבדיקת הספק, אפשרות הרבה יותר נגישה לבעל העסק גם בתקופת המגפה וגם בכל עונות השנה בכל זמן נתון. אולספוט מציע ללקוחות שלה איתור, אימות, ובדיקת ספקים טרום יבוא מבלי לצאת מהמשרד. רוצים לדעת עוד פרטים? תצרו קשר עם אנשי הצוות שלנו והם יספרו לכם הכל.

אין בעיה - איך בודקים את איכות הסחורה לפני שמזמינים מכולה?

בשנת התשפ"א כבר לא נופלים לאשפה. אולספוט מציע ללקוחותיה פתרון מהיר ונוח לבדוק סחורה מבלי להגיע לייצרן פיזית. באמצעות תהליך קונסולידציה מהיר, נוח ומשתלם הרבה יותר להזמין דוגמאות מכל גודל ובכל כמות גם באוויר וגם בים. העלות לא תעלה את עלות הטיסה לחו"ל והדוגמאות מהספקים השונים יגיעו אליכם תוך זמן קצר עד לבית העסק. במסחר הבינלאומי התכנון, הנסיון, והוודאות המוחלטת הם החלק הכי חשוב, ולכן אתם צריכים להיות בטוחים שאתם בידיים המנוסות ביותר. חברת אולספוט עובדת עם חברות שונות בישראל ומספקת להם שירותי יבוא, יצוא ושירותי תובלה בינלאומית, כך שאתם תחוו בטחון ותהיו עדים למקצועיות.

 

תגובות

4. יוסי לוי לפני 25 ימים
אלופים!
3. יעקוב כהן לפני 25 ימים
רשימון יבוא
2. ויקטוריה לפני 26 ימים
כתבה מעולה
1. יוסי וטורי לפני 27 ימים
מקצועיים

מומלצים