עולם הביטוחים עובר מהפכה דיגיטלית

מתי בפעם אחרונה הזמנתם ביטוח רכב? תבדקו טוב טוב האם אתם עדיין מסתמכים על הסוכן שלכם. אותו סוכן שההורים או חברים טובים המליצו לכם ולפני מספר שנים עוד נתן לכם מחיר אטרקטיבי במיוחד שכבר לא רלוונטי. לכן חשוב לנו שתקראו את המאמר הבא כדי שלא תשארו מאחור.

14.08.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
עולם הביטוחים עובר מהפכה דיגיטלית

סל ביטוחים מקיף

חברות הביטוח מציעות היום סל שירותים מקיף ונרחב ביותר. סל השירותים מציע ביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח עסק, ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוח בריאות, ביטוח חיים, הלוואות ועוד מגוון שירותים משלימים. האפשרויות המגוונות הללו מאפשרות לכם להיות מכוסים בצורה מקסימלית וגם אם שירותים מסוימים משלמים שירותים אחרים, עדיף שיהיו שירותים משלימים מאשר שיהיו לכם ביטוחים חסרים.

מתי מומלץ להתחיל לחשוב על ביטוח?

האמת שהתשובה הזו היא די ברורה, על ביטוח צריך לחשוב כבר מהרגע שאנחנו נולדים. בעיקרון מהרגע הלידה ההורים דואגים לנו לביטוחים מקיפים – לאחר מכן מוסיפים ביטוח מיוחד בשביל נסיעה קצרה עם ההורים ברכב, בהמשך ביטוח נסיעות לפני שיוצאים לטיול הגדול אחרי הצבא וגם ביטוח משכנתאות בזמן קניית הדירה הראשונה שלנו. ביטוח האמת אם חושבים על זה הוא חלק טבעי מהחיים שלנו.

איך זה היה בעבר?

בעבר, כשהיינו רוצים לרכוש ביטוח היינו פונים לחברת ביטוח או יוצרים קשר עם הסוכן, ממלאים מסמכים רבים כולל צילום מסמכים נוספים ושולחים דרך הפקס, כן הפקס. החיה האלקטרונית האהובה של שנות ה- 90 שאף אחד לא ממש מתגעגע אליה. כיום כשלביטוח לאומי יש פייסבוק משלו, ניתן להזמין ביטוח רכב בלחיצת כפתור ואחרי כמה דקות יש לכם ביטוח רכב.

מה באמת? ממש ככה

היום אתם לא צריכים להתעסק עם מסמכים וצילומים, פשוט ממלאים תעודת זהות, מוסיפים פרטים אישיים, מספר רישוי רכב ותוך מספר דקות של עדכון פרטים תוכלו להזמין ביטוח רכב המתאים לצרכים שלכם והכל במחיר משתלם במיוחד. כן, זאת בדיוק מהפכת הדיגיטל שכולם מדברים עליה וכולם רוצים להצטרף אליה.

אז מה זה אומר ?

הזמנת ביטוח דיגיטלי גם משתלמת מבחינת זמן וגם חוסכת כסף. לחברות הביטוח זה חוסך כסף כי הם לא צריכים להעסיק עובדים שהיו בעבר מקיימים תקשורת פנים מול פנים עם הלקוח, בנוסף אין צורך בסריקת קבצים והעסקת עובדים שמנהלים קבצים. בנוסף זה משתלם ללקוח כי הוא מקבל מחיר זול יותר ואם מספר פעולות קצרות של השוואת ביטוחים הוא מקבל תוצאות בזמן אמת עם השוואת פרמטרים קבועים שהלקוח מעבד מולו. השליטה בעצם בידיים של הלקוח. הוא שולט מתי לעדכן פרטים, כמה פרטים לעדכן ואיזה ביטוח לקחת ובהתאם לכך הוא מקבל חבילת ביטוח שמתאימה כמו כפפה ליד.

אז איך מזמינים ביטוח דיגיטלי?

קחו לדוגמא את חברת הביטוח הכשרה, הם לפני כשנה השיקו את המותג גו ביטוח. המותג תפס תאוצה במהירות והיה מן המובילים בשוק הביטוחים הדיגיטלים. לאחר ההשקה הצטרפו גם המתחרות.  תחילה גו ביטוח הציע ביטוח רכב שדרך תהליך קצר של רישום הרכב, הוספת מספר רישוי, וותק הנהג על הכביש, תביעות קודמות ועוד פרמטרים בסייסים שאפשרו לכל אחד להזמין את הביטוח בממשק נוח ויעיל. לאחרונה הצטרף לאתר גו ביטוח אפשרות להזמין ביטוח דירה וביטוח תכולה  גם דרך המובייל. האמת שהחידוש הוא הזמנת ביטוח רכב או הזמנת ביטוח דירה בממשק נוח דרך המובייל. אז דווקא ברגעים המתים שלכם בנסיעה באוטובוס או ברכבת תוכלו לבצע השוואת מחירים קצרה ולהזמין ביטוח תוך מספר דקות.

הזמנת ביטוח דיגיטלי הוא כלי מצויין לכולם אך גם לאלו המתקשים עם טלפונים ומחשבים, יגלו לאחר הסבר קצר איך להזמין ביטוח. כך שגם סבא וסבתא שלכם ישמחו להזמין ביטוח דרך הממשקים הנוחים הללו.

 

תגובות

מומלצים