עו"ד דיני הגירה, דיני משפחה ודיני עבודה מומלצים בנהריה

לא כל עורך דין שעוסק בדיני עבודה ייטיב לייעץ ללקוחותיו בתחום דיני המשפחה או דיני ההגירה.

08.07.2018 מאת: פורטל הכרמל
עו

אם נחוץ לכם עורך דין דיני עבודה בנהריה למשל או שנחוץ לכם עורך דין המתמחה בדיני משפחה, תרצו בוודאי למצוא משרד מומלץ הידוע ברמתו הגבוהה. משרד עורכי דין קלדרון קניז'בסקי נחשב לאחד המשרדים הטובים והמומלצים בצפון הארץ ובפרט באזור נהריה.

במשרד יזדמן לכם להכיר עורכי דין המתמחים באחד או יותר משלושת התחומים האמורים דיני עבודה, דיני משפחה ודיני הגירה.

המשרד, משרד עורכי דין CNK נוסד על ידי עורכי הדין מארק קניז'בסקי ודן קלדרון המציעים ללקוחותיהם שילוב נדיר של אכפתיות, אנושיות, ידע משפטי ומקצוענות. מייצגים את לקוחותיהם גם בתחום המשפט המנהלי, בקיום משא ומתן עם גורמים שונים, בהגשת תביעות או התגוננות מפני תביעה.

עורך דין בנושאי הגירה ותושבות מתי ולמה

מתי יוכל עורך דין הגירה בנהריה לסייע לכם או למישהו ממכריכם? עו"ד מומלץ בנהריה יסייע לכם לאורך הדרך בכל שלבי הבקשה לתושבות או לאזרחות במדינת ישראל. עורך הדין מטפל בקבלת אשרה עבור עובדים זרים, לרבות הארכה. ניתן להתמודד גם עם צו גירוש עובד זר, ניתן לטפל בעיכוב הגירוש ואף לשחרר ממעצר נתינים זרים.

ייעוץ משפטי חשוב ביותר גם במקרים הומניטריים, שמירה על זכויות אדם וכן איחוד משפחות. עורך דין הבקיא בתחומי ההגירה מסייע לא רק לעובדים זרים אלא גם לאנשים המבקשים לעלות לישראל מתוקף חוק השבות ומגלים כי מולם עומדים קשיים לא צפויים. היבטים בירוקרטיים, אי היכרות עם השפה, קושי בהשגת אישורים שונים או נסיבות אחרות מצריכים ייצוג משפטי גם אם אין כל היבט של תביעה בבית המשפט. כאשר מקבלים סירוב להכרה כעולים, כאשר יש צורך בהתערבות מול גורמים במשרד הפנים, עו"ד מומלץ הבקיא בכל נפתולי הבירוקרטיה יוכל לסייע וזה המקום בו משרד CNK יעמוד לשירותכם.

עורך דין דיני עבודה בנהריה כי משפחה זה לא משחק ילדים

המשרד המומלץ בנהריה CNK יעמיד לרשותכם גם עורך דין דיני משפחה נהריה. בסרטים, משפחה זה בעיקר כיף, שמחה ואושר רב אבל במציאות, משפחה זה אף פעם לא משחק ילדים. סכסוכים משפחתיים וסכסוכי גירושין מוציאים הרבה מאוד קשיים החוצה וההתמודדות איננה פשוטה. עורך דין המתמחה בכך יסייע לצלוח את התקופה הסבוכה בצורה יותר מוצלחת, עם כל הקושי. במשרד CNK תמצאו אוזן קשבת ומקצועית שתפתיע גם אתכם בהיבטים נוספים. עריכת הסכמי גישור והתפשרות. עריכת הסכמי ממון והסכמי נישואין. טיפול באימוץ ואפוטרופסות. התגברות על סכסוכים כספיים בשל ירושות או בעקבות ניהול עסק משותף שלא צלח. ייצוג משפטי חשוב גם בהיבטים של אימוץ ופונדקאות ועוד אלף ואחד מקרים נוספים. בנושאים אלה וכן בדיני עבודה, ייצוג מעסיקים או עובדים – CNK לרשותכם.

נכתב באדיבות משרד עורכי דין CNK http://cnk-law.co.il/?lang=he

 

תגובות

מומלצים