עיצוב דוכנים בעידן המודרני

עיצוב של דוכנים זה לא עניין של מה בכך וזה נכון בין אם מדובר על עיצוב דוכנים בתערוכות, באוכל רחוב או אפילו בשווקים שונים. אם תיזכרו בפעם האחרונה שבה הייתם בשוק היפה של פירנצה, ה MERCATO CENTRALE

19.02.2019 מאת: פורטל הכרמל
עיצוב דוכנים בעידן המודרני

 

אתם תראו שאחד מהדברים שהכי הדהימו אתכם היה בוודאי עיצוב הדוכנים. הכול יפה! מושך את העין! ואל כל דוכן בוודאי רציתם להתקרב.

לכן, אם אתם עמלים היום על הפקת שוק חדש בארץ, על ארגון של תערוכה או שאתם מנהלים חברת קייטרינג שמציעה דוכני מזון, כדאי שתקדישו מחשבה לעיצוב הדוכנים.

לפני הכול הלקוח שאליו אתם פונים יחשוב האם להתקרב אל הדוכן שלכם בהתאם לעיצוב שלו ולכן, אם אתם יכולים ליצור דוכן מושלם ויפה, למה שתוותרו על כך?

איך עושים עיצוב דוכנים שאי אפשר לשכוח?

רוצים לקבל מחמאות מכל מה שייראה את הדוכן שלכם? חשוב לכם, בנוסף לכך, שהדוכן שלכם יהיה שונה ואחר? אם כך, כדאי שתדעו שעיצוב של דוכנים זה לא מסוג אותם הדברים שכדאי לעשות לבד.

עיצוב דוכנים זו עבודה שעדיף להשאיר למומחים שכן מי שיש לו ידע וניסיון בתחום זה יוכל לעזור לכם הרבה מעבר למה שאתם חושבים.

עיצוב שנעשה על ידי המומחים הוא עיצוב שלוקח בחשבון את סוג הדוכן, את הגודל שלו וגם את מה שצריך להציג עליו. לכן זה לא מפתיע שמי שפונה להזמנת שירות כזה מחברה מקצועית ומובילה העוסקת בעיצוב בסופו של דבר יוצא מרוצה.

כך תבחרו את המעצבים שלכם

ראשית, כדאי שתדעו שעיצוב של דוכנים זה לא משהו שכל מעצב יוכל להצליח בו ושנית, זה גם טבעי שאתם בעצמכם לא תתחברו לכל סגנון עיצוב שתראו. לכן, אם אתם יכולים לראות כמה שיותר אפשרויות ובצורה כזאת לבחור את המעצבים שלכם, למה שלא תשקיעו בכך? בנוסף, כדאי לדעת שכדי לבחור מעצבים טובים מומלץ:

  • לבדוק מה הניסיון שלהם
  • לראות עבודות קודמות של עיצוב דוכנים שהם ביצעו
  • להיפגש עם המעצבים ולראות האם יש ביניכם שפה משותפת והבנה
  • לברר שהם אכן פנויים לפרויקט שלכם

קחו בחשבון, בנוסף לכך, שעיצוב כזה יכול גם לעלות לא מעט כסף. לכן, רגע לפני שאתם בוחרים מעצב כזה או אחר, עדיף יהיה לבדוק גם כמה הוא גובה עבור השירות. אין כל סיבה לבחור מעצבים שהמחירים אצלם יקרים מידי ולכן עדיף לבדוק תחילה מה יש לכל אחד להציע לכם.

שימו לב גם לעובדה שאתם בהחלט יכולים לעשות גם השוואת מחירים ולראות איפה השירות הזה יוצא יותר זול.

אין טעם לשלם הון עתק למעצבי הדוכנים שלכם, כי מי אמר שאם תשלמו מחיר כפול הדוכן בסופו של דבר ייראה באמת יותר יפה, מעניין או מושך מבחינת הלקוחות?.

 

תגובות

מומלצים