עסקים בואו להתעזר במעוף בכרמל

משרד הכלכלה, מועצה מקומית דליה, מעוף ירכא דליה, פותחים לעסקים הקטנים דלת לרווחים ולהצלחות, פגשנו את הודא קוואס, ריאד אבהרים ורפיק חלבי, כינוס ראשון בדאלית אל כרמל, במטרה לפיתוח כלכלי חברתי של הישוב, סרטון

26.02.2019 מאת: אמילי חלבי
עסקים בואו להתעזר במעוף בכרמל

 

בעלי עסקים מדאלית אל כרמל והאזור, הגיעו לאולמי שפיק, לכנס הראשון של מעוף בדליה, שבו נפגשו ונרשמו להמשך מעקב וסיוע, כאשר המטרה היא ללוות את העסקים לצמיחה והמראה. 

המיוחד בכנס שמעוף יכול לסייע ולעזור לעסקים במגוון גדול של אפשרויות ובמיוחד ליווי צמוד מקצועי שנותן אור ונחת לבעלי עסקים קטנים.

את הכנס ריכזה עביר אבו חמדה, רכזת הפרויקטים במעוף ירכא, יחד עם מנהלת מעוף ירכא דאלית אל כרמל הודא קוואס.

הנחה את הכנס חבר המועצה ניסים אבו חמד.

סמנכ"ל מחוזות במשרד הכלכלה ריאד אברהים דיבר על חשיבות כנסים ומפגשים מסוג זה, בעיקר כדי ליידע את בעלי העסקים על ההטבות והעזרה שיכולים לקבל וזה נעלם מעיניהם.

רפיק חלבי דיבר על הסיוע שהמועצה נותנת לעסקים בכפר ובעיקר לעזור לאחרים לפתוח עסקים נוספים בדליה, מאחר והמועצה רואה בעסקים מנוף כלכלי לצמיחת ושגשוג הישוב.

הודא קוואס דיברה על מעוף והפעילות שהם מקיימים בכפר הלא יהודי ולראשונה בדאלית אל כרמל, בנוסף הזמינה את בעלי העסקים לפנות למעוף בהקדם האפשרי, כדי ללמוד ולשמוע על הסיוע שהם יכולים לקבל בנוסף להדרכות ולקורסים מסובסדים.

לקחו חלק בכנס והרצו למשתתפים וסאם סלימאן מרכז בכיר לקדום תעשיה במגזר המעוטים, גלית כביר מנהלת שיווק בקרן ערבות מדינה, אריה מיליניאק מאמן מוביל להצלחה עסקית.

יש לציין שמדובר בצעד חשוב ביותר לעסקים הקטנים בכפר, שבו עסקים פותחים וסוגרים, חשוב שבעל עסק יבין שכמו שהוא פותח עסק הוא חייב לדעת לנהל את העסק בצורה נכונה.

 

כנס מעוף בדאלית אל כרמל 2019

תגובות

2. דליה לפני 1 שנה
כבוד למארגנים
1. דן לפני 1 שנה
כל הכבוד דבר חשוב

מומלצים