פתרונות מתקדמים לבקרת כניסה למשרדים

מערכת בקרת כניסה למשרד נועדה לספק ללקוח פתרון מתקדם ויעיל לפיקוח ולשליטה על האזורים עליהם מעוניינים להגן, וכדי למנוע כניסה של אורחים לא רצויים ושל גורמים שאינם מורשים להיכנס למשרד או לחדרים מסוימים.

26.04.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
פתרונות מתקדמים לבקרת כניסה למשרדים

 

אלו מערכות מתקדמות לניטור כניסה ויציאה הן של העובדים במשרד והן של האורחים המבקרים במקום, למשל לקוחות, ספקים, נותני שירות וכדומה.

פתרונות חכמים לניהול הרשאות כניסה ויציאה מהמשרד

יש מגוון מערכות ופתרונות טכנולוגיים לניהול הרשאות כניסה ויציאה ממשרדים, המערכות נועדו לשפר את האבטחה במקום העבודה, הן משתלבות באופן מלא עם מערכות נוכחות שונות, לכן בדרך כלל אין צורך להקים מחדש את נתוני העובדים, וקל להטמיע את המערכת לבקרת הכניסה למשרד באמצעות סנכרון נתוני העובדים מהמערכת הקיימת לבדיקת ולרישום נוכחות במשרד.

כדאי לדעת כי חברה מקצועית ומובילה לפתרונות זיהוי, בקרה ותקשורת מציעה מגוון גדול של בקרי כניסה לצורך פתיחת דלתות המשרד או חדרים במשרד, שערים, חניונים, מעליות וכדומה. את המערכת מתאימים בהתאם לצורכי האבטחה והמיגון של הלקוח, לדרישות מיוחדות, לכמות העובדים והאורחים במשרד ובהתאמה מדויקת לפרמטרים נוספים כמו שליטה מרחוק ועוד.

סוגים שונים של בקרות כניסה למשרדים

כאמור, ישנם סוגים שונים של מערכות בקרת כניסה המתאימות בין היתר למשרדים. יש מערכות המתאימות למשרדים קטנים ומערכות מתקדמות ועתירות טכנולוגיה ואפשרויות המיועדות בעיקר למשרדים גדולים ולארגונים מובילים. המערכות הנפוצות ביותר למשרדים הן:

  • קודן – קודן המותקן בכניסה למשרד נחשב למערכת יעילה ועצמאית לשליטה על כניסה למשרד וליציאה ממנו, הקודן מצויד בלוח מקשים בסיסי הכולל את הספרות 0 עד 9, ולחצן כוכבית. עובדי המשרד המעוניינים להיכנס למקום העבודה נדרשים להקליד קוד זיהוי של 4 ספרות או יותר, זהו לרוב גם הפתרון הזול ביותר, אך קודנים פחות מתאימים למשרדים בהם זקוקים לשליטה מתקדמת וחכמה בניהול הרשאות כניסה ויציאה או למשרדים בהם זקוקים לרמת אבטחה גבוהה מהרגיל.

  • בקרת כניסה בחיבור רשת – בקר כניסה מתקדם לשליטה על 2 דלתות או 4 דלתות, בהתאם לדגם. הבקר כולל חיבור לרשת האינטרנט המותקנת במשרד, וניתן לחבר לבקר הכניסה מספר אמצעי זיהוי, למשל כרטיסי RFID, קודן, קורא ביומטרי, קורא מדבקות מסוג NFC וכיוצא בזה. המערכת כוללת פונקציות שונות וניתן לקבוע הרשאות כניסה לפי שעות או לפי פרמטרים אחרים.

  • בקר כניסה בטכנולוגיית RFID – מערכת ייעודית המתאימה לבקרת כניסה של דלת אחת במשרד, בדרך כלל דלת כניסה, המערכת כוללת תגי קרבה RFID, היא מציעה אופציות מתקדמות, קל לשלוט בה והיא עמידה במיוחד לכן מתאימה גם לשימוש חיצוני.

  • מערכת בקרה לכניסה למשרד עם הרבה דלתות – מערכת מתקדמת ומשוכללת המיועדת למשרדים גדולים בהם זקוקים לרמת אבטחה גבוהה ולשליטה בהרשאות כניסה ויציאה למספר גדול של דלתות. זו מערכת מתקדמת המציעה פונקציות רבות, ניתן להגדיר עד 2,000 משתמשים, והמערכת מתאימה לדלתות הכניסה למשרד, לחניונים, לחדרים שונים במשרד ועוד. 

 

תגובות

מומלצים