צילומי הריון מקצועיים המדריך המלא!

רוצה לתעד תקופת ההריון המיוחדת ולשמור מזכרת שתישאר אתך לתמיד? כאן תוכלי ללמוד את כל מה שאת צריכה לדעת על צילומי הריון מקצועיים!

11.09.2018 מאת: פורטל הכרמל והצפון
צילומי הריון מקצועיים המדריך המלא!

ייחודיות התקופה

תקופת ההריון היא תקופה מיוחדת מבחינות רבות. ראשית, בתקופה זו את נושאת ברחמך את ילדך וילד זה לעולם לא ישוב להיות בפנים לאחר שייצא אל העולם. שנית, זוהי תקופה, בה גופך משתנה ואת נראית נשית מתמיד. הדבר האחרון והעיקרי הוא, שזוהי תקופה מוגבלת ובעוד שבכל יום המראה שלך משתנה מעט והייחודיות רק הולכת ומתעצמת, לאחר הלידה הגוף ישתנה מחדש בן רגע ולא ישוב למראה ייחודי זה של ההריון עד להריון הבא, שגם הוא יהיה תקופה מיוחדת בפני עצמה, משום שאז יהיה עובר אחר בפנים.

בשביל מה צריך צילומי הריון מקצועיים?

נשים רבות מתעדות את התקדמות ההריון שלהן באופן עצמאי באמצעות מראה או בעזרת אדם נוסף. תיעוד זה נעשה באופן קבוע בכל תקופה לפי בחירת המצטלמת במטרה לראות את השינויים המתרחשים בתקופה זו. צילומים אלו הינם חובבניים ואין ספק שיש בהם הרבה מאוד קסם.

לעומת זאת, לקראת סוף ההריון, סביב שבוע 34, ניתן כבר לעשות צילומי הריון מקצועיים, שאותם יבצע צלם מקצועי בסטודיו ועם כל הציוד המקצועי הדרוש הכולל מצלמה, תאורה, תפאורה, אביזרים וכך הלאה. כמו כן, התמונות יעברו עיבוד באמצעות תוכנות שונות וכך תוכלו לקבל תמונות סטודיו מחמיאות ומושקעות.

בחירת צלם ההריון

אחד הדברים החשובים ביותר בתהליך של צילומי הריון מקצועיים הוא בחירת הצלם. זאת, משום שכאשר אשה מצטלמת, ובעיקר כשהיא בהריון, היא צריכה להרגיש ביטחון עם הצלם שלה ועם הגוף שלה על מנת שתוכל להצטלם באופן הטבעי לה ביותר ולהוציא החוצה את כל היופי הפנימי והחיצוני שלה אל מול המצלמה. לכן מומלץ לבחור בצלם מקצועי ומנוסה בצילומי הריון ולא פחות חשוב מכך, צלם שתוכלו להרגיש אתו בנוח.

נינוחות כללית

פעמים רבות לא רק האשה ההריונית מצטלמת, אלא גם בן הזוג והילדים הגדולים יותר. במקרים אלו חשוב מאוד לבחור בצלם הריון שכל המשפחה תרגיש אתו בנוח ובנוסף, במידה ומצטרפים גם ילדים לצילומים, חשוב שהצלם יידע גם כיצד להתנהל עם ילדים וזאת, משום שילדים לא תמיד משתפים פעולה ובעיקר לפני זרים ולפני מצלמות.

מקצועיות

איך שלא נסתכל על זה, כאשר רוצים לעשות צילומי הריון מקצועיים, הרי שמקצועיות הצלם היא חשובה מאוד! אם כן, לפני בחירת צלם הריון מסוים כדאי גם לבדוק היכן הוא מתכנן לקיים את הצילומים ובעזרת איזה ציוד הן מבחינת ציוד הצילום והן מבחינת אביזרים, תפאורה, תאורה וכך הלאה.

כמובן, תמיד כדאי לבקש לראות עבודות קודמות כדי לראות את סגנון הצילום ואיכותו ובמידת האפשר, לבקש גם המלצות ממצטלמי עבר.

 

תגובות

מומלצים