קופסאות קרטון מעוצבות כפתרון שיווקי לעסק

בתי עסק מכל הסוגים ותחומי הפעילות מחפשים בדרך כלל אחר כל פתרון שיווקי אפשרי אשר יהיה יעיל מבחינת עלות – תועלת.

20.03.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
קופסאות קרטון מעוצבות כפתרון שיווקי לעסק

pixbay

 

כלומר, מצד אחד לא יעלה יותר מדי, ומצד שני יביא לחשיפה רחבה יחסית ולקידום העסק מבחינה שיווקית. בעוד קיימים אינספור סוגים שונים של פתרונות שיווקיים, חלקם יעילים ומשתלמים יותר וחלקם פחות, כדאי מאוד לכל עסק יצרני לשקול את הפתרון הבא – שימוש בסוגים מיוחדים של אריזות קרטון, בפרט קופסאות קרטון מעוצבות, עבור כל דבר היוצא משטחו של העסק אל העולם החיצוני. מדוע מדובר כאן בפתרון שיווקי יעיל, משתלם ומתבקש במיוחד?

 

עלות נמוכה ותועלת שיווקית גבוהה ביותר – קופסאות קרטון מעוצבות

התשובה המרכזית לשאלה שהועלתה לעיל, כלומר – הסיבה המרכזית לכך שהשימוש באריזות קרטון מעוצבות וייעודיות עבור כל דבר היוצא משטח העסק מהווה פתרון שיווקי יעיל ומשתלם, היא פשוט יחס עלות – תועלת טוב במיוחד.

נתחיל מהעלות – עלותן של קופסאות קרטון מעוצבות הוא כיום נמוך ומשתלם יותר מאי פעם בעבר. למען הסר ספק, מדובר באריזות וקופסאות קרטון ייעודיות המעוצבות ומיוצרות ספציפית עבור אותו בית עסק וספציפית עבור כל מוצר ומוצר. כך ניתן להתאים את האריזה למוצר עבורו היא מיועדת באופן מושלם, מה שמהווה כמובן גם יתרון לוגיסטי עצום... אך כאן אנו עוסקים כרגע בתועלת השיווקית מכל העניין – בעוד העלות של עיצוב וייצור קופסאות קרטון מעוצבות עבור העסק היא נמוכה ומשתלמת, במיוחד בהשוואה לאריזות קרטון דומות ברמת איכותן אך אשר אינן מעוצבות ייעודית עבור אותו בית עסק ומוצר ספציפיים, התועלת השיווקית המתקבלת ממהלך שכזה היא עצומה.

מדוע? ובכן, בית עסק יצרני בדרך כלל מייצר ומשווק לאוויר העולם מספרים גדולים מכל מוצר ומוצר, או לפחות זו השאיפה... כלומר, מדובר באינספור פריטים קטנים שונים היוצאים משטח המפעל ועושים דרכם ברחבי הארץ והעולם, עד למקומם על המדף בחנות זו או אחרת. זו הזדמנות מצוינת לשווק את העסק ולהטמיע את המותג שלו בתודעה הצרכנית והציבורית. השימוש באריזות קרטון מעוצבות באופן אישי עבור בית העסק מאפשר לשלוח אינספור "שגרירים" קטנים של העסק לכל מקום בו מוצריו משווקים ולהשתמש בשטח הפנים של האריזות לצורך שיווק העסק והחדרתו לתודעת הצרכנים.

כיום, יותר ויותר עסקים מכירים בתועלת הפוטנציאלית העצומה ובחשיבות הרבה של שימוש באריזות מוצרי העסק כפתרון שיווקי לכל דבר ועניין, מלבד להיותו כמובן גם פתרון לוגיסטי בסיסי ומתבקש (הכוונה היא לייצור של אריזות ייעודיות עבור כל מוצר ומוצר). בעידן בו אנו חיים, ניתן אפילו לעצב ולעבור את מרבית התהליך המקדים בקלות, במהירות וללא יותר מדי עבודה של אנשי מקצוע אשר זמנם יקר במיוחד, וכך להביא את אותה תועלת שיווקית משמעותית לעסק תוך כדי שמשלמים על כך מחיר כמעט אפסי (בהשוואה לאלטרנטיבות). בקיצור – מדובר באפשרות שמומלץ בחום לכל בעל/ת או מנהל/ת עסק לבחון מקרוב.

 

מחפשים פתרונות שיווקיים לעסק? היכנסו לאתר פרי חשיבה המובילה בתחום אריזות קרטון

ופתרונות לאריזה שיווקית ואיכותית. 

 

תגובות

מומלצים