קורס סייבר לפרוץ את הגבולות

להשתלב בתעשיית ההייטק ולעבוד באחד המקצועות המבוקשים ביותר, זה כבר מזמן לא חלום רחוק. קורס סייבר ואבטחת מידע הוא הדרך המהירה להצלחה בטוחה בתחום שרק הולך ומתפתח.

13.02.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
קורס סייבר לפרוץ את הגבולות

 

בעולם שבו מתקפות סייבר נחשבות לאיום הגדול ביותר גם על המדינות החזקות ביותר בעולם, תאגידים וגופים ברחבי הגלובוס משקיעים משאבים רבים על מנת למצוא אנשי סייבר איכותיים.

קורס סייבר – להפוך לגיבור המודרני

נסביר; בימינו כל המידע החשוב ביותר (גם של התאגידים החזקים ביותר), נשמר על גבי המחשב. הניירות נחשבים לנחלת העבר, הכל הופך לנתונים וירטואליים. גם הנתונים השמורים ביותר נתונים תחת חסדיהם של אנשי סייבר מקצועיים, שלומדים במשך שנים רבות כיצד להפיל את ההגנות הטובות ביותר. קורס סייבר מיועד למי שמעוניין ללמוד את התחום ולהשתמש בו לטובה. למה הכוונה?

  • האקרים בכל העולם עושים שימוש בכישורם בכדי לבצע התקפות סייבר על מחשבים המכילים מידע רגיש של תאגידי ענק, ממשלות וגופים אחרים המחזיקים בפיסות מידע "שוות זהב". במסגרת קורס הסייבר ילמדו הסטודנטים כיצד לחשוב כמו האקר, להכיר את כל הפעולות וכיצד להתגונן בפניהן.
  • איש סייבר מקצועי הוא כזה שמכיר את סוגי המתקפות השונות. אולי לא ידעתם זאת, אך קיימים מאות ואלפי סוגים של התקפות סייבר אפשריות. על כן, על איש המקצוע להיות יצירתי, בעל הבנה טכנית, יכולת אלתור וראש גדול בכדי להצליח להתמודד עם מתקפות אפשריות בזמן אמת. מפאת כמות המתקפות האפשרית, איש אינו מצפה שתכירו מיד את כל הסוגים, אך כן לשאוף להכיר כמה שיותר.
  • בדיוק כמו שהכובעים השחורים (אנשים העושים שימוש בסייבר למטרות שליליות) משתמשים במגוון טכניקות כדי להשיג את מטרותיהם, כך הכובעים הלבנים מנגד נדרשים לאתיות ועבודה בהתאם לחוק.

איפה לומדים סייבר?

מפאת הביקוש שרק הולך וגובר, צצים עוד ועוד מוסדות המציעים קורס סייבר בצורות שונות, עם תכנית קצת אחרת. נשאלת השאלה כיצד תמצאו את המוסד הטוב ביותר ללמוד בו? ובכן, ממש כפי שהייתם נוהגים אם הייתם צריכים לבחור כל מוסד לימודי אחר.

ראשית, הריצו חיפוש באינטרנט. אתם לא תאמינו כמה המלצות וביקורות יעלה החיפוש שלכם! מתוך התוצאות שיתקבלו, יהיה לכם קל מאוד להבין למי כדאי לכם לפנות ולמי פחות. צמצמו את החיפוש לשניים שלושה מוסדות שעשו עליכם את הרושם הטוב ביותר, וצרו איתם קשר לגבי קורס סייבר שהם מציעים. אם לאחר השיחה עדיין לא השתכנעתם, מומלץ מאוד להגיע למוסד הלימודי בעצמכם; כדי לבדוק איך הוא נראה והאם הוא נראה מספיק מזמין, מקצועי ורציני כדי לגרום לכם ללמוד בו, עד כמה יועצי הלימודים עושים את עבודתם נאמנה, ועוד. מומלץ שלא להתפשר על המוסד שבו תלמדו, שהרי בסופו של דבר מדובר לא רק במקצוע לחיים – אלא בקריירה של ממש.

 

תגובות

מומלצים