קניות

שעונים חכמים הולכים והופכים להיות חלק בלתי נפרד מהנוף, אבל האם כולנו באמת צריכים אותם? האם שעון חכם הוא הבחירה המתאימה גם לכם, שבאמת תשרת אתכם, או שאולי מדובר בהוצאה יקרה שאיננה מוצדקת?

10.08.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
קניות

freepik

 

המסיבה שלי עונה לכם על השאלות ושאלות נוספות.

קניות בשביל המעמד

אם הקטע שלכם עם שעון חכם הוא עניין של סטאטוס חברתי, אין על מה להתווכח. ידוע כי שעונים חכמים משמשים בתור סמל סטאטוס בחוגים כאלו ואחרים, החל בתחומי ההייטק ועד לבני נוער. יחד עם זאת, אם אתם חושבים להרשים מישהו עם השעון החכם שלכם, ואין לכם הרבה ידע בנושא, ודאו שהדגם והמותג באמת שווים. אל תדאגו, המחיר כבר יעלה אתכם על הדרך הנכונה.

 

קניות בשביל הבריאות

 

בעיקרון, זוהי הסיבה הכי מרכזית והכי נכונה לקנות שעון חכם. למעשה, מדובר בשעוני שהחלו את דרכם כפריט לביש לבריאות ומאז התפתחו והפכו להיות פלטפורמה דיגיטלית מורכבת ויעילה בהרבה. ועדיין, התועלת הבריאותית הינה גדולה עם שעון שעוקב אחר מדדים גופניים. בין היתר השעונים הללו יודעים למדד את קצב פעימות הלב, את הדופק, את מספר הצעדים שהלכתם וכדומה, ובמילים אחרות – הם מסייעים לנטר את הבריאות.

 

למה ולמי זה טוב? קודם כל, למי שעוסק בספורט באופן חובבני או מקצועי ורוצה לקבל פידבק על מצב הכושר הגופני שלו, להגביר ביצועים, ואולי גם להכניס איזה מרכיב קצת יותר מגניב לעיסוק הספורטיבי. אבל גם אינכם עוסקים בספורט בקביעות, השעון יכול להוות תמריץ לתשומת לב, להתגייסות ולמוטיבציה, בעוד הוא משקף לכם את מצב הכושר בעת עלייה במדרגות, הליכה ברחוב וכדומה. אז כן, הוא בהחלט יכול להועיל לבריאות לכל אדם הלובש אותו.

 

לקנות בשביל הנוחות

 

שעון חכם הוא פריט לבוש נוח ללבישה, אם כי יש שיאמרו שחלק מהדגמים מעט גדולים מדי. בכל מקרה, הנוחות שהוא מספק אינה קשורה ללבישה אלא למגוון רחב של תכונות מתקדמות ויעילות. כך למשל, השעון מסוגל להתחבר אל הטלפון הנייד שלכם על ידי סיבוב של פרק היד, מה שיאפשר לכם למשל לקבל התראה על שיחה שלא נענתה, לשמוע שירים עם אוזניות בלוטוס, לשמור שירים וקבצים, לקבל הודעות, לענות לשיחות בסמארטפון ועוד. 

 

האם החיים באמת נעשים יותר קלים ונוחים, כשהטלפון הסלולרי ממילא נמצא תמיד בהישג יד? על כך הדעות חלוקות. אבל ברור שמי שרוצה את שיא הקדמה והטכנולוגיה ופשוט נהנה מהאפשרויות שהשעון החכם מציע, ישיב בחיוב.

 

בשורה התחתונה

 

שעון חכם הוא מתנה נהדרת שאתם יכולים להעניק לעצמכם, רק נסו קודם לדמיין את עצמכם מסתובבים איתו על היד? האם הוא יהיה נוח? מרשים? יעיל? מעניין? האם אתם רוצים דחיפת מוטיבציה לכושר הגופני? אחרי שתענו על שאלות אלו התחילו להשוות מפרטים של שעונים חכמים ואת מחיריהם.

 

תגובות

מומלצים