רודני מורה הדרך לנדל"ן בחו"ל

לפגוש את רודני, צעיר מדאלית אל כרמל, שהביא את הכסף של המשקיעים לרווחים גדולים והשקעה בטוחה, רודני בשיחה לפורטל הכרמל על איך לעבוד עם הכסף בהשקעות נכונות ולמה חשוב שהכסף יעבוד בשבילך ולא אתה בשביל הכסף.

06.10.2019 מאת: חסין חלבי

רודני נדל"ן בשיחה לפורטל הכרמל

 

רודני נסר אלדין בעל העסקים המצליח בענף הנדל"ן בישראל ובחו"ל שמשקיע בנדל"ן בכל פינה בגלובוס, בראיון לפורטל הכרמל, על סיפור ההצלחה בהשקעות בנדל"ן, ועל יעילות ורווחיות בתחום.

רודני מנהל חברת רודני נדל"ן לתיווך יזמות ושיווק נדל"ן, תושב דאלית אל כרמל, מוביל את משרד ההשקעות הגדול בנדל"ן באירופה ואמריקה ובמדינות במזה"ת.

רודני: "כל אדם צריך לחשוב שאנחנו עובדים בשביל להשיג כסף ובנקודת זמן מסוים צריך לתת לכסף לעבוד בשבילנו, צריכים לדעת להשקיע את הכסף במקומות נכונים שההשקעה תהיה מניבה, כל אדם צריך לחשוב למצוא את הייעוד שלו בהשקעה".

רודני: "תחילת הדרך הייתה קשה לבוא לשכנע אנשים לקנות נכס מעבר לים זה היה כמו לשכנע אנשים לקנות נכס על הירח, היום הכל אחרת, העולם החדש היום נותן אפשרויות".

"בכל מדינה שאני נכנס להשקיע בה, אני בודק את כל הצדדים, מבחינת רשויות המס ורישום טאבו, אני רוכש בעצמי ורק ברגע שאני משוכנע ורואה שיש פוטנציאל להשקיע כסף ולהרוויח אני מציע ללקוחות שלי להשקיע באותה מדינה".

רודני: "היום יש לנו פרויקט בגיאורגיה, שעולם הנדל"ן התגלה בה ב 2015, היא מוקד מיוחד על הים השחור, העיר בטומי שהיא נפלאה עיר חוף מיוחדת עם טיילת של 18 ק"מ, טיילת מפותחת ביותר, בתי מלון ברמת 5 כוכבים פלוס, יש כל מה שאנשים רוצים, ולכן זו השקעה בטוחה. הייעוד של העיר בטומי להיות לאס וגאס על הים השחור".

רודני: "אני מאמין בקבוצות השקעה, אם אני בא לפרויקט עם קבוצת השקעה גדולה אז אנחנו יותר חזקים, והרכישה היא מוצלחת. אני בטוח שכל הלקוחות שלי מרוצים".

רודני: "הרעיון להשקיע מעבר לים מבחינתנו הישראלים אולי ברגע הראשון מרתיע, דבר שהוא סביר ולגיטימי, לכן חשוב מאוד לפני כל רכישה בכלל ורכישה מעבר לים לבדוק את כל האפשרויות. אני‭ ‬מאחל‭ ‬לעצמי‭ ‬להמשיך‭ ‬לשרת‭ ‬את‭ ‬לקוחותיי‭ ‬נאמנה‭ ‬וביושר‭ ‬כמו‭ ‬שעשיתי‭ ‬זאת‭ ‬תמיד‭, ‬אמשיך‭ ‬לעזור‭ ‬ולתמוך‭ ‬באוכלוסייה‭ ‬החלשה‭ ‬ובמעמד‭ ‬הביניים‭, ‬ואמשיך‭ ‬לתת‭ ‬הזדמנויות‭ ‬פז‭ ‬לקבוצה‭ ‬רחבה‭ ‬של‭ ‬אנשים‭ ‬שידם‭ ‬אינה‭ ‬משגת‭ ‬להשקיע‭ ‬בארץ‭, ‬אך‭ ‬כן‭ ‬יכולים‭ ‬גם‭ ‬להשקיע‭ ‬בחו‭"‬ל‭ ‬וגם‭ ‬להניב‭ ‬רווחים‭ ‬יפים"‭.‬

רודני נדל"ן ממשיך להביא לכם את העסקאות הכי חמות בשוק הנדל"ן הבינלאומי, מוזמנים לתאם פגישה ולהתרשם בעצמכם, 0505713798 , 048397733.

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים