רודני נדל"ן מכוון גבוה לטובת הלקוחות

נחתמה אחת העסקאות הכלכליות הגדולות בין חברת רודני נדל"ן לחברה הבריטית Aston Martin, פרויקט בניין מגדלים בארה"ב, עסקה בה המחיר מתחיל ב600 אלף $ עד 86 מיליון $ לדירה, רודני ממשיך לכוון גבוה ולהעמיד לשירות הלקוחות את הטופ.

15.11.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
רודני נדל"ן מכוון גבוה לטובת הלקוחות

 

רודני נסר אלדין בעל עסקים בענף הנדל"ן בישראל ובחו"ל לא עומד בצד וממשיך באיתור נכסים להשקעה לטווח קצר בכל פינה בגלובוס, רודני זה כבר לא סיפור הצלחה רגיל, רודני מדורג בשורה הראשונה של הנדל"ן בחברות המובילות בענף, רודני מביא עסקת הזהב עד הבית.

רודני נסראלדין מנהל חברת רודני נדל"ן לתיווך יזמות ושיווק נדל"ן, תושב דאלית אל כרמל, מוביל את משרד ההשקעות הגדול בנדל"ן באירופה ואמריקה ובמדינות במזה"ת.

ישראלים הולכים על יזמות עסקית ומשקיעים, מזהים פוטנציאל בכל מני ארצות ומיד מתחילים להשקיע ביזמות נדל"ן, עד היום ההשקעות של לקוחות רודני נדל"ן היו יעילות ורווחיות.

 

רודני: "חשוב לי שאנשים יצליחו להשיג מטרות עסקיות נכונות ומשתלמות, לחפש השקעות לטווח קצר וארוך, יש הרבה הזדמנויות עם סיכון אפסי, הניסיון שלנו בתחום נותן ביטחון לכסף של המשקיע, עד היום הוכחנו את זה".

חשוב לציין שבסיוע של רודני נדל"ן ניתן לחסוך כסף וזמן בתהליך רכישת נכס נדל"ן בכל מקום בעולם, אנו מעסיקים ומקושרים עם אנשי המקצוע בכל מדינה ומדינה, כדי להקל על המשקיעים ברכישה, כולל הסדרים עם שלטונות הממשל באותם מדינות, שומרים על מעקב צמוד אחרי כל עסקה ועסקה.

רודני: "בשעה טובה התחלנו בשיווק הפרוייקט החדש שלנו בבטומי גיאורגיה על הים השחור פרויקט הכי יפה ומדהים בעיר, בניין בן 27 קומות, דירות מותאמות להשכרה במיוחד לתיירים, הבניין הירוק היחיד בעיר קו ראשון מחוף הים השחור כ 100 מטר מהים ליד קניון מטרו החדש, דירות בגדלים שונים 29,35,54,60,80 מטר, תשואה טובה מאוד 9.5 אחוז בערך, ניתן לעשות איקזט טוב בתום הבנייה בעוד כ 24 חודשים, תנאי תשלום מעולים שמתאימים לכל כיס, הזדמנות פז ועסקת זהב".

רודני נדל"ן ממשיך להביא לכם את העסקאות הכי חמות בשוק הנדל"ן הבינלאומי, מוזמנים לתאם פגישה ולהתרשם בעצמכם, דאלית אל כרמל, כביש ראשי, 0505713798 , טלפקס: 048397733

 

 

 

רודני כתב בדף הפייסבוק של החברה "חבר מאוד קרוב שלי נוהג לספר לי שסבא שלו, בשנות ה-60, התלבט האם לקנות סלון חדש לבית או מגרש בגודל של חצי דונם בשטח שהיה אז שדה קוצים ברמת גן. מי חשב אז ששדה קוצים בר"ג יכול להפוך אותך למולטי מיליונר?".

"סבא של החבר שלי החליט ללכת לבסוף ולקנות סלון איטלקי חדש. סה"כ מי יוותר על ההזדמנות להתרווח על ריפודי עור שחורים וחדשים מאיטליה? אין לי כוח לעשות את החישוב ולספר לכם כמה שווה היום אותו חצי הדונם ברמת גן, אבל אתם יכולים להניח שהוא שווה כמה מיליונים טובים".

רודני נדל"ן הסיבות שכדאי לרכוש נכס בחו"ל

א. פוטנציאל השבחת הנכס: בארץ מחירי הנדל"ן כבר הפסיקו להיות פרופורציונליים וזה לא המצב שקיים בחו"ל. בכדי לרכוש בית פרטי באזורים רבים בארה"ב לא צריך לעבוד במשך 30 שנים. מחירי הנדל"ן לא נמצאים בשיא ואפשר להשקיע עדיין באזורים אסטרטגיים שנמצאים בצמיחה ומחירם יעלה.

ב. המחיר: שטח במדינה כמו פלורידה ניתן לרכישה החל מ-16,000 דולר בלבד, אגב – מדובר בשטח עם היתר בנייה מיידית , למי שיכול לארגן את הסכום הזה להשקעה אז להזדרז בשביל לתפוס לעצמו מגרש איכותי להשקעה/לבנייה – זאת ההזדמנות שלו.

אז למה לקנות דונם בפלורידה דווקא עכשיו? מגזין 'פורבס' היוקרתי פירסם בתחילת שנת 2017 כתבה המסקרת את 10 יעדי ההשקעה האטרקטיביים ביותר בארה"ב. מתוך 10 יעדים מדינת פלורידה תפסה 5 משבצות של יעדי השקעה מובילים.

העובדה שהבנקים עדיין מחזיקים נכסים בפלורידה מצביעה על פוטנציאל אמיתי לעליית מחירים טבעית ויציבה לאורך השנים הבאות.

האם אוכל לבנות על השטח שארכוש? האפשרות לבנות בית פרטי על שטח שנרכש זמינה בכל רגע. השטחים המוצעים למכירה זמינים לבנייה מיידית. האופציה לבנות בית וליהנות מדמי שכירות חודשיים שגם הם גבוהים בפי 3-4 מדמי השכירות בישראל זמינה עבורכם תמיד.

רודני נדל״ן, מתמקד בקרקעות בפלורידה שאותה הוא מכיר היטב וכבר רכש בה נכסים רבים. לאחר הקנייה החברה דואגת לרישום הקרקע בטאבו על שם הרוכש. שירות נוסף וייחודי שהחברה מספקת הוא ביטוח רישום בטאבו של המגרש על שם המוכר.

"אנחנו מתמקדים בעיקר בקרקעות מתוך אמונה שזו ההשקעה הנכונה בימים אלה, כל הקרקעות שאנחנו משווקים נמצאות בבעלותנו, לאחר שאיתרנו אותן במיוחד".

 

תגובות

מומלצים