רונזה פארס הכוח הנשי במשרדי נסמאת טורס

הסוד של משרד הנסיעות נסמאת טורס סניף ראמה, שזוכה לשבחים במתן השירות הטוב, לכל משפחה שרוצה לנפוש בארץ ובחו"ל, מנהלת הגביה ומנהלת החשבונות רונזה פארס בשיחה לפורטל הכרמל:"אנו באים לקראת הלקוחות בשיטה שלנו, נסמאת מאתגרת אותנו בדילים".

14.10.2019 מאת: חלא חלבי
רונזה פארס הכוח הנשי במשרדי נסמאת טורס

 

רונזה פארס מנהלת סניף נסמאת טורס בראמה, משרד נסיעות, רונזה מאמינה בשיטת העבודה של המשרד, שנותן שירות מקצועי ונכון ללקוחות שנוסעים דרכם.

רונזה: "לנו יש את כל המערכות המתבקשות למען הלקוחות, כך ייעדנו את עצמנו וכך אנחנו עובדים, אנחנו גם באים לקראת הלקוחות, ובודקים את היכולות הכספיות שלהם, כך הדיל נבנה, לכן כולם מרוצים הלקוחות ואנחנו".

רונזה: "לנשים יש חן מיוחד ומקצועיות לנהל משרד לקוחות, זה מתבטא ביחס ובהקשבה בהבנת הלקוח, בגלל זה לקוחות מעדיפים לעבוד עם כח נשי, יש לנו לקוחות שמחפשים רק בית מלון ויש כאלה שמחפשים אטרקציות, יערות והכרת יעדים חדשים".

 

 

רונזה: "נסמאת תמיד נותנת למשרד הרבה ביטחון ועצמאות, וזה מקנה לי יותר כוח לתת שירות מעל למאה אחוז, נסמאת תמיד מביאה דילים חדשים ובעיקר דואגת שנשמור על קשר כל הזמן ולהיות זמינים למען הלקוחות שנמצאים בחופשות".

משרד נסמאת טורס בראמה, נמצא מול חומוס סעיד, מומלץ לבקר ולהתעניין בחבילות המוצעות, עכשיו הן מתאימות יותר למשפחות ולפרטיים. בראמה סאג'ור מובילים יחד עם המנכ"ל פראס זידאן, וברמת הגולן מוביל את המשרד יאמן עזאם ובדאלית אל כרמל סול שאמי.

ניתן להתקשר עם נסמאת טורס בטל מספר 049062222 או ישיר 0542081654 .

 

רוזה פארס נסמאת טורס סניף ראמה

תגובות

מומלצים