רעיונות למזכרות לחתונה

כשמתכננים חתונה יש המון דברים שצריך לזכור. אבל יש משהו קטן ומשמעותי שכדאי לא לשכוח והוא, להקפיד להודות לאורחי החתונה שהגיעו במיוחד כדי להשתתף ולקחת חלק ביום המיוחד שלכם.

17.03.2016 מאת: פורטל הכרמל
רעיונות למזכרות לחתונה

הדרך לעשות זאת היא באמצעות שי, מזכרת קטנה שתביע את ההערכה שלכם.

לבחור במזכרת שהיא מתנה פרקטית

כמו כל מתנה טובה, גם מזכרות לחתונה זקוקות להשקעה של זמן ומחשבה. לכן, לפני שאתם בכלל מתחילים, נסו לחשוב על מזכרת פרקטית, כזו שלא תיזרק לפח מיד לאחר האירוע. תוכלו לבחור במתנה שהיא מאכל טעים כלשהו או משהו שימושי כמו תג למזוודה ומסגרת קטנה לתמונה.

לבחור במשהו משמעותי

בחרו במזכרת שתביע את האישיות שלכם, או תחלוק משהו שאתם אוהבים עם האורחים שלכם. למשל, בקבוקי יין מיני עם תווית אישית, או כדורי גולף עם ברכה אישית ותאריך שבו התקיימה החגיגה. אפשר גם לשלוח את האורחים הביתה עם עציץ פרחים והוראות לטיפול בו. מתנה, שהאורחים יתרגשו לקבל מכם.

לעטוף את המתנה

אריזה אישית ועטיפה מושקעת מוסיפים המון ערך למזכרת מהחתונה שלכם. האריזה צריכה לסקרן את האורחים ולהבטיח שהם ימצאו בפנים משהו מאוד חמוד או טעים. למה האריזה חשובה? ובכן, אם למשל תניחו עוגייה טעימה בקופסת קרטון מעוצבת ויפה, זה עלול להסתיים בקופסה מוכתמת ומכוערת. במקרה זה, חשוב לרפד את הקופסה בנייר שעווה לפני שמוסיפים מאכל שומני שעלול להרוס את האריזה היפה שלכם.

להכין או להזמין מספר מזכרות אקסטרה

בין אם בחרתם לתת מתנה לכול אורח או לכול זוג אורחים, תמיד כדאי לדאוג לגיבוי. וכך, במקרה שדברים יישברו או ילכו לאיבוד, או אם יגיעו יותר אורחים מכפי שתכננתם, תמיד יהיו לכם מספיק מזכרות לכולם.

רעיונות למזכרות לחתונה

כמה רעיונות

הנה כמה מזכרות לחתונה – אריזות מעוצבות ממולאות במאכלים – קלות להתאמה אישית ובעלות פוטנציאל להיות להיט בקרב החברים ובני המשפחה שלכם.

1. צמד שקיות נייר עם מילוי מתוק, כשהשקיות מעוצבות בדמויות של חתן כלה (בסגנון ובצבע שאתם מעדיפים). אפשר להזמין חבילה של שקיות שכאלה כמזכרות לאורחים בשיטת "עשה זאת בעצמך"  ולהרכיב ולמלא את המארזים בעצמכם או לקנות את המארז כשהוא כבר מורכב וממולא.

2. צנצנת זכוכית קטנה עם מאכל תוצרת בית. תוכלו למלא צנצנות זכוכית או מכל קטן וחמוד אחר ובו פינוק תוצרת בית כמו פתיתי מלח ים רוזמרין בעלי המראה הקריסטלי והטעם העדין. כך יוכלו האורחים שלכם ליהנות מהמתנה גם בחודשים הבאים. הוסיפו תווית אישית לחלק העליון של הצנצנת כחותמת, ותווית מיוחדת ועליה המילה "תודה".

3. אריזה מהודרת מלאה בשוקולדים לאורחים, עטופה בנייר צלופן וקשורה בסרט. תוכלו להוסיף תג שעליו מודפסים ראשי התיבות של שמות בני הזוג בצירוף ברכה לאורחים. יש הרבה ממתקים טעימים ותגיות מעוצבות שבהן ניתן להשתמש כדי להכין מזכרות לחתונה משלכם.

לרעיונות נוספים למזכרות לחתונה כנסו לאתר www.nofach.co.il

תגובות

מומלצים