שימוש קבוע במכשיר מיניבר יגרום לילדים לשתות הרבה יותר

כמה פעמים יצא לכם לשאול את הילדים שלכם "האם שתית היום?" ולקבל תשובה לא ברורה? האם יצא לכם לתהות מדוע הילדים לא שותים מספיק? בדרך כלל, הורים מופתעים לגלות כי כאשר הילדים לא מצליחים לפתוח בקבוק של שתייה הם עלולים לוותר לחלוטין על השתייה עצמה, מה שמשאיר אותם צמאים.

26.07.2019 מאת: פורטל הכרמל
שימוש קבוע במכשיר מיניבר יגרום לילדים לשתות הרבה יותר

 

קניית מיניבר מאפשרת גם לילדים צעירים מאוד למזוג לעצמם כוס מים ולשתות באופן מיידי ובקלות רבה, לכן רכישת בר מים היא כדאית במיוחד עבור משפחות שבהם ישנם ילדים קטנים.

מהם היתרונות של מים שיוצאים מתוך מיניבר לעומת מים מבוקבקים?

בכל הנוגע לילדים, חשוב להבין כי פשטות היא שם המשחק. מיניבר ללא ספק מאפשר מזיגת מים בקלות אך כדאי לדעת שמלבד הנוחות של התפעול, לברי מים ישנם לא מעט יתרונות בריאותיים:

  1. מים שזורמים ואינם עומדים – רבים אינם יודעים שבקבוקים שהושארו במקום חם ואפילו בחדר רגיל בעונת הקיץ, הופכים את המים שבתוכם ללא טריים ולעיתים אפילו מסוכנים לשתייה. ברכישת מיניבר אתם נפטרים לחלוטין מהדאגה הזו, כיוון שכל טיפת מים היוצאת מתוך המכשיר היא טרייה לחלוטין.
  2. המסנן של בר המים – המסננים הם החלקים הכי חשובים בתוך המכשירים הללו והם אלו שעושים את העבודה של הפיכת מי הברז לטעימים ונכונים יותר עבור גוף האדם. חשוב להקפיד ולהישמע להוראות של החברה המייצרת את המיני-בר שרכשתם, ולהחליף מסנן בכל פעם שצריך, בדרך כלל מדובר רק על אחת לכמה חודשים לכל מכשיר.
  3. כאשר הנגישות אל המים כל כך נוחה, הדבר מעודד שתייה הן אצל מבוגרים והן אצל ילדים. שתייה מרובה של מים מעודדת תהליכי עיכול, מזרזת תהליכי הרזייה ומרווה את הגוף – עניין קריטי במיוחד בעונה החמה.

אין ספק שסיבות אלו ועוד רבות אחרות, ממחישות כיצד שתיית מים מתוך מיניבר שהוא מכשיר המעניק זרימה חופשיה של מים טריים, עדיפה לאין שיעור משתיית מים מבוקבקים.

מה חשוב לדעת בכל הנוגע לתחזוקה שוטפת של ברי מים שרוכשים הביתה?

מכשיר המים הביתי יימצא בשימוש רב והוא ישרת את כל דיירי הבית וגם את האורחים. גם כשמדובר בבר מים ביתי וגם כזה שממוקם בעסק, חשוב להבין שהתחזוקה שלו דומה וחשובה ממש כמו לכל מכשיר חשמלי אחר. יתרה מכך, ההקפדה על התחזוקה והטיפול המתאים בבר המים שרכשתם היא חשובה במיוחד, כיוון שהיא נוגעת ישירות לבריאותכם.

מומלץ להבין היטב כיצד מתפעלים מיניבר ולהבין כיצד להימנע מתקלות הנובעות משימוש לא נכון. בנוסף, חשוב להבין כל כמה זמן יש לבצע החלפה של הרכיבים הפנימיים והאם ישנם דברים שאתם יכולים להחליף בכוחות עצמכם. גם טיפול בתקלות שנגרמות צריך להיעשות באופן הנכון: בחרו חברה אמינה המוכרת מכשירים חדשניים, אשר תעניק לכם שירות מהיר ויעיל, לצורך השבת המכשיר התקול למצב תקין ובכדי לאפשר שתיית מים סדירה ומרובה וכמה שיותר מהר.

 

תגובות

מומלצים