שכונה חכמה בית גאון - החידושים שגם אתם צרכים להכיר

בעולם הבנייה ניתן למצוא אינספור חידושים מרגשים, כאלו שמציתים את הדמיון או שפשוט מעניקים מענה פשוט עבור צורך חיוני, ועל כן אם גם אתם אוהבים להתעדכן בנעשה בתחום או אם גם אתם מבקשים לרחרח מה עשוי להתאים עבור הבעיה הפרטית שלכם.

23.09.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
שכונה חכמה בית גאון - החידושים שגם אתם צרכים להכיר

 

בוודאי תשמחו לדעת שאספנו עבורכם מספר עדכונים שמאוד ייתכן שגם אתם תרצו לאמץ, ועל כן בין אם מחפשים אחר החידוש הבא ובין אם בדיוק בונים בית ומבקשים לבחון אלו אופציות עומדות על הפרק, היעזרו במידע הבא:

עולם של חיישנים

מבלי שנשים לב החיישנים נכנסים לחיינו בכול נישה ונישה, כך שגם אל הרחוב הם מגיעים, ולא רק אל פנסי התאורה, אלא גם לביוב (שמתריע לקראת דליפה) ואל פחי האשפה (שמתקשרים עם המשאית מתי הם זקוקים לפינוי). מכאן שאם מבקשים שליטה מלאה לצד ניהול פשוט וחכם, מוטב לברר כיצד גם אתם יכולים להסתייע בחיישן כזה או אחר.

 אבטחת מידע

כל בית מכיל לא מעט מידע אישי, כזה שנמצא בנייד, במחשב, בטלוויזיה החכמה, ברשת האינטרנטית, בטאבלט וכדומה, ועל כן טוב לדעת שאם מבקשים להגן על המידע קיים מענה - יצא לשוק מכשיר חדש ומתקדם שמעניק מענה מלא עבור אבטחת מידע, ולו מפני התקפת סייבר. כך למשל אם חוששים לפרטי חשבון הבנק או לפרטיות של מצלמת המחשב, באמצעות המכשיר ניתן להיות רגועים - בתוך כמה רגעים תקבלו התראה ואילו הפריצה תיחסם. אז כן, סה"כ מדובר באבטחת מידע, אך ברמה הרבה יותר גבוהה מכל מה שהכרנו עד כה עבור הצרכן הפרטי.  

מהבית לעיר - הטכנולוגיה בשיאה

לא רק שניתן לשלב טכנולוגיה חכמה ממש אצלכם בבית, אלא גם בעיר ניתן למצוא מגוון שכלולים. כך למשל מעניין להכיר מרכזי שליטה שמבוססים על מדיה חברתית, מצלמות וחיישנים, כך שביחד זוכים לייעל מגוון פעולות ומכשירים. מכאן כך שזוכים לחסוך זמן ועלויות, למנוע טעויות ולייעל מגוון פעולות. שנדגים? באמצעות מערכת דיגיטלית חכמה ניתן להעביר לתושבי העיר מידע רלוונטי בהתאם לצורך ומיקום. אומנם לאזור שלנו המערכת טרם הגיעה, אך קרוב היום שמערכת שכזו תשתלב בכל עיר ועיר.

נכנסים הביתה

פה נעצור להסביר שעם כל הכבוד לחידושים הדיגיטליים והטכנולוגים, עדיין הרבה פעמים אין מתחרים לפתרונות הרגילים, אך אם ניתן לשלב אותם עם טכנולוגיה חדישה, הרי שבכלל מרוויחים פעמים. כך למשל שערים מאלומיניום שמשלבים חיישני תנועה מאפשרים לשמור על הבית ולייעל את פעולת הפתיחה והסגירה. טיפ שלנו? בין אם אפשרי למצוא נורות שמחליפות צבעים באמצעות שליטה מהסמארטפון, מזגן שניתן להפעיל מהמכונית, מקרר שיודע להציג ספירת מלאי, שקע חשמלי שהוא גם נורת לילה ועוד, הרי שתמיד רצוי לעצור ולבחון מה נחוץ ומהו פינוק, ובהתאם לבחור אלו חידושים מכניסים קודם הביתה.

 

תגובות

מומלצים