תוכנה לחשבונית מס קבלה לעסקים מתפתחים

כל מי שמצליח לנהל עסק מתפתח בישראל 2020, ראוי שנסיר לפניו את הכובע. עם כל האתגרים, עם כל המיסים, עם כל תקנות רישוי העסקים ויתר ההיבטים המאתגרים, זה לא פשוט בכלל. אבל העסקים הללו הם הלב ועמוד השדרה של הכלכלה הישראלית.

15.02.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
תוכנה לחשבונית מס קבלה לעסקים מתפתחים

 

הפעם נסביר כיצד תוכנה להפקת חשבונית מס קבלה בשיטה המתקדמת חשובה כל כך ומועילה, לעסקים שלא שוקטים על השמרים.

מה בעצם מחפשים עסקים מתפתחים

כולנו יודעים היטב שכל עסק חייב לנהל רישומים חשבונאיים ולהוציא חשבונית מס קבלה בכל עסקה. אז מדוע בעצמם דרושה לעסקים תוכנה מהסוג החדש, כלומר כזאת שפועלת בחיבור לאינטרנט, בלי צורך בהתקנה למחשב? הבה נראה מה בעצם מחפשים עסקים מתפתחים. הם קודם כל מחפשים תוכנה לניהול החשבונות במחיר נוח. ואת זה, התוכנה שפועלת אונליין, עם סיסמא מאובטחת ובלי התקנה, בהחלט מספקת. מחיר תחרותי והרבה יותר זול לעומת החלופות האחרות.

בנוסף, מה שמחפשים העסקים הללו זוהי תוכנה ידידותית למשתמש. הרבה פעמים, מי שמפעיל את התוכנה איננו מנהל חשבונות או רואה חשבון. אלה הם בעלי העסק או עובד שלא הוסמך כמנהל חשבונות. גם את זה, מספקת התוכנה במלוא האחריות. היא נועדה במיוחד לצרכי העסק הקטן, הבינוני או המתפתח. המערכת ידידותית לתפעול, ללא סיבוכים. היא פועלת בעברית, ללא צורך בשימוש בקודים מזהים להפקת מסמכים או ביצוע רישומים. הכל מבוצע פשוט כל כך, ממש כמו לגלוש באתר אינטרנט רגיל וממוצע.

תוכנה שמאפשרת לגדול ללא קושי

יש עוד כמה דגשים שחשוב לנו לספר לגבי אותה תוכנה להפקת חשבונית מס קבלה. קודם כל, התוכנה הזאת מאפשרת להפיק מספר מסמכים חודשי, בהתאם לצרכי העסק. לעסקים קטנים, קיים מסלול שבו ניתן למשל להפיק כמה עשרות מסמכים או נניח עד מאה בכל חודש. כאשר העסק גדל, אם דרושים יותר מסמכים, אין שום מניעה לעבור למסלול שבו מפיקים אפילו מאתיים או מאות מסמכים. וגם המודולים גמישים. לעסקים צומחים, שמתנהלים בצורת פרויקטים, אפשר להשתמש בתוכנה משולבת. גם מפיקה חשבוניות או קבלות וגם מנהלת רישום לפי פרויקטים נפרדים.

נוחות, זה מה שנחוץ לי

אם אתם אומרים לעצמכם, נוחות, זה מה שנחוץ לי, אין ספק שזהו הפתרון הנוח והמתקדם ביותר. בתוכנה ניתן להשתמש לתקופת ניסיון ובחינם. ללא התקנות, רק נרשמים ומתחילים. אין שום צורך יותר לעבוד עם פנקסים לרישום עסקאות, קבלות, תעודות משלוח, חשבוניות. זה הכי נוח שיש – תוכנה אחת שמפיקה בשבילכם את הכל. גם תעודות משלוח והצעות מחיר. גם חשבונית או קבלה או חשבונית עסקה. את כל המסמכים הללו אפשר לשלוח במייל או ווטצאפ. כבר לא צריך להדפיס, לא צריך לתייק, לא צריך להסתבך. נוחות, מחיר, קדמה. מי צריך יותר מזה.

שליטה בעניינים הפיננסיים

עוד כמה נקודות לסיום. התוכנה מוכרת ומקובלת על רשות המיסים. אפשר בעזרתה גם להעביר נתונים, אם צריך, אל רואה החשבון. ניתן בשני רגעים להפיק דוחות, שמשיגים את השליטה הנחוצה בכל העניינים הפיננסיים. כך ניתן לזהות מיד אם לקוח זה או אחר טרם סגר את חובו. כך ניתן לזהות מיהם הלקוחות היותר רווחיים, מהן התקופות שבהן משהו לא תקתק כמו שצריך. חוץ מזה, ניתן לשלב בתוכנה גם פתרונות נוספים כגון סליקה בכרטיס אשראי ויישומים נוספים.

כפי שניתן לראות, לא מדובר רק בתוכנה להפקת קבלה בלבד. מדובר בהרבה יותר מזה. תוכנה שפועלת בענן, מותאמת במיוחד לעסק המפתח, עם שלל אופציות ויישומים לניהול עסקי שוטף.

 

תגובות

מומלצים